facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Błękitni z Pucharem MZPN Juniorów Młd (foto)

Błękitni z Pucharem MZPN Juniorów Młd (foto)

Zakończyły się halowe zmagania juniorów młodszych o Puchar MZPN. Mini turniej finałowy rozegrano w weekend w hali przy ul.Ptaszyckiego w Krakowie. Wzięły w nim udział ekipy Tramwaju Kraków, Jadwigi Kraków oraz Błękitnych Modlnica. Zwycięsko z batali o mistrzostwo wyszła drużyna Błękitnych Modlnica. Podopieczni Krzysztofa Szumca pewnie pokonali najpierw Tramwaj ale później stracili punkty z Jadwigą. W związku z tym, o końcowy triumf w teorii drżeli do końcowego rozstrzygnięcia pojedynku Tramwaju z Jadwigą. Jadwiga nie dość jednak, że nie wygrała różnicą co najmniej 6 goli to przegrała z Tramwajem 0:2 i spadła na ostatnie miejsce podium.

Wyniki
Błękitni - Tramwaj 6:0 (Dudek 2x, Śliwiński 2x, Jasiński, Kowalczyk)
Jadwiga - Błękitni 2:2 (dla Błękitnych: Dudek, Bednarz)
Tramwaj - Jadwiga 2:0

1. Błękitni 2 4 8-2
2. Tramwaj 2 3 2-6
3. Jadwiga 2 1 2-4


-[FOTOGALERIA

 

 

Źródło: ŁK

Dodano: 2020-01-20 09:48:32


Błękitni Modlnica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 
Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 
Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
2:6
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
(20-67)
MKS Trzebinia
12:9
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
(121-97)
Orzeł Ryczów
4:14
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
(44-145)
Unia Oświęcim
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
(19-41)
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
(24-33)
Beskid Andrychów
4:1
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
(45-18)
Cracovia II Kraków
3:12
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
(39-121)
Pcimianka Pcim
23:23
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
(237-239)
LKS Jawiszowice
5:2
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
(52-26)
Słomniczanka Słomniki
10:2
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
(102-23)
Dalin Myślenice
11:7
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
(117-72)
LKS Rajsko
3:1
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
(31-18)
Sokół Kocmyrzów
10:5
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
(103-54)
Wiślanie Jaśkowice
6:13
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
(66-134)
Czarni Staniątki
11:1
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
(116-14)
Wisła II Kraków
9:9
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
(98-96)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
(53-6)
Skawinka Skawina
3:4
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
(35-40)
Unia Oświęcim
:
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
2:2
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
(22-27)
Przebój Wolbrom
2:8
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
(27-84)
Spójnia Osiek
2:2
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
(26-21)
Pogoń Miechów
4:5
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
(40-53)
LOT Balice
1:3
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
(13-35)
Proszowianka Proszowice
4:2
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
(47-28)
Orzeł Iwanowice
3:6
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
(36-67)
Przemsza Klucze
9:13
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
(91-138)
Bolesław Bukowno
1:1
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
(14-17)
KS Olkusz
3:6
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
(39-65)
Zieleńczanka Zielonki
6:3
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
(60-30)
Prądniczanka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
(17-22)
Piliczanka Pilica
8:2
LOT Balice
04.04.2020
19:05
(85-27)
Grębałowianka Kraków
1:1
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05
(17-10)
Spójnia Osiek
:
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
LOT Balice
06.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
4:1
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
(43-17)
Borek Kraków
4:6
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
(41-62)
Nadwiślan Kraków
7:4
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
(74-44)
Kmita Zabierzów
4:5
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
(45-51)
Błękitni Modlnica
4:2
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
(49-21)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
(23-17)
Bronowianka Kraków
8:7
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
(83-71)
Wieczysta Kraków
4:3
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
(47-36)
TS Węgrzce
4:1
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
(43-14)
Prokocim Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
(12-57)
Hutnik II Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
(40-31)
Dąbski Kraków
10:10
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
(104-106)
Garbarnia II Kraków
2:3
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
(23-33)
Kaszowianka Kaszów
2:3
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
(22-34)
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
10:8
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
(105-83)
Raba Dobczyce
8:7
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
(87-78)
Orzeł Myślenice
20:19
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
(209-193)
Górnik Wieliczka
4:2
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
(45-28)
Radziszowianka Radziszów
2:3
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
(27-38)
Pasternik Ochojno
5:5
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
(51-55)
Jordan Sum Zakliczyn
3:11
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
(35-112)
Gdovia Gdów
7:2
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
(78-25)
Błękitni Bodzanów
5:8
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
(54-89)
Tempo Rzeszotary
5:7
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
(51-76)
Targowianka Targowisko
2:1
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
(22-17)
Dziecanovia Dziekanowice
7:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
(70-18)
Wiarusy Igołomia
5:1
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
(59-10)
Wiślanka Grabie
7:12
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
(79-125)
Gdovia Gdów
:
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny