facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Żabicki: Naszym celem jest górna połowa tabeli!

Żabicki: Naszym celem jest górna połowa tabeli!

Zapraszam do wywiadu z Pawłem Żabickim. Prezesem Klubu Sportowego Wiarusy Igołomia, który stanowisko to dzierży od dobrych paru lat.

 

 

Człowiek orkiestra, jak można śmiało o nim powiedzieć,  za kadencji którego w Klubie z Igołomii zmieniło się bardzo wiele na plus. Zapytam Pawła o obecne funkcjonowanie Klubu, poproszę o podsumowanie jesieni w wykonaniu piłkarzy, oraz planach na piłkarską wiosnę w Wiarusach.


-Cześć Paweł. Jak ocenisz rundę jesienną w wykonaniu zawodników Wiarusów? Zajęliście siódmą lokatę, ze stratą pięciu punktów do trzeciego w tabeli Orła Myślenice i dość bezpieczną przewagą nad drużynami z dolnej części tabeli.

-Bez wątpienia to była bardzo dobra runda. Do szóstej kolejki byliśmy niepokonaną drużyną, aż w końcu Krzysiek Mastalerz i jego ekipa zafundowali nam zimny prysznic. Mieliśmy w tej rundzie dwie passy, pierwsza ta dobra pięciu meczy bez porażki oraz druga gorsza pięciu porażek z rzędu. Ta druga passa wynikła głównie z faktu, iż mamy wąską kadrę, a w tym okresie nałożyły się nam absencje ważnych zawodników, co przełożyło się na wyniki drużyny.

To, co mnie cieszy to fakt, iż praktycznie ta sama kadrowo drużyna w tej rundzie zgromadziła o osiem punktów więcej niż rok temu, kiedy to byliśmy beniaminkiem. To pokazuje jak chłopaki się rozwijają pod okiem trenera Siwka. To jest bardzo budujące.

- Grupa III Klasy Okręgowej, w której występujecie, jest w tym jak też ubiegłym sezonie bardzo wyrównana. Jak Ty to widzisz z perspektywy pozycji Prezesa, jak też wyników które pokazuje tabela?

-W tym roku liga jest bardziej wyrównana i mam wrażenie, że poziom jest wyższy. Tym bardziej cieszy fakt, iż udało się nam zgromadzić o osiem punktów więcej, a przecież przy odrobinie szczęścia mogłoby ich być kilka więcej. To prawda, liga jest bardzo wyrównana, każdy z każdym może wygrać.

-Jakie plany w Wiarusach na okres zimowy? Jak będą wyglądały same przygotowania oraz mecze sparingowe?

-To będzie spokojna zima, pierwsza taka od wielu lat. Naszym celem jest górna połowa tabeli. Pamiętajmy, że jest to nasz dopiero drugi sezon w Klasie Okręgowej po powrocie i bardzo szanujemy zgromadzone osiemnaście punktów. Wiślanka i Śledziejowice stoczą bój o awans, a nam pozostaje walka o górną połówkę w tej rundzie, mam nadzieję, że nie będzie nam grozić walka o utrzymanie i będzie to spokojna runda, ale grać będziemy w każdym meczu o zwycięstwo, bo w zależności od tych wyników w lipcu definiować będziemy sobie cele na jesień. Mamy fantastyczny obiekt, perspektywiczną drużynę, kto wie, co wydarzy się na jesień.

Wracając do tego okienka, chcielibyśmy się wzmocnić dwoma lub trzema zawodnikami głównie, dlatego, że kadrę mamy wąską i chcemy dać drużynie trochę „świeżości”. Naszym celem jest zwiększenie rywalizacji na bokach obrony i na skrzydłach. Gdyby udało się nam pozyskać zawodników na te pozycje to byłoby to dobre okienko transferowe.

-To, że drużyny Śledziejowic i Wiślanki, bedą walczyć ze sobą o awans do wyższej ligi nie jest tajemnicą dla nikogo pewnie. Która drużyna w Twoich oczach jest faworytem tej rywalizacji i widziałbyś ją w czwartej lidze?

-Wydaje mi się, że Śledziejowice nie roztrwonią wypracowanej przewagi. To bardzo solidna drużyna z ambitnym trenerem. Trzon drużyny stanowią chłopaki, którzy jeszcze nie dawno grali w A klasie, więc podejrzewam, że mają niesamowitą motywację na treningach by spełnić swoje marzenia.

-Zdradź czytającym proszę, czy w Wiarusach szykowane są jakieś zimowe wzmocnienia? Czy obecna kadra zostaje w całości, któs zamierza opuścić zespół?

-Tak jak mówiłem, szukamy 2-3 zawodników. Zależy nam by zwiększyć rywalizacje na bokach obronnych i na skrzydłach. Na innych pozycjach wydaje się mamy rywalizację. No może jeszcze środkowy obrońca lub środkowy pomocnik dałby nam duży komfort. Gdybyśmy zwiększyli rywalizację na tych pozycjach to jestem pewien, że passa pięciu porażek by się nam nie przytrafiła.

Na chwilę obecną zespół opuszcza Krystian Lewicki oraz Robert Dominik, który serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw.

-Jesteś w stanie wyróżnić któregoś z zawodników swojego zespołu za rundę jesienną? Kogoś dla kogo to wyróżnienie byłoby bodźcem, by był jeszcze lepszym na wiosnę.

-Nie chciałbym nikogo wyróżniać. Mamy skład, który w tej rundzie stworzył dobry kolektyw i z tego się cieszę. Myślę, że nikogo „bodźcować” nie musimy. Mamy w kadrze „wyjadaczy", którzy cieszą się z utrzymania dobrej formy oraz młodych, którzy się uczą z powodzeniem gry w klasie okręgowej. Każdy ma swoją motywację by zagrać jak najlepiej w kolejnym meczu.

-Który mecz okiem Prezesa, był tym najlepszym jak też najsłabszym w wykonaniu piłkarzy Wiarusów?

-Najgorszy mecz to bez wątpienia mecz z Rabą Dobczyce. Ten mecz na długo pozostanie w pamięci nie tylko mojej, bo wszyscy wiemy jak wtedy źle zagraliśmy. Z kolei mi najbardziej podobał się mecz z Jordanem Sum Zakliczyn, mecz, w którym przełamaliśmy passę pięciu porażek z rzędu.

Ależ w tym meczu chłopaki zasuwali na boisku, ależ byli naładowani, dobre boisko, fajna pogoda, grad bramek i happy end dla Wiarusów.

-O, co będzie grać Twoja drużyna na przekroju całego sezonu? Czy określiliście w klubie, co chcecie ugrać na jego finiszu?

-W poprzedniej rundzie długo walczyliśmy, jako beniaminek o utrzymanie. Celem na tez sezon było przede wszystkim utrzymanie, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego liczymy teraz na miejsce w górnej połówce tabeli.

-Czym zachęcisz zawodników poszukujących Klubu na wiosnę, by spróbowali swoich sił w Twojej drużynie?

-Na pewno naszym atutem jest infrastruktura, dwa pełnowymiarowe boiska trawiaste i orlik, świetna atmosfera w drużynie, trener z dużym doświadczeniem, który prowadzi bardzo fajnie treningi, przez co na pewno chłopaki się na treningach nie nudzą tymi samymi ćwiczeniami, zaangażowani działacze, którzy starają się dbać o wszystkie szczegóły by warunki do treningu i gry były jak najlepsze.

-Młodzież w Igołomii rozwija się bardzo prężnie. Jesteście wzorem dla wielu klubów, jak można w  Klubie zbudować solidne szkolenie młodych adeptów piłki. Jak ty jako Prezes odniesiesz się do tego? Czy masz podgląd młodych zawodników, czy odpowiadają za to inni ludzie w Klubie?

-Temat młodzieży i rozwój szkolenia to temat rzeka. Zaczęliśmy w 2012 od jednej drużyny, obecnie mamy siedem, a i tak mamy „dziury” w rocznikach, przez co nie możemy skutecznie powalczyć o wyższe ligi by chłopaki się lepiej rozwijali. Co gorsza, przez tą dziurę w rocznikach przez najbliższe około dwa lata, nie zasilimy pewnie kadr seniorskich, co może być znaczącym problem.

To, co mamy to zaangażowanych trenerów, którzy starają się jak mogą, by wyszkolić jak najlepszych zawodników. W małych klubach rozwijać szkolenie młodzieży jest niezwykle trudne, ale mamy na to pewien pomysł, który obecnie jest fazie „negocjacji”, dlatego nie chciałbym teraz o tym mówić.
Staramy się angażować różne inicjatywy, które mogłyby usprawnić naszą misję, ostatnio nawet cieszyliśmy się ze srebrnego certyfikatu PZPN, ale niestety i ta kwestia bardzo szybko sprowadziła mnie na ziemię.

-Za Twojego Prezesowania, w Klubie zrobiono naprawdę sporo, co widać gołym okiem wizytując na stadionie. Jakie macie dalsze plany na rozwój?

-W marcu kończy się kadencja obecnego zarządu, zobaczymy, co będzie dalej. Gdybym jednak już dzisiaj miał zdefiniować najważniejsze cele to przede wszystkim wyniki sportowe. Kiedy zaczynałem pierwszą kadencję w 2012 mieliśmy więcej celów infrastrukturalnych jak np. remont budynku, szatni, problem jednej murawy, wandalizm, sprzęt sportowy, parking itd. Z tymi problemami uporaliśmy się dosyć szybko, zaledwie w 7 lat.

Obecnie mamy jeszcze dwa większe cele lub raczej „marzenia” związane z infrastrukturą, a poza tym to zostanie tylko kwestia wyników sportowych, mam tu na myśli oczywiście drużyn seniorskie i młodzieżowe, bo na pewno przy odrobinie szczęścia, wytężonej pracy każdą drużynę stać by włączyć się do walki o awans.

-Jak wygląda współpraca pomiędzy pierwszą drużyną Wiarusów, a drużyną rezerw?

-Do niedawna uważałem, że ta współpraca nie wygląda jak, powinna, ale ta runda pokazała, że zarówno pierwsza drużyna jak i rezerwy mogą sobie pomóc. Był okres, kiedy to z drużyny rezerw chłopaki jechali zasilać kadrę pierwszej drużyny oraz na odwrót. Kilku zawodników pierwszej drużyny wróciło do gry właśnie poprzez drużynę rezerw, w której na nowo złapali bakcyla i formę. Co więcej w tej drużynie cały czas mamy 2-3 chłopaków, którzy gdyby nie obowiązki zawodowe to z powodzeniem mogliby podjąć walkę o pierwszy skład w pierwszej drużynie. Oczywiście cieszymy się też, kiedy zawodnicy z pierwszej drużyny dogrywają brakujące minuty w naszych meczach.

-Jakiś czas temu funkcjonowała u Was formacja piłkarek nożnych, jednak temat wykruszył się. Czy dziś zawodniczki kontynuują swoją przygodę z piłką w pobliskim Wierzbnie?

-Ta drużyna się nie utrzymała. W klubie zostały nam trzy dziewczynki, które grają z chłopcami w drużynach orlików i młodzików, a jedna dziewczyna przeszła do Zabierzowa Bocheńskiego.

-Dziękuję za rozmowę i poświęcony czas. Życzę powodzenia na wiosnę na piłkarskiej zielonej murawie, jak też dalszego Prezesowania z takim zapałem jaki jest do dnia dzisiejszego.

-Dziękuję również i zapraszam do Igołomii na nasze spotkania.

Źródło: Sebastian Gratkowski

Dodano: 2020-01-10 18:14:37


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia 

Komentarze


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny