facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mastalerz: Rodzinę i piłkę kocham tak samo

Mastalerz: Rodzinę i piłkę kocham tak samo

Krzysztof Mastalerz, na co dzień pracuje z seniorami klubu LKS Śledziejowice oraz jest trenerem bramkarek w zespole AZS UJ Kraków.

 

 

Bardzo dobra runda w wykonaniu jego podopiecznych sprawiła, że zespół ze Śledziejowic jest liderem tabeli przed Wiślanką Grabie.

Udało mi się chwilę porozmawiać ze szkoleniowcem LKS-u, który podsumuje udaną jesień w wykonaniu jego podopiecznych, wspomni o kursie, który ukończył na początku października i zdradzi plany na dalszą karierę.

- Panie Krzysztofie, za wami bardzo udana runda jesienna, jak z perspektywy trenera ocenia Pan postawę swoich podopiecznych?

- Pracę każdego trenera oraz drużyny weryfikuje zawsze w układzie końcowym wynik oraz miejsce w tabeli, a te na dzień dzisiejszy są bardzo dobre. W mojej ocenie wynik osiągnięty w rundzie jesiennej jest adekwatny do pracy, jaką wykonujemy, na co dzień w klubie. Bardzo dobra postawa drużyny to jedno, ale też trzeba pamiętać o ludziach z zarządu z Prezesem Maciejem Żółcińskim na czele, którzy dają mi i drużynie odpowiednie narzędzia do tego żebyśmy się rozwijali. Więc odpowiadając na Pana pytanie pracę moich podopiecznych oraz pracę zarządu oceniam bardzo dobrze.

- Biorąc pod uwagę miejsce w tabeli, scenariusz, jaki zakładaliście sobie na jesień został chyba zrealizowany w 100%?

- Naszym celem przed sezonem było zajęcie jak najlepszego miejsca w tabeli, które zapewni nam realne szanse do włączenia się do walki o awans. Na dzień dzisiejszy tak jak Pan mówi cel został osiągnięty i to z nawiązką, gdyż jesteśmy liderem rozgrywek.

- W każdej nawet bardzo dobrej drużynie zdarzają się przestoje, słabsze momenty. Z perspektywy czasu, który mecz okazał się właśnie dla was najcięższy?

- Zawsze powtarzam, że nie ma meczy cięższych czy łatwiejszych. W każdym spotkaniu stają naprzeciw siebie dwie drużyny, które chcą wygrać. Dopiero w trakcie gry poziom zaangażowania, organizacja gry czy decyzyjność warunkują, która drużyna okazuje się lepsza. Jednak jak mam wybrać spotkanie, w którym było nam najtrudniej to zdecydowanie był to mecz z Gdovią, który przegraliśmy z uwagi właśnie na niższy poziom zaangażowania oraz gorszą organizację gry.


- W związku z tym, oczekiwania przed wiosną są równie wysokie? Awans to jest wasz cel?

- Śmiałem się ostatnio, że utrzymanie już sobie zapewniliśmy, więc teraz już będzie z górki. Natomiast mówiąc już serio to naszym celem na rundę wiosenną jest udowodnić, że nasza dobra gra i zdobycz punktowa z jesieni nie była dziełem przypadku a efektem naszej solidnej pracy. Chcemy z każdego meczu schodzić zadowoleni ze swojej gry z trzema oczkami na koncie i to jest nasz cel.

- Bardzo dobrym transferem okazał się Grzegorz Gawle, który obok Wojciecha Dziadzio i Krzysztofa Maja stanowi o sile ofensywnej Pana zespołu.

- Zgadza się, Grzesiek bardzo dobrze wkomponował się w ten zespół. Swoimi umiejętnościami oraz predyspozycjami motorycznymi robi na pewno różnicę w tej lidze. Natomiast nie zgodzę się do końca z Pana stwierdzeniem, że wymienieni zawodnicy stanowią o sile tego zespołu. Owszem bez dwóch zdań ich wkład jest bardzo duży, łącznie mają przecież najwięcej zdobytych bramek, lecz nasza siła ofensywna zaczyna się od bramkarza przez linie obrony, pomocy aż po atak. W rundzie jesiennej dobrze funkcjonowaliśmy w działaniach defensywnych jak i ofensywnych bez podziału na jednostki, lecz jako układanka jedenastu elementów, które współpracują ze sobą i uważam, że to jest siła tej drużyny.

- Jak oceni Pan poziom krakowskiej Klasy Okręgowej, w której aktualnie występujecie? Jako beniaminkowi w zeszłym sezonie było ciężej?

- Powiem tak. Uważam, że w tym roku poziom rozgrywek jest wyższy niż w roku ubiegłym, a już na pewno liga jest bardziej wyrównana a mimo to jesteśmy liderem. W poprzednim sezonie natomiast, mimo że ten poziom był niższy to po jesieni mieliśmy tylko 15 punktów. Było nam bardzo ciężko, uczyliśmy się tej ligi. Teraz ja, jako trener mogę powiedzieć, że się nauczyłem tej ligi, poziom jest wyższy, ale wiem jak grają zespoły, wiem personalnie, kto w nich gra i dzięki temu mam możliwość przygotowania się do każdego spotkania, co w jakimś stopniu pomogło nam lepiej funkcjonować na boisku.

- Patrząc przez pryzmat wyników zdominowaliście tą ligę, większość waszych spotkań kończy się rozmiarach pogromu dla przeciwników! Aż w siedmiu spotkaniach zachowaliście czyste konto. To naprawdę imponujące wyniki.

- Tak jak wspomniałem wcześniej, naszą siłą jest drużyna a dokładniej świadome funkcjonowanie zawodników na boisku. To, że mamy najmniej bramek straconych i najwięcej strzelonych to nie tylko efekt tego, że mamy dwóch, trzech dobrych obrońców czy napastników. Chodzi o to jak organizuje się zespół po stracie piłki a jak zachowuje się po odbiorze. Dobre funkcjonowanie w fazach przejściowych, z defensywy do ofensywy i odwrotnie powoduje, że przeciwnikom bardzo trudno się z nami gra.

- Łatwo się, więc domyślić, że wyznawana przez Pana filozofia futbolu to ładna widowiskowa gra, połączona z ofensywą i strzeleniem przeciwnikowi jak największej ilości bramek.

- Ja bym tego tak nie nazwał. Mam na pewno swoją wizje, mam swój plan, mam jedno czy drugie ulubione ustawienie. Lecz wszystko jest uzależnione od tego, z kim się pracuję i jakich zawodników się ma w szatni gotowych do gry w danym momencie. Ostatnio w rozmowie z zawodnikami podsumowaliśmy sobie, że przez ostatnie 2 lata potrafiliśmy zagrać w 5 czy 6 różnych ustawieniach w zależności od tego, jakim układem personalnym dysponowaliśmy i przeciwko komu graliśmy. Dodatkowo czasami funkcjonujemy w dwóch różnych ustawieniach w jednym spotkaniu w zależności od tego, jakie mamy założenia na dany mecz. Czasami grając bardzo ofensywnie a innym razem bardziej broniąc dostępu do swojej bramki. Lecz wszystko sprowadza się do jednego i to można podciągnąć pod nazwijmy to filozofie gry, chce żeby prowadzona przeze mnie drużyna potrafiła dobrze się organizować i funkcjonowała świadomie na boisku.

- Jak zespół będzie się przygotowywał do wiosennych spotkań. Jaki jest plan treningów, sparingi?

- Przygotowania rozpoczynamy 12 stycznia. Mamy przewidziane trzy jednostki w tygodniu, z czego dwie będą odbywać się na własnych obiektach a trzecia na wynajmowanym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Co do gier kontrolnych to jest ich zaplanowanych siedem: Michałowianka, Clepardia, Prądniczanka, Glinik Gorlice, TS Węgrzce, Grębałowianka oraz Wiślanie Jaśkowice.

- Na jakie aspekty gry zwraca Pan szczególną uwagę, bo zapewne są takie elementy z których nie jest Pan do końca zadowolony?

- Jakby się Pan zapytał któregoś z moich zawodników, na co zwracam szczególną uwagę na treningach to w większości otrzymałby Pan odpowiedz, prawidłowe ustawianie się i odpowiednie przyjmowanie pozycji na boisku. Nie ma chyba jednostki treningowej, na której bym tego tematu nie poruszył.

- Okienko transferowe w klubie będzie gorące? Czy raczej nie planujecie żadnych ruchów (In/out)?
 
- Z uwagi na pracę zawodową rozstaje się z nami bramkarz Paweł Sitarz, któremu z tego miejsca jeszcze raz chciałem podziękować za bardzo duże zaangażowanie oraz jego profesjonalne podejście. Brak Pawła powoduje, że pojawi się u nas na pewno nowy bramkarz. Co do reszty kadry to wszyscy dotychczasowi zawodnicy z nami zostają, dlatego też nie przewidujemy większych zmian kadrowych.

- Jak dobrze się orientuję, będąc trenerem LKS-u pełnił Pan również funkcję trenera bramkarek w AZS UJ Kraków. Jak widać da się połączyć te dwie funkcję tak, aby ze sobą nie kolidowały.

- Tak zgadza się, jestem w sztabie szkoleniowym kobiecej Ekstraligowej drużyny AZS UJ Kraków gdzie odpowiadam za pracę z bramkarkami. Do tego jeszcze do południa pracuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Mój tygodniowy grafik jest jak widać mocno napięty lecz udaje mi się to tak wszystko poukładać, że w każdym z tych miejsc pracuje na 120%. Praca w kilku miejscach najbardziej chyba koliduje jednak z życiem codziennym, gdzie jeszcze są żona i dzieci. W tym wszystkim podziwiam najbardziej moją żonę, która ma świadomość, że rodzinę i piłkę kocham tak samo. Ona to akceptuje i mnie w tym wszystkim jeszcze wspiera.

W październiku udało się również z powodzeniem ukończyć kurs trenerski UEFA goalkeeper B. Warto zauważyć, że był to pierwszy kurs pod egidą UEFA w Polsce w kategorii goalkeeper B.

- Dokładnie, jestem w gronie dwudziestu trenerów z całej Polski, którzy mogą się pochwalić dyplomem UEFA Goalkeeper B. Jak widać oprócz codziennej pracy staram się również wciąż rozwijać.

- Jakie dalsze plany w związku z tym? Dalszy rozwój i kurs UEFA goalkeeper A?

- Staram się rozwijać dwutorowo. Posiadam obecnie dyplom UEFA A, który daje mi możliwość pracy, jako samodzielny trener oraz obrałem również drugą ścieżkę gdzie się doskonale, jako trener bramkarzy i z pewnością będę chciał też w przyszłości ukończyć kolejny stopień. Wierzę w to, że zdobyte kwalifikacje, szkolenia, staże oraz wiedza pozwalają mi podnosić poziom sportowy zawodników a w przyszłości dadzą mi możliwość pracować na wyższych szczeblach rozgrywkowych.

- Dziękuje bardzo za rozmowę i poświęcony czas. Życzę samych sukcesów trenerskich.Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2019-12-09 10:35:54


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Śledziejowice  wywiad  Mastalerz 

Komentarze


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny