facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Unia Tarnów triumfuje w Tuchowie

W dniu dzisiejszym odbył się I Memoriał im. Gerarda Kwieka. W Tuchowie spotkały się drużyny oldbojów takich klubów jak: Tuchovia, Dunajec Zakliczyn, Tarnovia, Enrgy Guide, Unia Tarnów, Westovia Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska oraz Ciężkowianka Ciężkowice.

Całą imprezę wygrała drużyna oldbojów Unii Tarnów pokonując w finale Tarnovię 2:1. Królem strzelców okazał się Piotr Brożek z Wolanii Wola Rzędzińska, który zdobył w całym turnieju cztery bramki. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Liberę z tarnowskiej Unii.

W składzie triumfatorów wystąpili: Tomasz Libera, Artur Wstępnik, Konrad Fryś, Łukasz Kazik, Daniel Bartkowski, Sławomir Matras, Łukasz Bartkowski, Roger Radliński

Zespoły podzielono na dwie grupy, w której mecze odbywały się systemem każdy z każdym. A awans do dalszej części turnieju uzyskiwały dwie najlepsze ekipy.

GRUPA A

Tuchovia- Dunajec 3:0
Tarnovia- Energy Guide 4:1

Tuchovia- Tarnovia 2:2
Dunajec- Energy Guide 2:2

Tarnovia- Dunajec 3:1
Tuchovia- Energy Guide 3:0

1. Tarnovia Tarnów 7 9-3
2. Tuchovia Tuchów 7 8-4
3. Dunajec Zakliczyn 1 3-8
4. Energy Guide 1 3-9


GRUPA B

Unia Tarnów – Westovia Tarnów 3:0
Wolania Wola Rz. – Ciężkowianka Ciężkowice 3:0

Unia Tarnów – Wolania Wola Rz. 3:1
Ciężkowianka Ciężkowice – Westovia Tarnów 2:4

Wolania Wola Rz. – Westovia Tarnów 3:1
Unia Tarnów – Ciężkowianka Ciężkowice 3:0

1. Unia Tarnów 9 9-1
2. Wolania Wola Rzędzińska 6 7-4
3. Westovia Tarnów 3 5-8
4. Ciężkowianka Ciężkowice 0 3-10


Półfinały:
Wolania- Tarnovia 1:1 k. 3:4
Unia- Tuchovia 0:0 k.3:2

Mecz o 3. Miejsce
Tuchovia- Wolania 0:1

Finał:
Unia- Tarnovia 2:1

 

 

Źródło: SPAR Tuchowska Liga Futsalu

Dodano: 2020-01-19 23:24:25


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tuchovia  Unia Tarnów  Wolania Wola Rzędzińska  Tarnovia Tarnów 

Komentarze


Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
27.10.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
27.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
25.10.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
26.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
28.10.2021
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
26.10.2021
15:15

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
26.10.2021
15:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
ROW Rybnik
27.10.2021
14:30

I Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:3 v.o.
Grębałowianka Kraków
28.10.2021
17:30
gospodarze zrezygnowali z gry

II Liga Oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:0
Victoria Kobierzyn
25.10.2021
20:00
Zwierzyniecki Kraków
5:2
Tyniec Kraków
25.10.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Kraków
25.10.2021
16:00
Strzelcy
:
Prądniczanka Kraków
25.10.2021
19:30