facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niepewna przyszłość Targowianki

Niepewna przyszłość Targowianki

W przerwie między sezonami na naszej stronie ukazała się informacja, że Targowianka może nie przystąpić do rozgrywek w sezonie 2019/20. Wtedy udało się włodarzom klubu zażegnać podbramkowej sytuacji pozyskując sponsora, który pozwolił drużynie przystąpić do ligi.

Dziś sytuacja jest podobna a można śmiało powiedzieć, że nawet gorsza. Piłkarze Targowianki dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów, to samo tyczy się również szkoleniowca pierwszej drużyny.

Obecny Prezes zrezygnował ze stanowiska a dzisiejsze zebranie walne ma wyłonić nowe władze Targiowanki. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że zespół seniorów do rundy rewanżowej w ogóle nie przystąpi. Wiele wskazuje na to, że formuła, w jakiej do tej pory funkcjonowała drużyna seniorów się wyczerpała. Jeżeli w dniu dzisiejszym nie stanie się cud i nowe władze nie będą miały pomysłu jak pomóc klubowi to Targowianka może okazać się pierwszym spadkowiczem z Klasy Okręgowej.

Sytuację staramy się monitorować na bieżąco i na pewno będziemy jeszcze informować o wydarzeniach związanych z przyszłością klubu z Targowiska.

 

 

Źródło: własne/nieoficjalne

Dodano: 2019-11-29 09:47:43


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowinka Targowisko 

Komentarze