facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poznaliśmy półfinalistów

W ostatnią sobotę listopada poznaliśmy ostatniego z półfinalistów okręgowego Pucharu Polski (Bochnia). Wcześniej awans zapewniły sobie ekipy GKS-u Drwini, Błyskawicy Proszówki oraz Raby Książnice. Do wyżej wymienionej trójki dołączył w sobotę zespół BKS Bochnia, który ograł na wyjeździe drużynę Czarnych Kobyle aż 7:0.

Mecze półfinałowe zaplanowano na wiosnę 2020 roku. Poniżej prezentujemy wyniki III rundy oraz pary półfinałowe.

Górnik Siedlec - GKS Drwinia 0:11 (0:5)
Błyskawica Proszówki - Naprzód Sobolów k. 5:4 4:4 (1:3)
LKS Trzciana - Raba Książnice 0:2 (0:0)
Czarni Kobyle - BKS Bochnia 0:7(0:2)

1/2 finału:
Raba Książnice- GKS Drwinia
Błyskawica Proszówki - BKS Bochnia

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2019-12-02 20:21:37


BKS Bochnia  Raba  GKS Drwinia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny