facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trwają zgłoszenia do turnieju Futsalima Elektrical

W dniach 24-26 stycznia 2020 roku w Limanowej odbędzie się IX edycja Turnieju "Futsalima Elektrical".

Wpisowe 350 zł

Pula nagród 3000 zł.

Dwustopniowe, grupowe eliminacje. Możliwość wyboru dnia I rundy eliminacji:

piątek 24.01.2020r. w godz. 18.00-20.00 lub sobota od 10.00 do 22.00>

W niedzielę od rana II runda grupowa, 1/4 , 1/2 i mecze finałowe.

Zgłoszenia do 21 stycznia 2020r. - e-mail:futsalima@op.pl / lub tel. 660 444 292 (Witold Sochacki)

Więcej szczegółów : www.futsalima.pl

 

 

Źródło: futsalima

Dodano: 2020-01-15 15:46:59


Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny