facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jak stworzyć strój piłkarski dla drużyny?

Jak stworzyć strój piłkarski dla drużyny?

Dobry strój piłkarski powinien charakteryzować się funkcjonalnością, komfortowym krojem i oczywiście nieszablonowym i wyróżniającym designem, w który wplata się klubowe barwy. Wbrew pozorom kompletowanie odzieży na mecz i trening piłkarski nie jest takie proste. Trudności można napotkać już na samym początku – przy poszukiwaniu sprawdzonego producenta, który wykona profesjonalne koszulki sportowe z nadrukiem w atrakcyjnej
cenie.

Gdzie wykonać profesjonalne stroje sportowe dla dzieci i dorosłych?

Profesjonalny i trwały strój piłkarski dla dzieci i dorosłych nie musi kosztować fortuny. Aby zaoszczędzić środki przeznaczone na kompletowanie piłkarskiej garderoby, warto wybierać polskich producentów odzieży sportowej, zamiast zagranicznych, znanych marek. Poza oszczędnością jest ku temu kilka innych powodów. Oprócz oczywistego wspierania polskich przedsiębiorstw coraz częściej można zauważyć różnicę w jakości i detalach wykonania. Porównując stroje sportowe od sprawdzonego polskiego producenta i odzież sportową światowej marki – naprawdę ciężko dostrzec różnice. Mało tego! Coraz częściej bywa tak, że znane marki zlecają swoją produkcję do Chin co, mimo kontroli jakości, wpływa na ostateczny wygląd stroju. Stroje piłkarskie wykonane w Polsce z wykorzystaniem polskich dzianin prawdopodobnie okaże się atrakcyjniejszą wizualnie i finansowo alternatywą. Dzianiny wykorzystywane do produkcji odzieży
sportowej (np. u producenta odzieży PEHA) są nowoczesne, miłe w dotyku i funkcyjne. Dzięki zastosowaniu czterokanałowej przędzy poliestrowej stroje do piłki nożnej z systemem CoolMax zapewniają nie tylko doskonałą cyrkulację powietrza, ale również odprowadzają wilgoć z ciała na zewnątrz materiału co wpływa na zwiększenie komfortu gry. Jak widać, wcale nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć nowoczesny i modny strój piłkarski z dodatkowymi funkcjami.

Grafika, kolor i sublimacja 

Kiedy wybierze się już producenta odzieży sportowej, warto zastanowić się nad grafiką i kolorystyką, jakimi mają się charakteryzować stroje sportowe dla dzieci. Zasadniczo każdy zespół ma swój projekt koszulki i kolory związane z jego klubowym herbem/logo/flagą lub herbem miejscowości. Najczęściej barwy strojów są z góry ustalone – więc przy zamówieniu należy jedynie dopasować swoje oczekiwania do oferowanych grafik. Co więcej – jeśli w ofercie producenta nie znajdzie się niczego, co w 100% odpowiada potrzebom drużyny – w niektórych przypadkach można zwrócić się z prośbą o wyprodukowanie unikanej partii strojów piłkarskich.
 
Jeśli zespół nie ma jeszcze swoich barw klubowych, dzięki szerokiej ofercie graficznej i kolorystycznej koszulek i spodenek do piłki nożnej – ma pełną dowolność w zaprojektowaniu idealnego, niepowtarzalnego stroju. Ciekawostką jest to, że większość odnoszących sukcesy drużyn piłkarskich wybiera kolor czerwony. Czemu? Czerwony kolor zwiększa pewność siebie, dając drużynom determinujący impuls psychologiczny. Czerwień może być postrzegana jako barwa dominująca. Na poziomie praktycznym czerwone koszulki sportowe z nadrukiem są lepiej widoczne, co może zwiększyć dokładność podań. Po wyborze grafiki i barw należy zaprojektować nadruki na koszulce. Zwykle jest to numer zawodnika, nazwa klubu lub szkółki, herb miasta/gminy i ewentualnie logotypy sponsorów. Często determinującym czynnikiem wyboru jest również cena takiego nadruku. Zakładając, że drużyna piłkarska liczy 11 zawodników czynnych i co najmniej 7 rezerwowych – średnie koszty personalizacji odzieży mogą okazać się wysokie. Na szczęście, można również znaleźć firmy, które oprócz produkcji odzieży na mecz i trening piłkarski, oferują bezpłatną usługę sublimacji (usługa dostępna np. w PEHA). Nadruk sublimacyjny to trwała metoda nadruku, która sprawia, że dowolny projekt zostanie wtopiony w materiał – nie odklei się i nie popęka – będzie integralną częścią dzianiny. Tak spersonalizowane koszulki piłkarskie znadrukiem i oficjalne stroje piłkarskie będą trwałe, atrakcyjne wizualnie, a drużyna zyska bardzo profesjonalny „światowy” wygląd.

 

 

Źródło: pehasports.com

Dodano: 2019-12-20 23:31:10


pehasports 

Komentarze


II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wierzbowianka II Wierzbno
:
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30