facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piłkarze Targowianki przymierzani do innych klubów

Piłkarze Targowianki przymierzani do innych klubów

Wciąż istnieje spore prawdopobieństwo, że piątoligowa Targowianka Targowisko nie przystąpi wiosną do rozgrywek i odda mecze walkowerem. W klubie udało się wybrać nowy Zarząd ale na dzień dzisiejszy nie zmieniło sytuacji pierwszego zespołu tego klubu. Wobec braku środków na funkcjonowanie drużyny w rundzie wiosennej, na dzień dzisiejszy nie ma żadnych konkretnych informacji dotyczących losów drużyny ani planu przygotowań. Wiadomo, że zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. 

W Targowisku wcale nie wykluczają jednak scenariusza, że uda się sklecić na wiosnę drużynę, która dogra sezon i uniknie degradacji do B klasy co czekałoby zespół w przypadku wycofania się z rozgrywek. Jedyną względnie konkretną informacją jest fakt, że dojdzie do współpracy Targowianki z pobliską Nieszkowianką Nieszkowice Małe, w którym szkoli się drużyny dziewczęce. 
 
W związku z powyższym, nie brakuje zainteresowania piłkarzami reprezentującymi jesienią Targowiankę. Naturalnie są to przymiarki, ewentualnie podjęcie treningów ale na dzień dzisiejszy do żadnego transferu według naszej wiedzy nie doszło.
 
Istnieje możliwość, że po wielu latach przerwy, do Prokocimia Kraków wróci Sebastian Sobótka
 
Sporym zainteresowaniem cieszą się osoby Sebastiana Jagły, Tomasza Armatysa, Jacka Morawca, Pawła Kępy czy Mateusza Kubiaka. Zanosi się zatem, że dość szybko dowiemy się gdzie ci piłkarze "wylądują". Z nieoficjalnych wieści od informatorów dowiedzieliśmy się, że Sebastianowi Jagle oraz Tomaszowi Armatysowi najbliżej aktualnie do Kaszowianki Kaszów, w której ten drugi całkiem niedawno występował. Morawiec, Kępa i Kubiak łączeni są z jednym z beniaminków krakowskiej klasy okręgowej. 
 
Kilkoma graczami Targowianki zainteresowany jest także Złomex Branice.
 
Michał Baranowski i Robert Czuraj wiązani są zakulisowo z Clepardią Kraków.

Informatorzy Futbol-Małopolska będą starali się śledzić ruchy wokół klubu z Targowiska. Nieoficjalnymi informacjami (z wiarygodnych jak dotąd źródeł) także będziemy chcieli się z Wami dzielić.

 

 

Źródło: własne / nieoficjalne

Dodano: 2020-01-14 14:12:16


Targowianka 

Komentarze


I Liga Futsalu, gr. południowa

Profisport Wrocław
5:8
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
18:45
Sośnica Gliwice
3:4
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

AZS UEK Kraków
4:2
BSF Busko Zdrój
26.01.2020
17:00