facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Terminarz VIII Memoriału im.S.Syrdy w Krakowie

Już w najbliższy weekend w hali krakowskiej Bronowianki odbędzie się VIII edycja Memoriału im. Stanisława Syrdy, byłego zawodnika, trenera, działacza, członka zarządu, gospodarza czy kierownika sekcji piłkarskiej w klubie. W Bronowicach spędził przeszło 50 lat. Za swoją społeczną działalność był wielokrotnie odznaczany. W dniu 31 marca 2012 roku, w wieku 63 lat zmarł nagle przy ławce rezerwowych podczas wyjazdowego meczu Bronowianki z Jutrzenką Giebułtów. 

Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie w formule dwudniowej. W sobotę, przez cały dzień trwać będą rozgrywane w dwóch grupach eliminacje. Najlepsze cztery ekipy z obu grup w niedzielę powalczą o wielki finał który zaplanowano ok g.15. 

Grupa A (sb.08:00-14:30)
Bronowianka II - Błękitni Czułówek
Kmita Zabierzów - M&K Kampery
Kaszowianka - Andalaro Krzeszowice
LKS Rudnik - Sparta Kazimierza Wlk
Bronowianka II - Kampery
Błękitni - Kmita
Kaszowianka - Sparta
Andalaro - Rudnik
Bronowianka II - Kmita
Błękitni - Kampery
Kaszowianka - Rudnik
Andalaro - Sparta
Bronowianka II - Kaszowianka
Błękitni - Andalaro
Kmita - Rudnik
Kampery - Sparta
Bronowianka II - Andalaro
Błękitni - Rudnik
Kmita - Sparta
Kampery - Kaszowianka
Bronowianka II - Rudnik
Błękitni - Sparta
Kmita - Kaszowianka
Kampery - Andalaro
Bronowianka II - Sparta
Błękitni - Kaszowianka
Kmita - Andalaro
Kampery - Rudnik
 
Grupa B (sb.14:30-21:00)
Bieżanowianka Kraków - Nadwiślan Kraków
Krwidawcy Cracovia - Iskra Czułów
Bronowianka I - Wawel Kraków
Potok Więckowice - Bronowicki Kraków
Bieżanowianka - Iskra
Nadwiślan - Cracovia
Bronowianka I - Bronowicki
Wawel - Potok
Bieżanowianka - Cracovia
Nadwiślan - Iskra
Bronowianka I - Potok
Wawel - Bronowicki
Bieżanowianka - Bronowianka I
Nadwiślan - Wawel
Cracovia - Potok
Iskra - Bronowicki
Bieżanowianka - Wawel
Nadwiślan - Potok
Cracovia - Bronowicki
Iskra - Bronowianka I
Bieżanowianka - Potok
Nadwiślan - Bronowicki
Cracovia - Bronowianka I
Iskra - Wawel
Bieżanowianka - Bronowicki
Nadwiślan - Bronowianka I
Cracovia - Wawel
Iskra - Potok
 

 

 

Źródło: ASZ

Dodano: 2020-01-16 10:55:44


Memoriał Stanisława Syrdy 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
24.10.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
Wisła Kraków
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
 
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
24.10.2020
 
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
24.10.2020
 
Raków Częstochowa
:
Stal Mielec
24.10.2020
 
Warta Poznań
:
Górnik Zabrze
24.10.2020
 

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
Arka Gdynia
21.10.2020
17:40
Odwołany
Radomiak Radom
2:0
Puszcza Niepołomice
21.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (20 września, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2020
18:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej / w drugim terminie (21 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.10.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
12:40
Górnik Łęczna
:
Miedź Legnica
25.10.2020
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Lech II Poznań
24.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Motor Lublin
:
Bytovia Bytów
24.10.2020
 
Odwołony ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pierowtny termin 24 października.
Znicz Pruszków
:
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
:
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
16:00

III liga, gr. 4

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
21.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (14 października, 15:00) odwołany / w trzecim terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
21.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Lewart Lubartów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
:
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
24.10.2020
 
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Puławy
:
Cracovia II Kraków
24.10.2020
18:00
KS Wiązownica
:
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
:
MKS Trzebinia
24.10.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Clepardia Kraków
24.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
:
KS Chełmek
24.10.2020
15:00
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
24.10.2020
12:00
Puszcza II
:
LKS Jawiszowice
24.10.2020
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2020
 
Odwołany ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pierwotny termin 24 października.
Proszowianka Proszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Barciczanka Barcice
24.10.2020
14:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wierchy Rabka Zdrój
24.10.2020
14:00
Metal Tarnów
:
BKS Bochnia
24.10.2020
14:00
Glinik Gorlice
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.10.2020
14:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
14:00
Limanovia Limanowa
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2020
14:00
GKS Drwinia
:
Okocimski Brzesko
25.10.2020
13:00
Lubań Maniowy
:
Sokół Słopnice
25.10.2020
14:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
KS Olkusz
24.10.2020
13:30
Leśnik Gorenice
:
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
:
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
:
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Iwanowice
24.10.2020
 
Odwołany. Pierowtny termin 24 października.
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
:
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
:
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
:
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
:
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
:
Gdovia Gdów
24.10.2020
13:00
Tempo Rzeszotary
:
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
24.10.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00
Wiślanka Grabie
:
Jordan Sum Zakliczyn
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Zatorzanka Zator
24.10.2020
14:00
Halniak Maków Podhalański
:
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
:
MKS Libiąż
24.10.2020
14:00
Sokół Przytkowice
:
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
14:00
Hejnał Kęty
:
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00
Tempo Białka
:
LKS Żarki
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.10.2020
14:00
Tuchovia Tuchów
:
Ikar Odporyszów
24.10.2020
14:00
Wisła Szczucin
:
LKS Ładna
24.10.2020
15:00
Zorza Zaczarnie
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
24.10.2020
15:30
LUKS Skrzyszów
:
Dunajec Zakliczyn
24.10.2020
16:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Rzuchowa
25.10.2020
15:00
Unia Niedomice
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
15:00
Polan Żabno
:
Pogórze
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
24.10.2020
15:00
Naprzód Sobolów
:
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Olimpia B.
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
:
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
:
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
:
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
przełożony
Helena Nowy Sącz
:
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
:
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
LKS Łużna
:
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Podhalanin Biecz
:
Kolejarz Stróże
25.10.2020
14:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Zagórzany
25.10.2020
15:00
Zawisza R.
:
Zyndram
25.10.2020
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia
:
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Jarmuta
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
:
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
:
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
:
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
:
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
:
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
:
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
:
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
:
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
:
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
:
Tęcza Piekary
24.10.2020
15:30
Strażak Rączna
:
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.10.2020
11:00
Tramwaj Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
24.10.2020
11:00
Iskra Krzęcin
:
Bratniak Kraków
24.10.2020
15:00
Gajowianka Gaj
:
Płomień Kostrze
24.10.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
:
Fairant Kraków
24.10.2020
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Strzelcy Kraków
24.10.2020
 
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
:
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
:
Contra Sułków
24.10.2020
15:30
Czarnochowice
:
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
25.10.2020
14:00
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
:
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.10.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
:
Karpaty Siepraw
24.10.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
Gościbia Sułkowice
24.10.2020
15:00
Staw Polanka
:
Hejnał Krzyszkowice
24.10.2020
15:00
LKS Rudnik
:
Rokita Kornatka
24.10.2020
15:30
Sęp Droginia
:
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
:
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
:
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Przebój Wolbrom
24.10.2020
14:30
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
24.10.2020
14:30
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
25.10.2020
14:30
Dłubnia Trzyciąż
:
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30
Błyskawica Kolbark
:
Prądnik Sułoszowa
25.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
:
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
:
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
:
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
:
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2020
15:00
Juvenia Prandocin
:
Milenium Radziemice
25.10.2020
14:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
LKS Polanowice
:
Trątnowianka Trątnowice
25.10.2020
14:00
Novi Narama
:
Zawisza Sulechów
25.10.2020
14:30
Polonia Wilczkowice
:
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
24.10.2020
12:00
Topór Aleksandrowice
:
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
 
Płomień Jerzmanowice
:
Potok Więckowice
24.10.2020
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Kmita II Zabierzów
24.10.2020
 
Orzeł II Bębło
:
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Rybitwy Kraków
24.10.2020
11:00
Pychowianka Kraków
:
Albertus Kraków
24.10.2020
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Wawel Kraków
24.10.2020
 
Victoria Kraków
:
Grom Kraków
24.10.2020
 
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Borkowianka Borek Sz.
24.10.2020
 
Błękitni Czułówek
:
Lotnik II Kryspinów
24.10.2020
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gwiazda Ściejowice
24.10.2020
 
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
24.10.2020
 
Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
:
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II
:
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Ledniczanka
25.10.2020
14:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
:
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
:
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
15:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
16:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
2:0
Cracovia Kraków
21.10.2020
12:00
w pierwotnym terminie (3 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia
1:2
Górnik Zabrze
21.10.2020
11:00
Korona
2:0
Zagłębie Lubin
21.10.2020
11:00
Śląsk Wrocław
5:1
Legia Warszawa
21.10.2020
11:00
przełożony
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
12:00
Jagiellonia
:
Lechia
24.10.2020
12:00
Korona
:
Hutnik Kraków
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
24.10.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
24.10.2020
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
Gwarek Zabrze
:
SMS Łódź
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Wisła Kraków
2:1
Korona Kielce
21.10.2020
12:00
w pierwotnym terminie (3 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Mielec
:
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
24.10.2020
15:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
24.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
Karpaty Krosno
24.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
4:1
Cracovia Kraków
21.10.2020
14:00
KKP Korona
:
Górnik Ł.
24.10.2020
12:00
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
24.10.2020
13:30
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
24.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
2:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2020
15:00
Garbarnia Kraków
4:2
Górnik Wieliczka
21.10.2020
15:00
Puszcza Niepołomice
3:1
BKS Bochnia
21.10.2020
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:45
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
25.10.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
25.10.2020
11:00
Orkan Raba Wyżna
:
Garbarnia Kraków
25.10.2020
14:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
1:0
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
24.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
24.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Glinik Gorlice
24.10.2020
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
1:4
Tarnovia Tarnów
21.10.2020
15:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Pcimianka
24.10.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.10.2020
12:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
24.10.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Okocimski Brzesko
21.10.2020
19:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
24.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
24.10.2020
 
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
22.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Cracovia Kraków
24.10.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2020
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja
24.10.2020
 
Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
25.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

AS Progress Andrychów
0:1
Wisła Kraków
21.10.2020
16:30
Wisła Kraków
:
Cracovia II
24.10.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Fablok Chrzanów
24.10.2020
 
AS Progress Andrychów
:
Limanovia Limanowa
24.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Prądniczanka Kraków
1:1
AZS UW Warszawa
21.10.2020
19:30
w pierwotnym terminie (3 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Prądniczanka Kraków
:
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020
15:00
Sparta Daleszyce
:
Włókniarz Białystok
24.10.2020
11:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
:
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
:
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
:
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
:
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
:
Tarnovia II
25.10.2020
13:00

IV liga małopolska kobiet

Burza Roczyny
:
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
:
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
:
FSA Kraków
24.10.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SMS Łódź
24.10.2020
12:00
SWD Wodzisław
:
UKS Staszkówka Jelna
24.10.2020
16:00
Bronowianka Kraków
:
Resovia Rzeszów
24.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
24.10.2020
 
ROW Rybnik
:
Unia Opole
24.10.2020
 

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
:
Stal Mielec
24.10.2020
 
AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
24.10.2020
 
GKS Tychy
:
Futsal Nowiny
24.10.2020
 
Kamionka Mikołów
:
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
:
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00