facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 8-14 listopada

Futmal w delegacji: 8-14 listopada

I liga juniorów (Kraków), 09.11.2019
Wieczysta Kraków - Prokocim Kraków, sb.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Prochownik (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Klasa B (Kraków I), 09.11.2019
Ekler Baranówka - Słomniczanka II, sb.11:30 
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 09.11.2019
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska, sb.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 09.11.2019
Sokół Kocmyrzów - Wisła II Kraków, sb.13:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 09.11.2019
Partyzant Dojazdów - Galicja Raciborowice, sb.13:30
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)

Puchar Polski (Kraków), 11.11.2019
Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice, pn.13:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)



LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-11-08 10:36:02


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30