facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gołcza Cup w małopolskiej odsłonie (foto)

Gołcza Cup w małopolskiej odsłonie (foto)

Za nami kolejna edycja Turnieju Mikołajkowego Gołcza Cup. W tym roku na parkiecie oglądaliśmy zmagania w kategorii żaków, a organizatorzy postawili w tej edycji na więcej czołowych ekip z Małopolski. Takie marki jak Wisła, Hutnik, Sandecja czy Nieciecza napędzały zainteresowanie imprezą.

 

 

Do walki z topowymi ekipami w regionie stanęły szkółki Pogoni Miechów, Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej, Football Academy Zawiercie i zespół gospodarzy - Akademia Piłkarska Gołcza. 
 
Ciekawostką pozostanie fakt, że zarówno AP Gołcza jak i Pogoń Miechów wdarły się do strefy medalowej i w końcowej klasyfikacji wyprzedziły choćby Niecieczę czy Sandecję! Oczywiście można brać pod uwagę fakt, że obie te ekipy nie wystawiły najsilniejszych składów ale poziom szkolenia zarówno w Niecieczy jak i Nowym Sączu daje gwarancję, że rywalizując z zawodnikami tych klubów, podejmujesz rywala z wysokiej półki. A fakty są takie, że gospodarze pokonali w grupie eliminacyjnej przede wszystkim Sandecję! (2:1) i to zapewniło im awans do strefy medalowej. Poza zasięgiem Gołczy i niemal wszystkich ekip w turnieju pozostawał Hutnik, który ograł Sandecję i bez kozery uporał się z Zawierciem i Gołczą. 

 
W grupie B mieliśmy drugiego dominatora - Wisłę Kraków. Podopieczni Krystiana Żakowicza gromili wszystkich na swej drodze i choć trzeba było brać pod uwagę to że obie grupy mogła dzielić jakaś różnica poziomów to zanosiło się na to, że obie krakowskie ekipy powalczą o złoto w tej imprezie. W grupie B losy drugiego premiowanego awansem do strefy medalowej miejsca rozstrzygnęły się identycznie jak w grupie A. Tu walkę wygrała Pogoń Miechów, a zawdzięcza to wygranym ciężkim bojom z WAP (3:2) i 1:0 z Niecieczą. Porażka 0:6 z Wisłą (Gołcza także 0:6 przegrała na koniec zmagań w grupie A z Hutnikiem) nie wniosła do tabeli niczego poza uwidocznieniem różnicy jaka dzieli lidera od reszty stawki. 
 
Popołudniowe zmagania to już poważniejsze wyzwania. Grupę mistrzowską stworzyli faworyci: Wisła i Hutnik oraz objawienia imprezy: AP Gołcza z Pogonią Miechów. O miejsca 5-8 walczyć pozostało faworytom na papierze: Sandecji oraz Niecieczy wraz z WAP Wolbrom i Zawierciem. 

-[FOTOGALERIA
 
Losy rywalizacji o piąte miejsce, opisując w skrócie, rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu. Sandecja ograła Niecieczę 2:0 i musiała już tylko uniknąć niespodzianek w pozostałych spotkaniach. A niewiele wcale zabrakło, by w ostatnim meczu punkty nowosądeczanom urwał bardzo ambitny WAP Wolbrom. Nowosądeczanie w grupie 5-8 prezentowali się jak ekipa z innej bajki. Na tle swoich rywali w tej grupie drużyna Roberta Blizaka prezentowała się jako ekipa kompletna, silna, zdecydowana, świetnie wyszkolona technicznie, stwarzająca mnóstwo bramkowych okazji dzięki błyskotliwości i szybkości w grze, a i w defensywie praca zazębiała się na tyle, że golkiper był raczej tylko partnerem do rozgrywania akcji. W defensywie pierwsze skrzypce odgrywał Mikołaj Stanek. Wykorzystując swoją dynamikę, nietuzinkową technikę użytkową oraz kapitalny balans ciałem, okazywał się zabójczo skutecznym dryblerem, królem pojedynków jeden na jeden z rywalami, a wieńczył dzieło aż pięciokrotnie kierując piłkę do siatki. Nowosądeczanie tworzyli znakomity monolit ale w ofensywie oczy widzów wisiały często na Karolu Szymoniku, człowieku od czarnej roboty na parkiecie. To dzięki jego pomysłowości i zamiłowiania do gry kombinacyjnej, Sandecja w pełni wykorzystywała wszelkie pojedynki dwa na jeden z obrońcami, a i też dzięki jego dynamice i solowym akcjom, do tych pojedynków "2na1" z obrońcami dochodziło. Z taką mocą, Sandecja pokonała Niecieczę, spokojnie ograła Zawiercie, a na koniec choć seryjnie marnowała okazje bramkowe - to skromnie pokonała WAP zapewniając sobie triumf w grupie niemistrzowskiej. 
 
Wicemistrzami grupy 5-8 zostali piłkarze Termalici Bruk-Bet Nieciecza. Piłkarze którzy błyszczeli na parkiecie zasobem wiedzy taktycznej. Cała ekipa Słoni dzielnie pracowała w pressingu, znakomicie utrudniała wyprowadzenie akcji rywalom, bardzo aktywnie walczyła o zdobywanie przestrzeni także w ofensywie. Pisząc w skrócie: Niecieczanie bardzo wysoko i mądrze przede wszystkim ustawiali się w defensywie, i bardzo dynamicznie pracowali w ataku. Wszystko sprawiało wrażenie wypracowanych schematów, dzięki czemu Pomarańczowi szybko odzyskiwali piłkę i starali się nieustannie nacierać na rywali. Oczywiście ze skutecznością gry bywały problemy i to one sprokurowały walkę poza strefą medalową. Nie można jednak przejść obojętnie obok umiejętności czysto piłkarskich drużyny z powiatu tarnowskiego. A w szczególności Filipa Kulisa i Grzegorza Miłosia. Z występów Kulisy najbardziej zapamiętaliśmy świetne dryblingi zarówno prawą jak i lewą nogą, Miłosia zaś z kapitalnych podań między obrońcami, wypatrywania luk i wszelkich możliwości zagrania prostopadłych podań. 

 
Kilka perełek odnaleźć można było także siódmej ekipie turnieju - Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej. Dbałość i podstawy rzemiosła piłkarskiego w pracy z młodymi adeptami widoczna była już na pierwszy rzut oka. Niesłychana dbałość o precyzję przy ustawianiu muru przy rzutach wolnych w wykonaniu bramkarza Nikolasa Machała, kapitalne wyczucie czasu, twardość i skuteczność Piotra Banysia przy interwencjach w defensywie (a także w ofensywie!), czy umiejętność Macieja Rogala w dryblowaniu patrząc jednocześnie rywalowi w oczy, analizując jego ruchy. Wolbromianie mieli w swoim składzie kilku bardzo szybkich i naprawdę ciekawych piłkarsko graczy. Zaskakiwał szybkością i tym co w pełnym biegu z piłką potrafi zrobić choćby Tomasz Marchejski. Wolbromianie śmiało mogli zawitać i w strefie medalowej. W eliminacjach ograli wszak niecieczan, awans przegrali po niezwykle zaciętym boju z Pogonią Miechów i dlatego zabrakło dla nich miejsca w górnej połówce klasyfikacji.
 
Na końcu stawki znalazła się drużyna FA Zawiercie, ekipa która na turniej do Gołczy przyjechała ćwiczyć, pracować nad niedociągnięciami i ta zawziętość oraz konsekwencja w próbach kreowania gry od bramki, odwaga w dryblinach w defensywie czy grze z udziałem bramkarza zapewne wcześniej czy później przyniosą wymierne korzyści. W Zawierciu wyraźnie trwa praca nad grą jeden na jeden bo większość graczy próbowała się w takie pojedynki wdawać. Najbardziej zaawansowany poziom prezentował Krzysztof Dymarz, bo i dryblingi wychodziły lepiej i były naprawdę mało dla rywali czytelne. Nieźle radził sobie też Szymon Kucharczyk, który i potrafił zaskoczyć kreatywnym podaniem z głębi pola i mocniejszym strzałem na bramkę rywali.
 
Tuż za podium uplasowali się gospodarze Akademia Piłkarska Gołcza. Podopieczni Marka Machnika sprawili bez wątpienia niespodziankę pojawiając się w gronie czterech najlepszych drużyn turnieju. Pojedynki z Wisłą i Hutnikiem zapewne posłużyły jako kolejna nauka ale bój z Pogonią Miechów okazał się pojedynkiem o miejsce na podium! I choć gołczanie prezentowali się w tym pojedynku jednak nieco lepiej od miechowian, to bardzo długo przegrywali 0:1. W końcówce marnowali okazje do remisu wręcz seryjnie i dopiero w ostatniej akcji meczu remis gospodarzom uratował najskuteczniejszy snajper zespołu Oliwier Jamroży. Radość gospodarzy ogromna bo urwali Pogoni dwa punkty w ostatniej chwili ale to miechowianom wystarczało by nie dać się zepchnąć z podium. Gołczanie znakomicie walczyli jako zespół przez cały turniej. To zaprowadziło ekipę Marka Machnika do strefy medalowej ale nie da się ukryć, że bez skuteczności Oliwiera Jamrożego czy przebojowości Bartłomieja Stachury pewnie o ten wynik byłoby trudniej. Stachura grał w ekipie APG zdecydowanie najefektowniej. Świetnie panował nad piłką nawet w pełnym biegu, wygrywał wiele pojedynków szybkościowych i z łatwością wypracowywał okazje bramkowe. Ważnym punktem zespołu gospodarzy był też Aleksander Dudziński, który często gdy zespół był w opałach znajdował się we właściwym miejscu oraz czasie i wyjaśniał wiele pachnących utratą gola lub zwiastujących groźną kontrę sytuacji. To zawodnik z wysoką umiejętnością czytania gry. 
 
Pogoń Miechów... to zespół w tym turnieju najmniej efektowny. Ale zespół bardzo dobrze poukładany, pracujący na boisku nadwyraz solidnie i mający przede wszystkim niezwykle uniwersalnego golkipera Jakuba Paska. Golkipera, który ratował zespół niesamowitymi robinsonadami i w grze nogą niczego nie zawalił, a i na przedpolu gdy trzeba było "wyczyścić teren" - nie zawiodził. Zapewne ze względu na ilość i skuteczność tych interwencji (oraz pewnie uniwersalność) Jakub Pasek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W ofensywie swoje robili Szymon Midro i Antoni Domagała, co przy odrobinie szczęścia, pozwoliło miechowianom sięgnąć po brąz! Znakomity wynik podopiecznych Piotra Króla.
 
Noi na koniec wisienka na torcie. Wisła Kraków kontra Hutnik Kraków. Pojedynek na który czekali wszyscy. Analizując terminarz oraz osiągnięcia obu ekip w eliminacjach, mieliśmy pewność, że ostatni tego wieczoru pojedynek będzie swoistym finałem turnieju. Wisła i Hutnik do bezpośredniego starcia przystępowały z kompletem zwycięstw i imponującym bilansem bramkowym. Zawdzięczają to naturalnie najwyższym w stawce umiejętnościom piłkarskim i największej sile zespołowej. 

 
Hutnicy dużo w turnieju zawdzięczali inteligencji w grze, dynamice ruchu na krótkich odcinkach co przy znakomitym balansie ciała powodowało, że trudno było z kimkolwiek z zespołu Mateusza Króla wygrać pojedynek jeden na jeden. Hutnicy grali szybko, ofensywnie, a dzięki szukaniu gry w trakcie wyprowadzania akcji, te zazębiały się siejąc postrach w defensywie przeciwników. Najcięższym indywidualnie rywalem dla przeciwników HKS był tego dnia niezwykle trudny do obalenia Oskar Gil. Korzystał z nadzwyczajnej równowagi i siły fizycznej notując naprawdę kilka świetnych występów. Oczywiście był też Szymon Ronij, maszynka do zdobywania goli ale wszystko to końcową weryfikację przechodzić miało w ostatnim pojedynku... z Wisłą.

Wisłą która przez turniej przemknęła niczym burza. Nie ma w tym jednak niczego zaskakującego bo Biała Gwiazda rozgrywała akcje książkowo. Często zanim rywale odczytali zamiary, było już za późno. Szybka wymiana kilku podań wybijała niemal każdego z rytmu, każde przyjęcie piłki, prowadzenie jej, podanie było tak pewne i przemyślane że wiślacy skupiali się jedynie na celu, a nie na piłce, która była dla nich jedynie rekwizytem koniecznym do zdobycia gola. Nie obyło się rzecz jasna bez indywidualności. A tu na pewno rzucał się w oczy choćby Jakub Jędrszczyk, jeden z liderów tej drużyny. Jędrszczyk to była wręcz wizytówka obrazu gry jaki prezentowali wiślacy. Piłka nie przeszkadzała mu w niczym. Swoboda z jaką dryblował, podawał, wyczucie i szybkość dzięki którym momentami przeciwników traktował slalomem, a i filmowe "widły" w meczu z Gołczą pokazały, jak wielki w tym piłkarzu drzemie potencjał. Potencjał snajperski pokazał za to Franciszek Szpil, który nie tylko fryzurą a'la Kamil Kosowski ale i skutecznością w swojej grze przypominał wiślaka z najlepszych lat jego kariery. 
 
A wielki finał był popisem Szpila właśnie. Wiślacy rozegrali go w sposób bardzo wyrachowany. Owszem, szybko zdobyte trzy gole pozwoliły wiślakom atakować zza gardy ale to jak rozprawili się z atakującym i mającym okazje na odwrócenie losów meczu Hutnikiem, to istne chapeau bas. Już w 3 minucie Szpil przebiegł z piłką całe boisko i na koniec wyłożył ją Patrykowi Kapuścińskiemu. Chwilę potem na 2:0 trafił już sam kapitalnie mierząc z wolnego nad murem obrońców. Gol na 3:0 padł tylko dlatego, że Szpil postanowił pogonić obrońcę Hutnika który ruszył za piłką w kierunku własnej bramki. Szpil dogonił, zabrał piłkę, wyprzedził i jeszcze do siatki trafił precyzyjnie, od słupka. Czwarty gol już nieco szczęśliwy bo po uderzeniu Maksymiliana Okrasa z wolnego, Filipa Kołodzieja zmylił rykoszet od głowy obrońcy stojącego w murze, a wynik na 5:0 wkrótce ustalił Jakub Jędrszczyk i Wisła choć głównie z kontry, rozbiła Hutnika pieczętując końcowy triumf.
 
Wkrótce po meczu obejrzeliśmy jeszcze efektowne występy artystyczne dziewcząt ze szkoły podstawowej w Wysocicach, a później już nadszedł czas na uroczyste wręczanie nagród. Podziękowania dla piłkarzy, kibiców wszystkich ekip a także dla rodziców piłkarzy miejscowych za pomoc w organizacji turnieju sypały się z ust Wójta Gminy Gołcza Lesława Blachy oraz Przewodniczącego Rady Gminy Stanisława Makoli, a także koordynatora Akademii Piłkarskiej Gołcza, Marcina Dudzińskiego. Pan Wójt jak i Pan Przewodniczący a także przedstawiciele rodziców, uhonorowani zostali przez organizatorów okolicznościowym medalem "Przyjaciół AP Gołcza". Na koniec, w trakcie wręczania pucharów, medali oraz gadżetów ufundowanych przez Gminę Gołcza, nie zabrakło i głównej atrakcji dekorowania uczestników - a więc wizyty przedstawicielek Świętego Mikołaja, które każdemu uczestnikowi wręczyły wypełnione słodkościami paczki. 
 
Na sam koniec, w deszczu confetti, puchar na podwyższeniu wznieśli piłkarze Białej Gwiazdy... i kolejny turniej Gołcza Cup przeszedł do historii.

-[FOTOGALERIA
 
Grupa A
AP Gołcza - FA Zawiercie 3:1
Sandecja - Hutnik 1:2
AP Gołcza - Sandecja 2:1
FA Zawiercie - Hutnik 1:4
AP Gołcza - Hutnik 0:6
FA Zawiercie - Sandecja 1:5

1. Hutnik 3 9 12-2
2. Gołcza 3 6  5-8
3. Sandecja 3 3  7-4
4. Zawiercie 3 0  3-12
 
 
Grupa B
Pogoń Miechów - WAP Wolbrom 3:2
Nieciecza - Wisła Kraków 1:5
Pogoń - Nieciecza 1:0
WAP - Wisła 1:8
Pogoń - Wisła 0:6
WAP - Nieciecza 1:0
 
1. Wisła 3 9 19-2
2. Pogoń 3 6  4-8
3. WAP 3 3  4-11
4. Nieciecza 3 0  1-7 
Grupa 1-4
Pogoń - Hutnik 0:3
Wisła - Gołcza 7:1
Pogoń - Wisła 0:5
Hutnik - Gołcza 4:0
Pogoń - Gołcza 2:2
Hutnik - Wisła 0:5
 
1. Wisła 3 9 17-1
2. Hutnik 3 6  7-5
3. Pogoń 3 1  2-10
4. Gołcza 3 1  3-13

 
Grupa 5-8
Nieciecza - Sandecja 0:2
WAP - Zawiercie 3:0
Nieciecza - WAP 4:2
Sandecja - Zawiercie 2:0
Nieciecza - Zawiercie 4:0
Sandecja - WAP 1:0

5. Sandecja 3 9 5-0
6. Nieciecza 3 6 8-2
7. WAP 3 3 5-5
8. Zawiercie 3 0 0-9
 
 
Król strzelców: Franciszek Szpil (11 goli, Wisła)
Dream Team: Jakub Pasek (Pogoń) - Szymon Ronij (Hutnik), Franciszek Szpil (Wisła), Jakub Jędrszczyk (Wisła), Bartłomiej Stachura (Gołcza).
 
Lesław Blacha (Wójt Gminy Gołcza): - Poziom sportowy imprezy uznaję za naprawdę wysoki. Ale najważniejsze i tak jest to, że mamy możliwość rywalizować z drużynami dobrymi, które przyjeżdżają do nas z różnych regionów Województwa Małopolskiego. Miejsce w końcowej klasyfikacji jest sprawą drugorzędną ale nie da się ukryć satysfakcji, że Akademia Piłkarska Gołcza otarła się w tym roku o podium. Radość sprawia także to, że trenerzy drużyn, które biorą udział w Gołcza Cup co roku pytają już o kolejne edycje. To dla nas dobry znak, informacja że formuła turnieju się sprawdza, a naprawdę silne ekipy chcą na nasz turniej zawitać.


 
Marek Machnik (trener AP Gołcza): - Bardzo się cieszę, że udało się uzyskać tak wysoką lokatę w tak silnym zestawieniu drużyn. Mamy jednak oczywiście świadomość, w jakim miejscu jesteśmy, w jakim miejscu pracujemy, czego nam jeszcze brakuje i do czego dążymy. Widać było, że w tegorocznej edycji Wisła i Hutnik to ekipy zupełnie poza naszym zasięgiem ale po pierwsze cieszę się, że takie zespoły chcą do nas przyjeżdżać, a po drugie mamy się co roku od kogo uczyć, kogo podpatrywać i czerpać wzorce. Dlatego tym bardziej tegoroczny wynik Akademii Piłkarskiej Gołcza należy rozpatrywać jako duży sukces. Oczywiście można powiedzieć, że o włos przegraliśmy rywalizację z Pogonią o trzecie miejsce ale sport powinien mimo wszystko uczyć pokory, liczymy że może w przyszłości los odda nam to co nam w tym roku umknęło. Do brązowego medalu zabrakło nam w zasadzie dwóch goli (lub jednego, zwycięskiego w meczu z Pognią - przyp.red.). Postawę swojego zespołu oceniam jako poprawną. Uważam, że drugie miejsce w grupie eliminacyjnej nam się należało. Dobrze weszliśmy w turniej bo zwycięstwo z Zawierciem w dużej mierze zawdzięczamy szybko strzelonym dwóm bramkom, a potem cenne zwycięstwo po bardzo wyrównanym spotkaniu z Sandecją. To pozwoliło nam wypracować miejsce gwarantujące udział w walce o medale. Pracujemy ciężko, pracujemy nieprzerwanie i efekty tej pracy stają się co raz bardziej wymierne. Trzeba pamiętać, że przynajmniej w kategorii żaków nie mamy takiego komfortu jak w wielu innych klubach, polegającym na solidnej selekcji zawodników, pracujemy z węższą grupą piłkarzy i tym bardziej cenimy sobie każdy sukces, czyli dowód na to że zarówno nasza praca jako trenerów jak i ta wykonana przez zawodników ma sens. Nieocenioną rolę w dążeniu do rozwoju naszych podopiecznych, poza wspierającymi nas na każdym kroku rodzicami, ma oczywiście koordynator całej Akademii - Pan Marcin Dudziński. Cieszę się, że wszyscy tworzymy tu zgrany zespół, który wie jaką drogą i w jaki cel należy mierzyć. Praca pracą, efekty efektami ale pojawia się tradycyjne pytanie: Do dalej? Co z tymi piłkarzami stanie się po zakończeniu szkolenia w młodzieżowych kategoriach. Czy uda im się płynnie przejść do seniorskiej piłki, czy ktoś da im realną szanse pokazać swoje umiejętności? Czy sukcesy w piłce młodzieżowej uda się przekuć w sukcesy w piłce seniorskiej? Na koniec, pragnę podziękować jeszcze ekipie Sandecji. Z klubem z Nowego Sącza nawiązała się już pewnego rodzaju nić porozumienia, od początku funkcjonowania naszego turnieju Sandecja nas wspiera, bierze udział w tej imprezie i w pełni profesjonalnie do niej podchodzi. Dziękuję im tym bardziej, że jutro rozgrywają mocno obsadzony i ważny dla nich turniej w Sosnowcu, a mimo to podzielili ekipę tak, by przyjechać do nas i wziąć udział w naszym święcie.
 
-[FOTOGALERIAKOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. AP Wisła Kraków:
2.Rafał Olima - 8.Mikołaj Kominek, 5.Ilia Yoryna, 10.Antoni Piwowarczyk, 6.Maksymilian Okras, 4.Patryk Kapuściński, 16.Franciszek Szpil, 7.Jakub Jędrszczyk, 9.Jakub Jesionkowski. Trener: Krystian Żakowicz.
 
2. AP Hutnik Kraków: 1.Filip Kołodziej - 9.Oskar Gil, 7.Szymon Ronij, 10. Adam Dawicki, 19.Filip Nowicki, 99.Oskar Kot, 5.Illia Kozachenko, 6.Adam Tokarz. Trener: Mateusz Król.
 
3. Pogoń Miechów: 1.Jakub Pasek - 3.Radosław Król, 6.Dawid Midro, 10.Szymon Midro, Filip Podyma, Sebastian Dąbrowski, 19.Antoni Domagała, 9.Adam Konios, Ksawery Surma, Mikołaj Kapuściński. Trener: Piotr Król.

4. Akademia Piłkarska Gołcza: 1.Ksawery Machnik - 3.Wiktor Kania, 17.Oliwier Jamroży, 8.Aleksander Dudziński, 10.Bartłomiej Stachura, 4.Patryk Nastarowski, Bartłomiej Jędrzejczyk, 18.Jan Makola, 5.Adrian Grzegórzko. Trener: Marek Machnik.

5. Akademia Sandecja Nowy Sącz: 11.Wojciech Kaczka - 8.Fabian Janus, 34.Mikołaj Stanek, 12.Nikodem Urlik, 10.Nikodem Michalik, 7.Karol Szymonik, 25.Karol Poręba. Trener: Robert Blizak.
     
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 15.Andrzej Mróz - 3.Filip Kulis, 5.Grzegorz Miłoś, 27.Maksymilian Faltyn, 99.Dalid Faglart, 20.Marcel Szczepański, 00.Krzysztof Kolak, 22.Jakub Broński, 7.Szymon Mietelski. Trener: Krzysztof Mikuła.
 
7. Wolbromska Akademia Piłkarska: 1.Nikolas Machał, 99.Wojciech Koryto, 16.Maciej Rogal, 93.Piotr Banyś, 66.Mikołaj Maślisz, 11.Tomasz Marchajski, 12.Krzysztof Kosałka, 8.Francieszek Kur, 10.Julian Krężel, 20.Szymon Bożanowski. Trener: Mariusz Porębski.
 
8. Football Academy Zawiercie: 10.Kacper Dworak, 12.Szymon Kucharczyk (1), 11.Mateusz Imiela (1), 11.Gabriel Sołtysek, 16.Miłosz Słowiński, 7.Krzysztof Dymarz (1), 99.Mikołaj Kazek (1), Igor Jeż, Jan Rogielski. Trener: Arkadiusz Michnowski.
 

RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-12-16 10:35:53


turniej mikołajkowy  AP gołcza  Gołcza Cup 

Komentarze


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
:
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
:
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
2:0
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:4
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
0:2
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
0:3
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
0:0
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
3:3
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15