facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dwie ekipy z Bochni powalczą o mistrzostwo!

Dwie ekipy z Bochni powalczą o mistrzostwo!

W rozgrywanym w Jarosławiu turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski do lat 20 w futsalu, awans wywalczyły dwie bocheńskie ekipy: BKS RMP Meble oraz BSF. Tuż pod kreską uplasowała się drużyna Okocimskiego Brzesko. Czwarte miejsce przypoadło gospodarzom Tech-Project Jarosław, a piąte Góralowi Tryńcza.
 
Wyniki:
Jarosław - Góral 3:2
Okocimski - BSF 2:1
BKS - Góral 4:1
Jarosław - Okocimski 2:6
BSF - BKS 3:0
Góral - Okocimski 4:4
BSF - Jarosław 3:0
BKS - Okocimski 5:1
BSF - Góral 2:0
BKS - Jarosław 5:1

1. BKS Bochnia  4 9 14-6
2. BSF Bochnia 4 9  9-2
3. Okocimski 4 7 13-12
4. Jarosław 4 3  6-16
5. Góral 4 1  7-13

 
BKS RMP Meble Bochnia: Konrad Biernat, Dominik Turek – Dominik Juszczak, Filip Korta, Mirosław Tabor, Bartłomiej Chlebek, Kacper Musiał, Wiktor Nagrodzki, Paweł Szot
Trener: Janusz Piątek.
 
BSF Bochnia: Jakub Smoleń, Wojciech Stefaniak - Mateusz Matlęga, Konrad Łękawa, Piotr Matras, Paweł Matras, Jakub Maślak, Jakub Burkowicz, Igor Dymura, Jakub Machaj, Miłosz Mochel, Kacper Paruch, Dawid Burek, Jakub Pasiut. Trener: Marcin Waniczek.
 
Finały odbęda się 20-22 grudnia w Tychach.

 

 

Źródło: własne / MMP / fot. BSF Bochnia

Dodano: 2019-11-12 13:19:27


BKS Bochnia  BSF Bochnia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
0:3
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
:
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30