facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wywiad z trenerem Górek Myślenice - Wojciechem Czajką

Wywiad z trenerem Górek Myślenice - Wojciechem Czajką

- W dzisiejszym wywiadzie pragniemy pokrótce podsumować drugi rok Twojej pracy na stanowisku trenera. Początek 2019 roku możemy uznać za bardzo dobry czas. Wspaniałe rezultaty w meczach kontrolnych, passa czterech zwycięstw z rzędu na otwarcie wiosennej rywalizacji i nagłe pogorszenie formy, a co za tym idzie pokrzyżowanie sobie ambitnych planów na mistrzostwo ligi. Jak z perspektywy czasu ocenisz ten nagły regres w grze drużyny?

- Myślę, że spore oczekiwania sprawiły, że przy pierwszej sytuacji kryzysowej wyszedł brak doświadczenia. Powinniśmy byli poradzić sobie ze słabszym meczem i skupić się na następnych potyczkach. Niestety potknęliśmy się i straciliśmy równowagę w kluczowym momencie sezonu.

- Mimo kilku przegranych spotkań, zespół potrafił jeszcze odrodzić się i jak w m.in. starciu z Clavią Świątniki Górne pokazał, że miejsce na podium rozgrywek w sezonie 2018/19 jest całkowicie uzasadnione. Trzecia lokata w mocnej stawce A-klasowej to jeden z Twoich największych trenerskich sukcesów. Jak podsumowujesz cały sezon i co z niego szczególnie zapamiętasz? 

- Oceniam go pozytywnie, lecz żal trochę tego, że nie wykorzystaliśmy szansy na włączenie się w walkę o mistrzostwo, gdyż dogoniliśmy lidera, po czym straciliśmy równowagę. Miniony sezon z pewnością należy zapamiętać jako fenomenalną skuteczność strzelecką duetu napastników Ignacy Dudek - Mateusz Pietrzyk, świetną grę linii obronnej i miano najlepszej defensywy w lidze czy też zakończenie przygody z pierwszą drużyną przez Kamila Plewę.

- Czy według Ciebie są jakieś inne czynniki mające wpływ na historyczny wynik ekipy z Górnego Przedmieścia?

- Filozofii zbyt skomplikowanej w tym nie ma. Jeżeli jest grupa kilkunastu chłopaków, którym się chce regularnie trenować, a do tego mają niezłe umiejętności, to z tego w dłuższym czasie musi być pozytywny rezultat. Szczególnie gdy się ma takich chłopaków jak np. wymienieni Mateusz i Ignacy, którzy potrafili zrobić różnicę na murawie, tworząc niezwykle groźną linię ataku. Niestety, ale w następnym sezonie Ignacego już z nami nie było, a Mateusz dopiero w połowie rundy wrócił z zagranicy.

- Po sezonie nadszedł krótki czas przerwy i okres letnich przygotowań. Z ekipą pożegnało się dwóch kluczowych zawodników, jednak braki okazały się dużo bardziej widoczne i dotkliwsze. Na większość meczów kontrolnych zespół wybierał się w okrojonym składzie, co utrudniało stworzenie optymalnej jedenastki. Jak ocenisz wyjątkowo trudny letni okres przygotowawczy?

- Po bardzo dobrym sezonie w lecie w zasadzie musiałem bazować na innym zespole. Odszedł m.in. Ignacy Dudek, bracia Sabała, Mateusza Pietrzyka miało nie być pół rundy, kontuzje leczyli Rafał Bujas czy Jarosław Kuchnia… Letnie mecze sparingowe nie napawały optymizmem, dlatego zakończona runda była jaka była.

- Wyniki spotkań kontrolnych nie wskazywały na pogorszenie dyspozycji zespołu, a drużyna pod Twoją wodzą stanęła na starcie swojego piętnastego sezonu w działalności klubu. Niestety, początek rozgrywek ligowych, to przysłowiowo mówiąc „zimny prysznic” i dosyć konkretne porażki ze Stawem czy Skalnikiem oraz pechowe jak m.in. w pojedynku z Rokitą. Gdzie widzisz przyczyny słabszych wyników na starcie rundy jesiennej?

- Najistotniejsza była zmiana kadry, którą trzeba było na nowo budować i zgrywać. Zastąpić wyżej wymienionych zawodników nie było łatwo. Zespół po prostu miał inną jakość. W pierwszym ligowym meczu na przykład zagrało sześciu zupełnie nowych zawodników, w tym trzech przesuniętych z zespołu rezerw.
 
- Na szczęście z meczu na mecz drużyna robiła progres i powoli powracała do optymalnej dyspozycji. Przełamanie i efektowny triumf z LKS Rudnik, a następnie wyjazdowy remis z Karpatami pokazał, że wracamy na „właściwe tory”. Jakie czynniki spowodowały poprawę w grze, a może ten nienajlepszy początek był tylko niefortunnym wypadkiem przy pracy?

- Z czasem po prostu zaczęliśmy się zgrywać jako zespół, co dawało efekt w postaci lepszej gry.

- Ostatecznie zespół Górek w czasie rundy jesiennej obecnego sezonu zajął ósme miejsce z dorobkiem osiemnastu punktów. Drużyna plasuje się na pewnym miejscu w środku tabeli i w rundzie wiosennej będzie z pewnością solidnym zespołem ciągle pukającym do czołówki. Jak oceniasz postawę swoich podopiecznych w pierwszej fazie sezonu i czy jesteś zadowolony z obecnej pozycji?

- Gdy przychodziłem do drużyny dwa lata temu, to cel był jeden: stworzyć solidny A-klasowy zespół, dający radość gry piłkarzom i kibicom. Myślę, że już to osiągnęliśmy, lecz oczywiście musimy ciągle pracować, aby to się nie zmieniło. Mimo słabszej rundy i wielu zmian, to efekt jest taki, że poniżej pewnego poziomu nie schodzimy.

- Kłopoty kadrowe spowodowały, że szczególnie w rundzie jesiennej, ale i w czasie minionego sezonu, zdarzyło Ci się sięgać po wyróżniających się zawodników z ekipy rezerw. Tym samym Górki II stały się automatycznym zapleczem pierwszego zespołu, a niektórzy piłkarze otrzymali od Ciebie szansę. W jaki sposób wykorzystali okazję na zaprezentowania się w A-klasowej rywalizacji i kto zasługuje na szczególne pochwały?

- Uważam, że każdy z zawodników, którzy grali pokazał się z dobrej strony i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Osobiście wolę stawiać na swoich chłopaków, którzy są związani z klubem i z lokalną społecznością.

- Jedną z niewielu różnic w efektach Twojej pracy, którą zauważyła grupa kibiców i zawodników, to fakt, że w poprzednich rundach myśleniczanie lepiej spisywali się w meczach wyjazdowych. Aktualnie 13 z 18 zdobytych punktów pochodzą ze spotkań rozgrywanych przy Solidarności 6, a nasze boisko ponownie staje się twierdzą. Skąd zaszła ta zmiana oraz jak oceniasz infrastrukturę naszego obiektu?

- Myślę, że to efekt zmiany oblicza zespołu. W poprzednim sezonie jakość techniczno – taktyczna drużyny była bardzo dobra, więc lepiej grało nam się na wyjazdach, na większych boiskach, gdzie mogliśmy grać w ataku pozycyjnym. Nowy zespół bardziej opiera się na silnej woli walki i zaangażowaniu.

- Wspominając zagadnienie, jakim jest infrastruktura nie mogę zapomnieć o tradycyjnym pytaniu dotyczących wzajemnych relacji w klubie na linii zarząd - sztab szkoleniowy. Czy jesteś zadowolony z obecnych warunków pracy, a także całościowej dwuletniej współpracy, a także prosimy o uchylenie rąbka tajemnicy o wstępnych planach na zimowy okres przygotowawczy?

- Mam nadzieję, że ta współpraca nadal będzie taka jaka do tej pory, czyli bardzo dobra. Co do okresu przygotowawczego, to zaczynamy w połowie stycznia. Mamy zaplanowane siedem sparingów, wszystkie z zespołami z lig okręgowych, więc warunki do przygotowania się do nowego piłkarskiego roku są jak zawsze bardzo dobre.

- Ostatni rok to dokładnie 40 meczów, w tym 27 pojedynków ligowych, ponad siedemdziesiąt jednostek treningowych i wiele godzin związanych z Twoją działalnością na rzecz klubu. Które ze spotkań w 2019 roku uznałbyś za najlepsze w wykonaniu swoich podopiecznych oraz jakie wydarzenia szczególnie utkwiły Ci w pamięci?
 
- Było wiele wspaniałych, wygranych spotkań, ale mi utkwiło akurat spotkanie przegrane przez nas. Było to mecz w tej rundzie u siebie z Rokitą Kornatka. Przegraliśmy go 1:3, grając jeden z lepszych meczów, jakie pamiętam. Taki paradoks.

- Mimo mniejszych lub większych kryzysów zespół w całym roku przez cały czas był jednością, skupioną przede wszystkim na jak najlepszym zaprezentowaniu się w każdym kolejnym spotkaniu. Które z czynników sprawiły, sprawiają i miejmy nadzieję, że sprawiać będą, że Górki będą przyjaznym zespołem dla każdego, kto wyraża chęć pełnego zaangażowania oraz woli walki na boisku?

- Ważna jest dobra energia panująca w zespole. Dopóki ona jest, to chłopaki po pracy z uśmiechem pojawiają się na treningu i wspólnie w grupie spędzają czas, robiąc to co kochają.

- Za Tobą czwarta runda na stanowisku trenera Górek, a co za tym idzie dwa lata trudnej, ale i efektownej pracy. Zespół mimo wielu perturbacji pozostał w lidze, następnie wywalczył historyczny rezultat, a teraz zajmuje miejsce w środku tabeli. Jakie cele i plany stawiasz przed drużyną na nowy 2020 rok?

- O ile już jest ta solidność, która sprawia, że nie trzeba bać się o utrzymanie, to trzeba postawić kolejny rok, czyli osadzenie się w czołówce ligi. Niestety wpływa na to wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest stabilność kadry zawodniczej. Jeżeli uda nam się teraz sformatować kadrę tak, aby przez cały rok była w 80-90 procentach podobna, to możemy walczyć o lepszy wynik.

- Kończąc wywiad pragniemy jeszcze raz, w imieniu całej społeczności Górek w postaci zawodników, zarządu i kibiców, złożyć najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wspaniałe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków i pełnionej funkcji. A w ostatnim pytaniu chciałbym zapytać, czego życzyć klubowi z Górnego Przedmieścia miasta Myślenice w nadchodzącym 2020 roku - jubileuszowym, bo piętnastym roku działalności?

- Zdrowia dla zawodników oraz szczęścia na boisku. Serdecznie dziękuję za wywiad i życzę wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku - tych prywatnych, ale i tych wspólnych - z drużyną Górek Myślenice.

 

 

 

Źródło: Oliwier Bzowski (Górki Myślenice)

Dodano: 2019-12-21 13:19:21


Zobacz też: Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice  wywiad  Czajka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny