Własny stadion jak twierdza

Bardzo dobrą rundę jesienną mają za sobą piłkarze Radłovii Radłów. We wczorajszym meczu ze Strażakiem Mokrzyska podtrzymali udaną serię na własnym boisku i wygrali 2:1.

Oznacza to, że Radłovia to jedyna drużyna w Klasie Okręgowej (Tarnów I), która na swoim boisku zainkasowała komplet punktów.

Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Koziński w dwudziestej siódmej minucie, który Łądnym strzałem pod porzeczkę otwiera wynik spotkania pokonując Łukasza Ducha.

Goście odpowiedzieli tuż przed przerwą, kiedy to Urbański wykorzystuje przyznaną jedenastkę za zagarnie ręką.

W drugiej odsłonie bramkę zdobyli jeszcze zawodnicy z Radłowa pieczętując tym samym szóste zwycięstwo na własnym stadionie. Trzy punkty gospodarzom zapewnił strzał sprzed pola karnego Żurka, który dokładnie przymierzył przy słupku.

Warty odnotowania jest również debiut w drużynie Strażaka młodego zawodnika 16-letniego obrońcy Piotra Kawy, który zagrał dobre zawody.