facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Panek: Świetny klub dla pozytywnych ludzi

Panek: Świetny klub dla pozytywnych ludzi

Zapraszam do wywiadu z Arkadiuszem Pankiem. Trenerem Galicji Raciborowice.

 

 

Szkoleniowcem pod wodzą, którego miejscowy zespół osiąga największe sukcesy na poziomie A-klasy. Poruszyliśmy wiele ciekawych kwestii takich jak m.in. plany na przerwę zimową czy cele na rundę wiosenną. Z wywiadu dowiecie się Państwo również wiele na temat funkcjonowania klubu od wewnątrz o wymianie murawy na stadionie w Raciborowicach oraz szkoleniu młodzieży, które w przyszłości ma zaprocentować.

-Cześć Arek. Zima przed Wami, a po rundzie jesiennej zajęliście szóste miejsce, z małą stratą punktową do czołówki. Jak z perspektywy trenerskiej ocenisz zajmowaną przez Was lokatę w tabeli?

-Zdobyliśmy w tej rundzie bardzo dużo punktów, a jednak dopiero szóste miejsce. W poprzednim sezonie z taką ilością bylibyśmy chyba na podium. To pokazuje jak mocna w tym sezonie jest ta grupa. Przed startem obawialiśmy się mocno tej rundy. Uznaję ją jednak za udaną, choć z gry mogło to wyglądać o wiele lepiej.

-Jakie macie plany na zimowe przygotowania? Jak będą wyglądać same treningi, oraz mecze sparingowe z poszczególnymi zespołami?

-Przygotowania rozpoczniemy około połowy stycznia, będziemy trenować głównie we własnej hali. Co do sparingów to jeszcze nie wszystko mam dopięte. Jeśli będzie komplet ustalony to pewnie już w Nowym Roku poinformujemy o tym na naszym Facebooku. Także zapraszam do śledzenia. Mogę tylko powiedzieć, że zagramy prawdopodobnie pięć sparingów, jeśli pogoda pozwoli to chcielibyśmy, chociaż kilka z nich na naturalnej nawierzchni. Reszta na sztucznej, a zagramy trzy spotkania z drużynami A-klasowymi, i dwa mecze z „Okręgówką”.

-Trzeba przyznać, że Twój zespoł posiada solidną każdą boiskową formację. Czy mimo tego planujecie jakieś wzmocnienia składu? Czy któryś z obecnych zawodnilów chce opuścić drużynę?

-Póki, co nic nie wiem o tym, że ktoś ma odejść, wstępnie wszyscy zostają, ale oczywiście różnie może być. Możliwe, że dołączy do nas 2-3 chłopaków, ale wszystko okaże się na początku okresu przygotowawczego.

-Galicja grała w rundzie jesiennej ładną dla oka, jak też skuteczną piłkę. Który mecz Twoim zdaniem był tym najlepszym w oczach trenera?

-Nie wiem czy był taki mecz. Być może zawodnicy się ze mną nie zgodzą, ale paradoksalnie mimo bardzo fajnego wyniku punktowego graliśmy słabiej niż w tamtej rundzie. Być może wpływ na to miał krótki okres przygotowawczy oraz okres urlopowy i zabrakło nam trochę sił na większą dominację (personalnie przecież teraz byliśmy mocniejsi). Grupa też jest dużo bardziej wymagająca niż w minionych rozgrywkach. Było kilka fajnych momentów, jak mecz z Goszczą czy druga połowa z Czarnymi, którą zagraliśmy super, ale generalnie jest dużo do poprawy, jeśli chodzi o operowanie piłką, do czego wcześniej przyzwyczailiśmy kibiców, a czego moim zdaniem trochę w tej rundzie brakowało. Ale będziemy nad tym pracować i to poprawiać. Na pewno cieszy to, że umieliśmy z małej liczby sytuacji zdobywać gole i przez mądre ustawienie w defensywie oraz koncentrację dowoziliśmy skromne zwycięstwa do końca. Jeśli chodzi o emocje i dramaturgię to super meczem dla kibiców były derby z Michałowianką, gdzie była fantastyczna oprawa kibicowska, dużo bramek oraz nerwy z obu stron do samego końca.

-Zdarzały się też spotkania, o których Ty, jak też sami zawodnicy chcieliby pewnie jak najszybciej zapomnieć. Jakie spotkanie uznajesz za takie?

-Słabo zagraliśmy w Bibicach, przynajmniej drugą połowę, gdzie nic się nie kleiło. Nie pomagała też na pewno murawa, gdzie ciężko było pograć piłką, ale panowała wtedy spora susza, więc być może to było powodem. Oczywiście przeciwnik miał takie same warunki, był skuteczniejszy, więc to nas nie tłumaczy, ale ogólnie też muszę powiedzieć, że nie wiem czy granie meczów w tygodniu to najlepszy pomysł. Źle graliśmy w pierwszych połowach z Prądnikiem i Partyzantem, kompletnie nie wyszedł nam mecz u nas ze Spartakiem Wielkanoc-Gołczą. Było tego trochę.

-Jak już wspomnialem, w tym sezonie Galicja posiada ciekawą drużynę, która może w tej lidze powalczyć z każdym. Czy któryś z zawodników zasługuje na wyróżnienie w Twoim zespole szczególnie?

-Na pewno na uznanie zasługuje cały blok obronny z bramkarzem. Popełnili mało błędów, grali bardzo równo i pewnie, co przełożyło się bardzo na wyniki. Dodatkowo jeszcze obrońcy strzelali czasem ważne bramki. Traciliśmy mało goli, a z przodu chłopaki strzelali i jak już wspomniałem, udało się to dowozić do końca. Bardzo nam pomogli zawodnicy, którzy do nas dołączyli latem, okazali się ogromnym wzmocnieniem i dali pozytywny impuls dla reszty. Oprócz tego odpowiednio wkomponowali się w drużynę. Ogólnie prawie wszyscy zawodnicy zaliczyli progres i byli ważną częścią zespołu, dlatego nie chcę nikogo wymieniać z nazwiska, choć niektórych na pewno by należało. Ciężką i bezcenną pracę wykonał środek pola, w ważnych momentach pomogły skrzydła. Trzeba też podkreślić, że dużo wnosili zawodnicy rezerwowi, większość nie obrażała się i nie narzekała tylko starała się pomóc, i potem dzięki dobrym zmianom wskakiwali do składu. Z gry chłopaków jestem zadowolony, ale chciałbym grać bardziej widowiskowo i tego trochę zabrakło.

-Zaliczacie się do ścisłej ligowej czołówki. Które zespoły w lidze grają najlepszą piłkę Twoim zdaniem i które zasługują na grę na wyższym poziomie ligowym?

-Jeżeli chodzi o wyniki, to jest to bardzo wymagająca grupa i każda drużyna jest groźna – praktycznie w każdym meczu do samego końca denerwowaliśmy się o rezultat. Jeżeli chodzi o samą, jakość piłkarską to jest kilka dobrze grających i prowadzonych drużyn. Na pewno Orzeł Bębło, Jastrzębiec Książ Wielki, i może będzie to zaskoczenie, ale Prądniczanka II. Mają ostatnie miejsce, ale w pierwszej połowie z nami grali super. Bardzo młode chłopaki, ale dobrze operowali piłką i poruszali się po boisku. Na pewno potencjał jest też w Dojazdowie, ale myślę, że w tym sezonie Bębło już nie odpuści i awansuje wyżej.


-Jakie plany Twój zespół ma na wiosnę? Jakie miejsce na koniec sezonu było by sukcesem dla Twojej drużyny?

-Marzy nam się podium, tak wysoko jeszcze nie byliśmy i byłby to historyczny wynik. Ale mimo niewielkich różnic punktowych będzie bardzo ciężko i zdajemy sobie z tego sprawę. Gramy sobie spokojnie, bez ciśnienia, i chcemy wygrać każdy mecz. Ile z tego się uda, zobaczymy.

-Czym zachęcisz zawodników poszukujących nowych pracodawców, by zostali piłkarzami Galicji? Być może kogoś z czytających zainteresuje Twoje zaproszenie.

-To świetny klub dla ludzi, którzy mają pozytywne podejście do sportu, nie obrażają się, są uśmiechnięci, wyluzowani. Panuje u nas bardzo dobra atmosfera w drużynie, mimo że wszyscy chcą grać i rywalizują. Klub jest bardzo dobrze zarządzany przez młode osoby, którym zależy, mają pozytywne podejście do ludzi i z niczym nie mają problemu. Na pewno na plus działa też to, że klub jest blisko Krakowa, rozwija się małymi kroczkami, (ale systematycznie) i jest bardzo dobre boisko. Zapraszamy nowych zawodników na treningi, ale żeby być uczciwym muszę powiedzieć dwie rzeczy będące antyreklamą – w Galicji wszyscy bez wyjątku grają za darmo, ponieważ nie ma pieniędzy, żeby, chociaż jednego chłopaka opłacać. Zarząd woli inwestować w sprzęt czy infrastrukturę, a zawsze jest, co kupić czy zrobić. Druga sprawa to stawiamy też na miejscowych chłopaków, którzy stanowią większość drużyny (pochodzą czy mieszkają w Gminie Michałowice lub w pobliżu), więc jeśli ktoś chciałby przyjść i grać, to musiałby na pewno sporo pokazać.

-Coraz więcej mniejszych klubów stawia na szkolenie młodzieży. Jak to wygląda w Waszym klubie? Jakie roczniki szkolicie? Jaki są sukcesy?

-Tak jak wspomniałem, większość naszych chłopaków to wychowankowie z dawnych lat. Ale szkółka tak naprawdę funkcjonuje dopiero trzy lata. Przez ten czas przyszło sporo dzieci, które cały czas się rozwijają i mają frajdę z grania. Jednak pod tym względem jeszcze raczkujemy i daleko nam do innych drużyn. Piłka młodzieżowa wymaga cierpliwości i tak też staramy się działać. Cały czas przyjmujemy dzieci i otwieramy nowe grupy, jednak wymaga to czasu żeby każdy rocznik był liczny i płynnie przechodził przez wszystkie kategorie. Ale na to też mamy plan i spokojnie go realizujemy. Póki, co mamy dzieci w wieku 5-12 lat, a sukcesem w mojej ocenie jest to, że lubią piłkę, chcą ćwiczyć i miło spędzać czas, stają się lepsi, jako zawodnicy i ludzie. Nie zależy nam na wynikach i nie nakładamy presji.

-Niższe poziomy rozgrywkowe, mniejsze kluby charakteryzują się tym, że wiele funkcji łączy jedna osoba, która odpowiada za przygotowanie murawy, pilnowanie kartek, itp. Czy u Was jest właśnie taki "człowiek orkiestra", czy raczej każdy ma przydzielone swoje obowiązki i z nich się wywiązuje?

-Jest kilka osób, dzięki którym ten klub funkcjonuje. Jeśli chodzi o seniorów, dużo pomaga mi Pan Andrzej, który jest kierownikiem i wykonuje, tzw. „czarną robotę”, ale też doradza i często z tego korzystamy. Dawniej on był właśnie takim „człowiekiem orkiestrą”, teraz kilka osób trochę go odciążyło. Od spraw finansowych i organizacyjnych jest Kuba, który jest ambitny i pozytywnie nastawiony, zresztą on był pomysłodawcą Szkółki i to w dużej mierze dzięki niemu poszło to wszystko tak do przodu. Ja zajmuję się sprawami typowo piłkarskimi zarówno w seniorach, jak i w Szkółce. Natomiast nieocenioną i ciężką pracę, jeśli chodzi o obiekty, wykonuje Tomek Misiak, czyli nasz bramkarz, który powinien mieć pomnik obok stadionu za to, jak infrastruktura idzie do przodu, jak obiekty się zmieniają i w jakim są stanie. Wszyscy chwalą nasze boisko, a dzięki niemu będzie w przyszłym roku jeszcze lepsze. Każdy robi swoje i uważam, że robi to dobrze. Dlatego myślę, że fajnie to wszystko wygląda.

-Grzechem było by nie zapytać o remont murawy w Raciborowicach, który odbił się szerokim echem wśród ludzi interesujących się piłką nożną na tym poziomie. Skąd pomysł na takowy remont? Przecież płyta boiska była jedną z najładniejszych na tym poziomie rozgrywkowym. Jak to możliwe, że remont boiska przeprowadzony był siłą rąk społeczności lokalnej Raciborowic i zakończył się szybciej aniżeli wykonywałaby to firma, która się takimi sprawami zajmuje? Skąd taki zryw mieszkańców lokalnych i tyle wsparcia z ich strony?

-Pomysłodawcą był nie, kto inny jak wspomniany wyżej Tomek, który podobnie jak Kuba jest ambitny, i któremu mimo dobrej nawierzchni, przeszkadzały nierówności na boisku. W nich też zbierała się zresztą woda w deszczowe dni i niszczyła nam płytę. Tomek opracował plan, przedstawił jak to widzi, zaraził wszystkich optymizmem i wzięliśmy się do pracy. Pocztą pantoflową udało się ściągnąć zawodników (byłych i obecnych), kibiców, rodziców dzieci ze Szkółki, ludzi z Raciborowic i okolic. W Galicji jest dobra atmosfera i taka inicjatywa pokazała, jak wielu osobom leży na sercu ten klub. Każdego ręce się przydały, choćby był tylko na chwilę, bo pracy było sporo. Oczywiście część zadań wykonały maszyny, ale gdyby nie podejście ludzi do sprawy, nie udałoby się tego zrobić. Za to z tego miejsca pragnę wszystkim podziękować. Miejmy nadzieję, że na wiosnę będziemy cieszyć się z pięknej i równej płyty boiska. O szczegółach akcji nie będę opowiadał, bo przedsięwzięcie było nieprawdopodobne i można by książkę napisać, więc w skrócie nie bardzo się da. Zresztą chyba osoby czytające ten wywiad by mi nie uwierzyły (śmiech). A pozostałym klubom życzę, żeby przy podobnych projektach również mieli takie wsparcie przyjaciół klubu, jak miała Galicja.

-Nie można pominąć w wywiadzie sprawy kibiców w Raciborowicach, którzy są na tym poziomie rozgrywkowym czymś fenomenalnym i każdy zazdrości Wam takiego zaangażowania i wsparcia przez Kibiców. Opowiedz coś o tym, skąd wzięła się takowa inicjatywa, jak to wszystko działa u Was.

-Tutaj akurat niewiele wiem jak to się zaczęło, trzeba byłoby bardziej Zarządu zapytać. Chyba po prostu pod wpływem naszej dobrej gry i atmosfery kilku chłopaków skrzyknęło się, żeby nas wspierać, i tak im to zaczęło fajnie wychodzić, że pojawili się kolejni. Grupa rozrosła się, pojawiły się nowe pomysły i oni również rozwijają się tak jak klub. Coraz fajniejsze i bardziej wymagające oprawy, doping i wsparcie niezależnie od wyniku oraz gdzie gramy. Muszę przyznać, że mam duży szacunek dla tych chłopaków, są dla nas niezbędni i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. Dopingują przy tym kulturalnie i robią to super. Myślę, że niejedni w wyższych (a może nawet najwyższych?) ligach mogliby od nich się uczyć jak powinno się dopingować i wspierać drużynę.

-Dziękuję za rozmowę, życząc w zdrowiu przepracowanej zimy, oraz sukcesów sportowych na wiosnę.

-Bardzo dziękuję i do zobaczenia w rundzie wiosennej. Zapraszamy kibiców na mecze do Raciborowic, emocje gwarantowane!

Źródło: Sebastian Gratkowski

Dodano: 2020-01-03 11:30:11


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Galicja 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny