facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019 (foto)

III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019 (foto)

W sobotę i w niedzielę (07/08.12.2019) odbył się III Turniej Mikołajkowy TS Wolni Kłaj 2019. W sobotę rywalizację rozpoczął rocznik 2007-2008. Gościem specjalnym podczas uroczystego otwarcia turnieju był Wójt Gminy Kłaj Zbigniew Strączek który oprócz powitania zawodników wręczył indywidualne nagrody dla młodych zawodników karate z Kłaja.

Podczas obu turniejów wystapiło 180 młodych zawodników i zawodniczek, łącznie strzelono 169 bramek. Dodatkową nagrodą w obu turniejach był Voucher na kręgielnie stacja Kłaj ufundowany przez Kręgielnia Stacja Kłaj.


Klasyfikacja końcowa rocznik 2007-2008

1.MSP Bochnia
2.Prokocim Kraków
3.Hutnik Kraków
4.Wolni Kłaj 2
5.AP Kazimierza Wielka
6.Orzeł Iwanowice
7.Dąb Zabierzów Bocheński
8.Wolni Kłaj 1

Najlepszy strzelec
Bazgiel Arkadiusz Prokocim Kraków

Najlepszy bramkarz

Paos Oliwia Orzeł Iwanowice

Najlepszy zawodnik

Stępień Hubert Hutnik Kraków

Klasyfikacja końcowa rocznik 2009-2010
1.SMS Wieliczka
2.ABC futbolu Bochnia
3.Dąb Zabierzów Bocheński
4.Wolni Kłaj 1
5.AP Kazimierza Wielka
6.Gwarek Wieliczka
7.Hutnik Kraków
8.Wolni Kłaj 2


Najlepszy strzelec

Halasta Tymoteusz Sms Wieliczka

Najlepszy bramkarz

Sobas Ksawery

Najlepszy zawodnik
Stępień Kacper Ap Kazimierza Wielka

 

 

Źródło: DM

Dodano: 2019-12-10 13:53:49


Galeria zdjęć

 

Wolni Kłaj 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
3:6
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
1:4
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30
Wierzbowianka II Wierzbno
1:1
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
4:4
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
3:5
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
0:2
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:3
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
11:5
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
2:2
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
2:6
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
10:3
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00