facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gątkiewicz: Trzecia liga nas nie przerasta

Gątkiewicz: Trzecia liga nas nie przerasta

Jutrzenka Giebułtów ma za sobą pierwszą w historii rundę na trzecioligowym poziomie. O ocenę, analizę i odpowiedzi na kilka nurtujących wielu kibiców pytań poprosiliśmy prezesa klubu Tadeusza Gątkiewicz. Zapraszamy do lektury.

 

 

- Jakie ma Pan odczucia po rundzie jesiennej w trzeciej lidze? Był Pan w mojej ocenie mocno optymistycznie nastawiony przed rozpoczęciem sezonu, wspominał Pan że nie taka trzecia liga straszna. To pozwalało podejrzewać, że liczył Pan na coś więcej niż balansowanie wokół tzw kreski.
 
- Z jednej strony można powiedzieć, że nie taka ta trzecia liga straszna jak ją malują. Przyznać jednak trzeba, że każdy beniaminek w tej lidze ma na początku pod górkę. Czuć jednak to przejście poziom wyżej. Na tym poziomie gra się w piłkę na bardziej męskim poziomie, a żeby taki stan osiągnąć to trzeba mieć w drużynie prawdziwych mężczyzn. My awansowaliśmy z kilkoma młodymi chłopcami i trzeba było się dostosować do trzecioligowych realiów. W trzeciej lidze jest o wiele więcej walki, więcej kontaktu z zawodnikami z przeszłością nawet ekstraklasową. Oceniając całą rundę uważam, że nasz zespół zrobił swoje, choć na pewno można było pokusić się o nieco więcej. Analizowaliśmy sobie wszystkie mecze jesienią i wyszło nam, że śmiało mogliśmy swój dorobek powiększyć jeszcze o jakieś sześć punktów. Nie udało się, a złożyły się na to różnego rodzaju sploty okoliczności, nie zawsze zależne od piłkarzy. Na pewno jednak nasz dorobek trzeba szanować bo pamiętajmy, że mierzymy się tu z takimi ekipami jak Korona, Motor Lublin, Siarka Tarnobrzeg czy Wisła Puławy czyli z klubami zawodowymi, piłkarzami którzy w przeciwieństwie do nas utrzymują się tylko z futbolu. Znajdujemy się w stosunku do części klubów na zupełnie innym poziomie także finansowym, nie możemy się równać z klubami które mają milionowe budżety. Zważając na to wszystko uważam, że zimą trzeba dokonać kilku korekt, wiosnę rozegrać trochę lepszą i ten sezon będziemy mogli uznać za udany. 
 
- Pozycja w tabeli oddaje poziom sportowy zespołu? Kojarzę mecze w których pechowo traciliście punkty ale i takie, w których w mojej ocenie styl pozostawiał wiele do życzenia. Choćby Sokół Sieniawa i Wisła Puławy na koniec domowych spotkań.
 
- Na pewno jeśli chodzi o wolę walki to w tym elemencie zaprezentowaliśmy się nieźle. Chłopcy harowali na murawie i tego odebrać im nie można. Chciałbym jednak, aby reżyseria tych widowisk wiosną się nieco zmieniła bo mnie do końca nie przekonywała i jestem zdania że widzów także. Sądzę że i trener ma podobne zdanie ale zdaję sobie sprawę, że dostosowywał styl gry do drużyny jaką dysponuje. Decyzje w niektórych meczach się sprawdzały, ale były i takie w których nie wyglądało to należycie. 
 
- Wielu obserwatorów twierdzi, że tej drużynie brakuje snajpera, egzekutora… albo chociaż dobrego napastnika, który w polu karnym jak nie zdobędzie gola to chociaż wyłoży “patelnię” partnerowi. Zgadza się Pan z tą opinią? Szukacie poważniejszych wzmocnień?
 
- Nie ma takiej drużyny, która nie wymagałaby korekt czy wzmocnień. Nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej. U nas na pewno nie było idealnie, a dosłownie jeden gol zdobyty przez napastników wystawia pewnego rodzaju świadectwo naszej sile ofensywnej. Na pewno brakowało nam tego boiskowego cwaniactwa, kogoś kto wykończyłby akcję, kto trąciłby tą piłkę odpowiednio, szybciej decydował się na strzał, miał to boiskowe doświadczenie. Warto też spojrzeć na tak prozaiczny element jak rzuty karne. Spowodowaliśmy ich aż osiem, a ani jednego nie udało się w polu karnym rywala sprokurować na naszą korzyść. Piję do tego, że brakowało nam w polu karnym kogoś kto utrzymałby się przy piłce, spowodował jakieś zamieszanie, zastawił się, odegrał piłkę, może i dał się sfaulować. Na wiosnę na pewno będziemy lepiej pod tym kątem przygotowani.
 
- Przed sezonem wspominał Pan, że chłopcy którzy wywalczyli ten awans powinni dostać szansę pokazania się w trzeciej lidze. W dużej mierze tak się stało, sprowadziliście trochę młodych chłopaków ale wielkiej rewolucji nie było. Nadszedł czas by to zmienić? Czy może czas na to by ten zestaw graczy stworzył monolit na tyle silny by spokojnie utrzymać się w lidze.
 
- Obiecaliśmy zawodnikom, którzy wywalczyli awans, że dostaną szansę wykazania się w trzeciej lidze i tego się trzymamy. Zrobiliśmy latem w zasadzie dwa transfery, a poza tym do drużyny dołączyli generalnie sami młodzieżowcy. Na pewno plany nieco popsuły nam kontuzje Ariana czy Kaczora. Ten pierwszy na początku sezonu jeszcze grał ale potem trzeba było go zastąpić Zielińskim, dla którego pozycja stopera nie jest nominalną. Wciąż czekamy na powrót Tomka Kaczora który po zerwaniu więzadeł ma zimą wznowić treningi więc jest szansa że wiosną będzie realnym wzmocnieniem zespołu. Wierzę w to tak samo jak w przypadku Dawida Litewki, który także kiedyś długo leczył kontuzję, a dziś jest naszym podstawowym zawodnikiem i jest w grze piłkarzem widocznym.
 
- Trochę na koniec rundy odskoczył wam Hetman Zamość. Pięć punktów straty do kolejnej pozycji w tabeli powoduje, że bardzo ważne będzie rozpocząć wiosnę z przytupem tym bardziej, że los Garbarni w II lidze nie jest do końca pewny, a to może mieć kluczowe znaczenie dla ilości spadkowiczów z trzeciej ligi. Te 5 punktów potęguje presję wśród chłopaków?
 
- Na pewno łatwo nie będzie. Początek wiosny to ci sami trudni rywale co na starcie sezonu. Na pewno jest kilka zespołów jak Motor, Siarka czy Wisła Puławy które prezentują faktycznie wyższy poziom sportowy od Jutrzenki ale w meczach z resztą stawki tych różnic w zasadzie nie było widać i świadczą o tym choćby wyniki. Owszem, wygranych za wiele nie było ale wszystkie te wyniki były na styku, zarówno porażki jak i zwycięstwa były raczej minimalne. Wydaje się, że gdybyśmy mieli wspomnianego wcześniej boiskowego cwaniaka w ofensywie, pewnie losy większej ilości spotkań udałoby się przechylić na naszą korzyść. Pamiętam choćby pojedynek z Hutnikiem. Przegraliśmy 0:1 i owszem, rywal był nieco silniejszy ale raz, że nie była to znacząca różnica, a dwa mieliśmy też swoje szanse by urwać temu rywalowi punkty. Boli też strata punktów z Podhalem. Graliśmy od 31 minuty w dziesiątkę, zdobyliśmy prawidłowo gola którego nam nie uznano. To był w ogóle jeden z najlepszych naszych występów jesienią. Szkoda, że z rywalem który na ostatniej prostej przegrał walkę o drugą ligę w poprzednim sezonie, nie udało się osiągnąć zwycięstwa. Trzecia liga wcale nas nie przerasta, brakuje nam detali, trochę szczęścia i cwaniactwa czyli tego, co można zimą odpowiednio przepracować. 
 
- Piotr Powroźnik to jeden z ojców największego sukcesu Jutrzenki (awans do trzeciej ligi). Wiadomo także że latem miał raptem kilka tygodni by zrobić z Jutrzenki trzecioligową drużynę. Większy komfort pracy i spokój w przygotowaniach trener będzie miał zimą. Pytanie brzmi czy jest Pan zadowolony z jego pracy po awansie i czy nadal ma Pana pełne poprarcie i wiarę że projekt "trzecia liga" pod jego wodzą może zakończyć się powodzeniem? 
 
- Jutrzenka to klub który nie rotuje trenerami. Każdy szkoleniowiec musi dostać kredyt zaufania, czas by wykonać pewne zadania od początku do końca i dopiero wtedy będzie jego praca poddawana weryfikacji. Andrzej Mika pracował z Jutrzenką bodaj sześć lat, Jan Cyniewski pięć i pół, Piotrek Powroźnik pracuje z nami już szósty rok i co by się nie działo, to obowiązującą do czerwca umowę doprowadzimy do końca. Na pewno trzeba będzie zimą nieco dostosować pracę z drużyną do naszej aktualnej sytuacji ale wierzę że tak się stanie. Piotrek ma bardzo dobry kontakt z zespołem i jestem przekonany że wspólnie są w stanie zimę przepracować tak by na tą trzecią ligę wiosną być silniejszym.
 
- Tomasz Kawa. To zawodnik na którego mocno liczyli po awansie kibice. W mediach społecznościowych, w komentarzach pomeczowych pojawiały się pytania o tego właśnie zawodnika, o jego małą ilość minut spędzonych jesienią na boisku. Może Pan zdradzić, co się kryje za tymi statystykami?
 
- To bardzo dobre pytanie i poniekąd mogłoby być skierowane bezpośrednio do Tomka. Prawda jest taka, że nie zawsze był odpowiednio dyspozycyjny jeśli chodzi o treningi i wyjazdowe mecze. Składały się na to zarówno kwestie prywatne jak i zawodowe. Najtrudniejszym dla niego okresem był wrzesień i październik. Później powoli wszystko wracało do normy i im bliżej końca rundy tym więcej oglądaliśmy go na boisku.
 
- Interesuje mnie jeszcze kwestia licencji na grę w trzeciej lidze. Wiadomo że obiekt w Giebułtowie nie spełnił wymogów. Dużo wam brakowało? Czego przede wszystkim? To prawda, że jednym z elementów było… za krótkie boisko?
 
- Boisko w Giebułtowie ma wymiary 100x64 metry i nie mam wiedzy by nie spełniało wymogów trzecioligowych. Wiem natomiast, że brak nam odpowiednich dla trzeciej ligi dróg ewakuacyjnych, trybuny dla gości czy wystarczającej liczby krzesełek na trybunach w ogóle. Aby stadion Jutrzenki w pełni dostosować do wymogów tej klasy rozgrywkowej, wymagane byłyby po pierwsze ogromne środki finansowe, a po drugie więcej miejsca. Nie dysponujemy terenami wokół stadionu i nie ma miejsca na to by dokonać jego rozbudowy, o środkach finansowych na to przeznaczonych już nie wspominając. Dlatego też wynajmujemy stadion w Zabierzowie, który gościł już rozgrywki pierwszej, drugiej i trzeciej ligi, a gospodarze stadionu są także bardzo dobrze do organizacji meczów na tym poziomie przygotowani.
 
- Jakie plany Jutrzenki na najbliższy czas? Kiedy zaczynacie przygotowania? Gdzie będziecie trenować? Giebułtów, Zabierzów? Jakieś plany sparingowe, mocni rywale? Turnieje?
 
- Z przygotowaniami ruszamy 8 stycznia. O ile w poprzednich latach przygotowywaliśmy się na obiektach Bronowianki Kraków, tak tym razem skorzystamy z giebułtowskich obiektów. Mowa o nowym boisku balonowym przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Obiekt wyposażony jest w funkcjonalne szatnie, siłownie, a obok są też korty i basen. Noi nie brakuje terenu do pracy nad siłą i kondycją. Wśród sparingpartnerów dominować będą trzecioligowcy zarówno z Małopolski jak i ze Śląska. Grać kontrolnie planujemy na boisku Sportowca Modlniczka oraz na sztucznym boisku przy ul.Szablowskiego w Krakowie choć pewnie na innych sztucznych boiskach w Krakowie także się pojawimy. W planach jest także uczestnictwo w Memoriale Stanisława Syrdy na obiektach Bronowianki, turnieju do którego raz że się już przywiązaliśmy, a dwa - bronimy zdobytego w zeszłym roku tytułu. 
 
     

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-12-11 14:57:13


Zobacz też: III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów  wywiad  Gątkiewicz 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 
Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 
Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
10:2
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
(102-23)
Dalin Myślenice
11:7
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
(117-72)
LKS Rajsko
3:1
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
(31-18)
Sokół Kocmyrzów
10:5
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
(103-54)
Wiślanie Jaśkowice
6:13
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
(66-134)
Czarni Staniątki
11:1
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
(116-14)
Wisła II Kraków
9:9
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
(98-96)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
(53-6)
Skawinka Skawina
3:4
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
(35-40)
Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
9:13
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
(91-138)
Bolesław Bukowno
1:1
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
(14-17)
KS Olkusz
3:6
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
(39-65)
Zieleńczanka Zielonki
6:3
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
(60-30)
Prądniczanka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
(17-22)
Piliczanka Pilica
8:2
LOT Balice
04.04.2020
19:05
(85-27)
Grębałowianka Kraków
1:1
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05
(17-10)
Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
:
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
06.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:3
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
(47-36)
TS Węgrzce
4:1
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
(43-14)
Prokocim Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
(12-57)
Hutnik II Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
(40-31)
Dąbski Kraków
10:10
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
(104-106)
Garbarnia II Kraków
2:3
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
(23-33)
Kaszowianka Kaszów
2:3
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
(22-34)
Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
:
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
7:2
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
(78-25)
Błękitni Bodzanów
5:8
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
(54-89)
Tempo Rzeszotary
5:7
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
(51-76)
Targowianka Targowisko
2:1
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
(22-17)
Dziecanovia Dziekanowice
7:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
(70-18)
Wiarusy Igołomia
5:1
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
(59-10)
Wiślanka Grabie
7:12
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
(79-125)
Gdovia Gdów
:
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny