facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nie ma mocnych na lidera (foto)

Nie ma mocnych na lidera (foto)

Runda jesienna dla piłkarzy ze Śledziejowic kończyła się wyjazdowym spotkaniem z Orłem Myślenice. Gospodarze w pamięci mieli zeszłotygodniowe upokorzenie w Targowisku, gdzie przegrali aż 7:1. LKS natomiast z kwitkiem odprawił zespół Pasternika Ochojno aplikując im aż pięć bramek.

Rzut oka na tabelę i można było powiedzieć, że faworytem przed meczem byli goście, którzy pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. O dziwo jednak lepiej spotkanie zaczęli gospodarze, którzy w pierwszych piętnastu minutach gry stwarzali sobie bardziej klarowne sytuacje od gości i bliscy byli wyjścia na prowadzenie. Dwukrotnie jednak na wysokości zadania stawał Jasowicz, który najpierw obronił strzał zza pola karnego a potem w sytuacji sam na sam nie dał się pokonać zawodnikowi gospodarzy.

Odpowiedź gości była za to bardzo konkretna, już w siedemnastej minucie Gawle podaje piłkę do Dziadzio, który przekazują ją nadbiegającemu przed pole karne Moskalowi. Pomocnik gości precyzyjnym strzałem otwiera wynik spotkania.

Spotkanie mogło się podobać, bo zarówno goście jak i gospodarze, kreowali swoje sytuację w przypadku piłkarzy ze Śledziejowic brakowało jednak wykończenia a na straży stał goalkeeper miejscowych. Orzeł miał również swoją okazję do strzelenia bramki po jednym z kontrataków, jednak dobra interwencja Jasowicza na przedpolu zapobiegła utracie gola.

Przed przerwą goście podwyższyli swoje prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Marcin Kowalczyk a piłka trafiła wprost na głowę do Maja, który nie miał problemów żeby skierować piłkę do bramki.

Drugie czterdzieści pięć minut pokazało, że Śledziejowice mając dobry wynik będą kontrolowały przebieg gry od czasu do czasu wyprowadzając skuteczne akcje. W pięćdziesiątej czwartej minucie Maj po raz drugi wpisał się na listę strzelców, finalizując składną akcję swoich kolegów.

Wynik podwyższa na piętnaście minut przed końcem Marcin Kowalczyk, który w solowej akcji jest nieprzepisowo zatrzymywany w polu karnym, za co sędzia dyktuje rzut karny dla Śledziejowic. Sam poszkodowany zamienia jedenastkę na bramkę i powiększa tym samym prowadzenie swojej drużyny.

W końcówce spotkania Orzeł miał swoją sytuację z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Jasowicz.

Bardzo dobra postawa popularnych "Śledzi" zaowocowała pozycją lidera po rundzie jesiennej i czteropunktową przewagą nad drugą w tabeli Wiślanką Grabie. Runda rewanżowa zapowiada się więc bardzo ciekawie.

-[GALERIA BARTKA ZIÓŁKOWSKIEGO

Klasa Okręgowa (Kraków III), 09.11.2019

Orzeł Myślenice - LKS Śledziejowice 0:4 (0:2)

Orzeł: Obłaza- Pilch, Ślusarz, Kasprzyk, Kyrylov, Frasik, Marchiński, Matejczyk, Suder, Kasperek, Żak

Śledziejowice: Jasowicz – Kubik, Górski, Cyganek Filip, Kowalczyk Dawid (60. Niane), Gawle (60′ Cyganek Daniel), Stasik, Moskal (70. Zapiór), Kowalczyk Marcin (77. Duda), Dziadzio, Maj (77. Łacny)

 

 

Źródło: Śledziejowice/ foto Bartek Ziółkowski

Dodano: 2019-11-10 17:15:30


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Śledziejowice  Orzeł Myślenice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny