facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaczmarczyk: Ekler jest dla mnie czymś więcej niż klubem!

Kaczmarczyk: Ekler jest dla mnie czymś więcej niż klubem!

Dzisiaj moim rozmówcą jest Kamil Kaczmarczyk. Na co dzień grający w Eklerze Baranówka, pełniący funkcję kapitana oraz będący równocześnie członkiem zarządu z funkcją wiceprezesa.

 

 

Kamil przedstawi naszym czytelnikom funkcjonowanie mniejszego klubu od środka. Opowie o szkoleniu młodzieży oraz podzieli się z nami ciekawostkami jak zaczęła się jego przygoda z futbolem. Zapraszam serdecznie do lektury.

-Kamil często moim rozmówcami są trenerzy, którzy przedstawiają ocenę sezonu, mówią o planach na przyszłość. Jednak przyszedł czas, aby piłkarze też zabrali głos w ważnych dla nich sprawach. Możesz czuć się wyróżniony- bo jesteś pierwszym, który przetrze szlak pozostałym.

- Cześć! Bardzo mi miło za to wyróżnienie. Mam nadzieję, że podołam Twoim pytaniom i udzielę kompletnych odpowiedzi.

- Jak ocenisz rundę jesienną, jako kapitan zespołu? Z perspektywy murawy widać to inaczej niż z boku, kiedy jest się obserwatorem, kibicem.

- Rundę jesienną oceniam dobrze. Uważam, że mamy bardzo duży potencjał, jako drużyna. Z meczu na mecz według mnie gra wyglądała coraz lepiej.

-Udało się wam posklejać ten zespół, bo końcówka sezonu w A-klasie wyglądała fatalnie. Coś jednak drgnęło. Zmiana trenera, pojawili się nowi zawodnicy.

- Tak, trzeba przyznać końcówka sezonu w A klasie wyglądała fatalnie. Ciężko było zebrać optymalną jedenastkę na mecz, co było oznaką potrzeby zmian. Po za tym w trakcie sezonu został wybrany nowy skład zarządu, co również wpłynęło na losy drużyny. Pojawił się nowy trener z dużym warsztatem. W „starych” zawodnikach Eklera wzniecił nową energię podczas treningów. Jak już wspomniałeś pojawili się też nowi zawodnicy, a wraz z nimi świeżość w zespole i zdrowa rywalizacja.

-Rozumiem, że Ekler to Twój macierzysty klub, w którym stawiałeś pierwsze kroki? Jak przebiegała Twoja dotychczasowa kariera?

- Można przyznać, że uczestniczyłem w powstaniu Eklera. W 2007 roku po rozmowach z obecnym prezesem klubu Tadeuszem Filipkiem oraz dyrektorem szkoły Stanisławem Turkiem ustaliliśmy, że jest potrzeba założenia zespołu piłkarskiego, więc tak, Ekler Baranówka jest moim macierzystym klubem. Jako trampkarz występowałem w Eklerze (3 lata), później zostałem zaproszony na trening do Krakusa Nowa Huta i zostałem tam na kolejny sezon. Jesienią 2010 roku nadarzyła się okazja testów w Koronie Kielce, pojechałem z ową drużyną na tygodniowy obóz, po którym trener zaproponował mi zostanie w drużynie. Po rozmowach z rodzicami postanowiliśmy, że spróbuje swoim sił właśnie w Kielcach. Moja przygoda trwała około rok. Po tym czasie jednak zdecydowałem wrócić do domu i przystąpiłem do treningów z IV ligową Zieleńczanką Zielonki. Przed powrotem do Baranówki miałem jeszcze epizod w Złomex Branice.

- Kiedy zostałeś kapitanem drużyny? Trener namaścił Cię na to "stanowisko" czy wygrałeś w demokratycznych wyborach zorganizowanych przez drużynę?

- Myślę, że jak w każdej drużynie, trzeba zapracować na tę opaskę. Kapitanem nie zostałem od razu, dopiero po roku gry w Eklerze, trener powierzył mi to „stanowisko”.

- Teraz pytanie z dziedziny matematyki. Zajmujesz się statystyką? Masz swój zeszyt, w którym notujesz ile spotkań zagrałeś już z herbem Eklera na piersi? Liczysz strzelone bramki? Żółte kartki?

- Szczerze nigdy o tym nie myślałem, ale w sezonie zawsze jakieś dwie, trzy bramki uda się strzelić. Zeszytu nie prowadzę, bo przecież wszystkie statystyki można znaleźć w Internecie, np. u Was.

-Jeżeli nie notujesz to może pamiętasz, jaki dotychczasowy mecz zapadł Ci najbardziej w pamięć?

- Wydaje mi się, że był taki mecz na testach w Koronie Kielce, przeciwko Ruchowi Chorzów. Minąłem trzech zawodników, położyłem bramkarza i z 6 metrów trafiłem obok bramki. (śmiech) Trener w przerwie powiedział (cyt.) „Krakus kręcisz się jak kupa w betoniarce”.

- Wiadomo, że na poziomie amatorskim piłka nożna to nie jest sposób na zarobek. Jak Ty traktujesz treningi, mecze? Odskocznia od codzienności, styl życia, dopełnienie tego, co w życiu robisz?

- Powiem tak, jak ktoś chce mnie znaleźć w godzinach popołudniowych to zapraszam na boisko w Baranówce. Treningi i mecze traktuje bardzo profesjonalnie, chociaż to klasa B, dla mnie Ekler jest czymś więcej, niż tylko zwykłym klubem.

- Ekler to tak jak większość małych klubów, podmiot zrzeszający lokalną społeczność? Otrzymujecie jakąś pomoc od ludzi dobrej woli, którzy sami z siebie przychodzą do klubu, chcąc zadbać o wizytówkę Gminy?

- Sam fakt, że w naszym klubie gra ponad 70% osób mieszkających w naszej gminie, przyczynia się do dużego zainteresowania mieszkańców. Mamy sporo sponsorów, zarówno nowych, jak i starych, na których zawsze możemy liczyć. Dużą pomoc otrzymujemy również od gminy, m.in. w tym roku (2019) dostaliśmy od nich nową kosiarkę.

- Na początku roku jak dobrze pamiętam, zostałeś członkiem zarządu i pełnisz w nim funkcję viceprezesa. Co więc należy do Twoich obowiązków?

- Do moich obowiązków należy… wszystko (śmiech). Tak jak już wspominałem wcześniej, Ekler jest dla mnie czymś więcej, niż tylko zwykłym klubem, dlatego też bardzo dużo czasu i zaangażowania z mojej strony.

-Marketing dziś odgrywa ważną rolę w tym, aby przyciągnąć na mecze część kibiców. Ruszacie na wiosnę z jakąś akcją, aby tych kibiców na meczach było więcej? Przedtem pamiętam, można było się u Was dobrze pożywić, czegoś się napić. A teraz tak jakby cisza w tym temacie. Kibice przychodzą tylko na mecz i potem każdy idzie w inną stronę.

- Żyjemy teraz w czasach Internetu, dlatego też prowadzimy aktywnie fanpage, na którego serdecznie zapraszamy. Po za tym od rundy jesiennej rozwieszamy plakaty meczowe w pobliskich miejscowościach, co też ma przyciągnąć kibiców. Kolejną nowością są cegiełki, które mają na celu wspomóc potrzeby klubu. Na wiosnę planujemy dwie niespodzianki, ale na razie wolę za dużo nie zdradzać. Jeżeli chodzi o gastronomię, niestety pizzeria u nas została zlikwidowana, aczkolwiek w okresie letnim prowadzimy sprzedaż kiełbasek z grilla.

- Postawiliście na szkolenie młodzieży. To ważne patrząc na to, w jakim miejscu jest dzisiaj piłka nożna. Szczególnie, jeżeli mówi o niej w wydaniu amatorskim. Budowanie przynależności klubowej, ale przede wszystkim rozwój, świetna zabawa.

- Podczas jednego z zebrań podjęliśmy decyzję o reaktywacji grup młodzieżowych. Doskonale wiemy, co oznaczają wychowankowie klubu. W drużynie seniorskiej występuję około 40% zawodników, którzy stawiali pierwsze kroki w Eklerze.

- Przedstaw proszę, jeżeli możesz, w jakich rocznikach szkolicie dzieci, młodzież. Jakie już sukcesy osiągnęliście?

- Mamy trzy grupy rocznikowe: Orliki – roczniki 2008/2009 i Żaki – roczniki 2010/2011 pod przewodnictwem Kacpra Stefańczyka, oraz rocznik 2012 i młodsi prowadzeni przez Annę Giergielewicz. Naszym największym sukcesem jest stworzenie grup i wystartowanie w lidze, a osiągnięcia przyjdą z czasem.

- Nie tak dawno Ekler zorganizował turniej dla dzieciaków. Jak duże to było dla was przedsięwzięcie?

- Organizowaliśmy taki turniej po raz pierwszy i było to dla nas wielkim wyzwaniem. Udział wzięła blisko setka dzieciaków z pięciu klubów z naszej gminy. Mam nadzieję, że zapoczątkowaliśmy nową tradycję w Baranówce i w kolejnych latach będziemy spotykać się w liczniejszym gronie.

-Jako viceprezes zapewne masz wpływ na to, w którą stronę Ekler, jaką klub podąży. Zadam pytanie dwutorowo. Najpierw powiedz czytelnikom-, jaka jest Twoja wizja Eklera?

- Najważniejszą sprawą są nowe szatnie. Myślę, że gdy pojawi się budynek klubowy, będzie prościej nam funkcjonować. Nie wybiegamy daleko w przyszłość i nie chcemy robić zbędnej presji, bo dla nas gra to również dobra zabawa.

- A teraz proszę przedstaw, jakie plany ma Zarząd na rozwój klubu?

- W planach mamy założenie nowych grup młodzieżowych, żeby dzieci kończące przechodziły wyżej, a nie szukały nowych klubów. I tak jak już wcześniej mówiłem nie wybiegamy daleko w przyszłość.

- Czego więc można życzyć Zarządowi oraz klubowi Ekler w nadchodzącym roku?

- Przede wszystkim zdrowia, braku kontuzji oraz samych trafnych decyzji i mam nadzieję, że na kolejny wywiad, będziemy mogli się umówić w naszym budynku klubowym. Pozdrawiam Kamil Kaczmarczyk.


Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2020-01-07 20:42:26


Zobacz też: Klasa B (Kraków I)

Ekler Baranówka 

Komentarze


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny