facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przespacerowali się po Puszczy

Nie tak miało wyglądać niedzielne spotkanie pomiędzy Puszczą Niepołomice a GKS Bełchatów. Gospodarze, co prawda mają problem z wygrywaniem przed własną publicznością, ale zespół z Bełchatowa przed tą serią spotkań był jedyny w całej stawce, który nie wygrał jeszcze meczu w delegacji.

Nikt, więc nie liczył na porywające widowisko i grad bramek, jednak rzeczywistość okazał się inna. Już w trzeciej minucie spotkania na strzał z okolicy dwudziestego piątego metra zdecydował się Marzec. Próba zawodnika z Bełchatowa okazała się na tyle precyzyjna, że piłka ugrzęzła w siatce Niemczyckiego.

Gospodarze bramce rywali zagrażali głównie po stałych fragmentach gry. Jednak w pierwszej połowie nie byli w stanie pokonać Lenarcika i do przerwy to goście z Bełchatowa mogli się cieszyć z jednobramkowego prowadzenia.

Druga odsłona rozpoczęła się fatalnie dla podopiecznych Tułacza, już na początku błąd w prostym rozegraniu popełnili Tomalski oraz Bartków sprawiając Kocyle prezent. Napastnik gości popędził w stronę bramki Niemczyckiego i ładnym strzałem umieścił piłkę w bramce, podwyższając prowadzenie gości.

Bartków po części odkupił swoje winy, kiedy w siedemdziesiątej minucie strzelił bramkę głową zmniejszając straty. Po chwili jednak ten sam zawodnik sprokurował we własnym polu karnym sytuację, po której faulem ratował się Niemczycki i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Marzec, lecz intencję strzelca zostały wyczute przez goalkeepera Puszczy. Jego interwencja okazała się jednak skuteczna tylko w pięćdziesięciu procentach, bo do odbitej piłki dopadł ponownie Marzec lokując ją w siatce miejscowych.

Wynik spotkania na trzy minuty przed końcem ustalił Bartosiak, który przez nikogo nieatakowany spokojnie podciągnął z piłką pod pole karne rywali, ustawił na strzał z prawej nogi i po długim słupku nie dał szans Niemczyckiemu.

GKS odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie natomiast Puszcza poniosła ósmą porażkę w sezonie i niebezpiecznie zbliżała się do strefy spadkowej mając tylko dwa oczka przewagi nad zajmującą miejsce spadkowe Chojniczanką.

Fortuna I liga, 03.11.2019

Puszcza Niepołomice- GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
Bartków 70' - Marzec 3', 76', Kocyła 49', Bartosiak 87'

Puszcza: Niemczycki- Furtak, Czarny, Bartków, Mikołajczyk- Tomalski, Stefanik ( 46. Szczepaniak), Żytek, Serafin, Żurek (66. Embalo), Orłowski (65. Bąk)

Bełchatów: Lenarcik- Grzelak, Grolik, Kołodziejski, Szymorek- Biel, Czajkowski, Małachowski, Marzec (86. Bartosiak), Thiakane (89. Putin), Kocyła (76. Mas)

Żółte kartki: Furtak- Małachowski, Grolik

 

 

Źródło: Puszcza Niepołomice

Dodano: 2019-11-04 13:23:30


Zobacz też: Fortuna I Liga

Puszcza  GKS Bełchatów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
 
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
17.04.2021
 
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
 
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
17.04.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
17.04.2021
 
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
 

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
16.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
15:00

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
17.04.2021
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
17.04.2021
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
17.04.2021
 
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
17.04.2021
 
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00

III liga, gr. 4

Stal Stalowa Wola
5:0
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
17.04.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
 
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny