facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zwierzyniecki już trenuje

Wraz z turniejem charytatywnym WOŚP odbywającym się na obiekcie Wieczystej Kraków, Zwierzyniecki rozpoczął przygotowania do nadchodzącej rundy wiosennej. Zawodnicy lidera A-klasy tradycyjnie, jak co roku w ramach treningu, biegają na Kopiec Kościuszki.

A już w najbliższą sobotę (25.01) rozegrają pierwszy sparing z Nadwiślanką Nowe Brzesko, wiceliderem wielickiej A-klasy. Spotkanie odbędzie się na obiekcie Hutnika o godzinie 13:00.

Poniżej można zobaczyć listę potwierdzonych sparingów zaplanowanych w ramach okresu przygotowawczego Zwierzynieckiego Klubu Sportowego:

25.01.2020, godz. 13:00- Nadwiślanka Nowe Brzesko
01.02.2020, godz. 17:00- Wiślanie II Jaśkowice
08/09.02.2020- Garbarnia II Kraków
15.02.2020- Lotnik Kryspinów
23.02.2020, godz.13:00- Maszycanka Maszyce
29.02.2020, godz. 17:00- Piast Wołowice
07.03.2020- LKS Niedźwiedź
14.03.2020- Wisła Jeziorzany

 

 

Źródło: Zwierzyniecki

Dodano: 2020-01-19 20:39:00


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków 

Komentarze


III liga, grupa IV

Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
10.04.2020
18:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
6:3
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
(64-34)
Orzeł Piaski Wielkie
6:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
(61-50)
LKS Rajsko
3:8
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
(31-88)
Orzeł Ryczów
2:2
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
(25-25)
Beskid Andrychów
11:12
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
(112-124)
Cracovia II Kraków
2:11
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
(22-118)
Clepardia Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
(29-18)
Pcimianka Pcim
23:20
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
(232-202)
LKS Jawiszowice
5:9
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
(56-90)
MKS Trzebinia
12:18
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
(127-183)
Słomniczanka Słomniki
9:3
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
(97-30)
Sokół Kocmyrzów
9:6
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
(98-60)
Wiślanie Jaśkowice
7:2
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
(75-22)
Unia Oświęcim
2:5
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
(23-57)
Dalin Myślenice
9:7
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
(98-72)
Skawinka Skawina
4:1
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
(43-13)
Wisła II Kraków
9:2
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
(97-21)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:2
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
(50-20)
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
10.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
10.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
10.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
10.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
10.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
10.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
10.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
10.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
5:5
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
(50-56)
Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
(23-13)
Przemsza Klucze
6:1
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
(65-19)
LOT Balice
1:2
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
(13-26)
Pogoń Miechów
3:2
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
(31-21)
Proszowianka Proszowice
6:3
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
(62-34)
Grębałowianka Kraków
2:7
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
(27-78)
Bolesław Bukowno
2:2
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
(21-20)
LKS Niedźwiedź
3:2
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
(38-20)
Prądniczanka Kraków
2:0
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
(27-9)
Zieleńczanka Zielonki
6:4
LOT Balice
08.04.2020
19:05
(65-41)
Orzeł Iwanowice
2:3
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
(24-38)
Piliczanka Pilica
6:8
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
(67-85)
KS Olkusz
4:8
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05
(47-86)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
4:2
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
(43-22)
Prokocim Kraków
4:4
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
(41-40)
Dąbski Kraków
8:7
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
(81-71)
Nadwiślan Kraków
14:6
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
(148-60)
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
(12-51)
Piast Wołowice
19:19
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
(191-193)
Bronowianka Kraków
2:4
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
(26-44)
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
(20-90)
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
(31-40)
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
(45-28)
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
(29-77)
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10
(42-25)

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
(20-15)
Górnik Wieliczka
4:4
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
(41-40)
Dziecanovia Dziekanowice
11:7
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
(111-70)
Raba Dobczyce
10:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
(103-29)
Orzeł Myślenice
15:10
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
(154-107)
Gdovia Gdów
8:3
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
(85-31)
Pasternik Ochojno
5:14
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
(51-142)
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
(48-116)
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
(29-12)
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
(94-111)
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
(511-642)
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
(35-57)
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
(27-103)
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15
(29-25)

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny