facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019 (foto)

III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019 (foto)

W sobotę i w niedzielę (07/08.12.2019) odbył się III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019. W sobotę rywalizację rozpoczął rocznik 2007-2008. Gościem specjalnym podczas uroczystego otwarcia turnieju był Wójt Gminy Kłaj Zbigniew Strączek który oprócz powitania zawodników wręczył indywidualne nagrody dla młodych zawodników karate z Kłaja.

Podczas obu turniejów wystapiło 180 młodych zawodników i zawodniczek, łącznie strzelono 169 bramek. Dodatkową nagrodą w obu turniejach był Voucher na kręgielnie stacja Kłaj ufundowany przez Kręgielnia Stacja Kłaj.


Klasyfikacja końcowa rocznik 2007-2008

1.MSP Bochnia
2.Prokocim Kraków
3.Hutnik Kraków
4.Wolni Kłaj 2
5.AP Kazimierza Wielka
6.Orzeł Iwanowice
7.Dąb Zabierzów Bocheński
8.Wolni Kłaj 1

Najlepszy strzelec
Bazgiel Arkadiusz Prokocim Kraków

Najlepszy bramkarz

Paos Oliwia Orzeł Iwanowice

Najlepszy zawodnik

Stępień Hubert Hutnik Kraków

Klasyfikacja końcowa rocznik 2009-2010
1.SMS Wieliczka
2.ABC futbolu Bochnia
3.Dąb Zabierzów Bocheński
4.Wolni Kłaj 1
5.AP Kazimierza Wielka
6.Gwarek Wieliczka
7.Hutnik Kraków
8.Wolni Kłaj 2


Najlepszy strzelec

Halasta Tymoteusz Sms Wieliczka

Najlepszy bramkarz

Sobas Ksawery

Najlepszy zawodnik
Stępień Kacper Ap Kazimierza Wielka

 

 

Źródło: DM

Dodano: 2019-12-10 13:53:49


Galeria zdjęć

 

Wolni Kłaj 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
21.02.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
21.02.2020
18:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
17:30
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
22.02.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
22.02.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
23.02.2020
18:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
7:4
Strzelcy
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
4:7
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Dąbski
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
6:3
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
6:11
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30