facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jutrzenki niemoc strzelecka (video)

Jutrzenki niemoc strzelecka (video)

Jutrzenka po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie po raz pierwszy opuściła strefę spadkową i pomimo porażki udało się jej zakończyć rundę jesienną na bezpiecznym miejscu. Sytuacja Jutrzenki mogła być bardzo komfortowa, gdyby udało się jej dopisać trzy oczka, ale tak się jednak nie stało.

Pierwsza połowa była olbrzymim rozczarowaniem dla kibiców, bowiem żadna z drużyn nie dość, że nie oddała celnego strzału na bramkę rywali, to jeszcze nie potrafiła skonstruować składnej akcji. W drugiej połowie większą chęć do rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść przejawiali przyjezdni, spychając chwilami Jutrzenkę do obrony. To właśnie po jednej z takich akcji udało im się dosłownie wepchnąć piłkę do bramki, co jak się później okazało rozstrzygnęło wynik tej rywalizacji.

Wszystko rozpoczęło się od dalekiego wrzutu z autu przez Skałę. Piłka jednak została wybita przez Zawadzkiego poza pole karne, ale dopadł do niej wyróżniający się w tym meczu Rogala, odegrał ponownie do Skały, który dośrodkował na głowę Kacpra Drelicha, który umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Jutrzenka rzuciła się do ataku, ale strzały Zawadzkiego i Bizonia nie znalazły drogi do siatki.

III liga, 16.11.2019
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Drelich 80

Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna) Asystenci: Katarzyna Chrzanowska i Jakub Chrzanowski
Żółte kartki: Suwała, Balawender, Jeziorski - Ochał, Padiasek
Widzów 200
Jutrzenka: Iliński – Michalec, Bizoń, Jeziorski (46 Suwała), Zieliński – Majcherczyk (81 Kawa), Balawender, Michniak (46 Zawadzki), Domaradzki, Litewka (69 Wcisło) - Romuzga
Sokół: Kalinowski – Skała (80 Lis), Drelich, Padiasek, Burka, Kardyś – Rogala (79 Mazurek), Jędryas, Skrzypek (87 Ochał) – Buczek (64 Brocki), Hass (67 Purcha)
RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM
 

 

 

Źródło: Wojciech Tracz

Dodano: 2019-11-17 23:15:19


Komentarze