Garbarnia wypunktowała Węgrzcankę (video)

Pierwszy sparing w nowym roku rozegrali piłkarze Łukasza Surmy. Na własnych obiektach zmierzyli się z występującą w IV lidze- Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.

Drugoligowiec nie miał problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala pokonując go wysoko aż 6:0. Mecz rozgrywano w trzech tercjach po trzydzieści minut.

Pierwszą bramkę dla Garbarni zdobył Feliks wykorzystując dobre podanie Kowalskiego. Później na listę strzelców wpisał się Kowalski, zamieniając rzut karny na bramkę. Kolejne trafienia zanotowali Marszalik, Bierówka oraz dwukrotnie Szewczyk.

W spotkaniu wystąpili zawodnicy juniorów krakowskiego klubu: Kardas, Dzierżak, Bierówka, Kowalczyk.

Garbarnia Kraków- Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
Feliks 12', Kowalski 21', Marszalik 52', Szewczyk 68', 78', Bierówka 79'

Garbarnia Kraków:
I tercja: Frątczak – Kowalski, Kardas, Masiuda, Nakrošius, Górecki, Kołbon, Duda, Słoma, Włodyka, Feliks.
II tercja: Kozioł – Włodyka, Klimek, Nakrošius, Mruk, Górecki, Dzierżak, Kostrubała, Marszalik, Wyjadłowski, Radwanek
III tercja: Nowak – Wyjadłowski, Kujawa, Dzierżak, Klimek, Mruk, Kuczak, Serafin, Bierówka, Szewczyk, Kowalczyk

Źródło: Garbarnia, Garca TV

Dodano: 2020-01-19 13:49:46