Osiem bramek w Bochni

Licznie zgromadzeni w bocheńskiej hali kibice zobaczyli w sobotę aż osiem bramek w starciu BSF ABJ Bochnia z Maxfarbex Busko-Zdrój.

Oba zespoły ostatecznie podzieliły się punktami a po syrenie kończącej mecz na tablicy widniał wynik 4:4. Spotkanie dobrze ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie po strzale Łękawy. Dziesięć minut później do bramki trafił debiutujący w barwach bocheńskiej drużyny - Matheus.

Dobrze grająca do tej pory defensywa podopiecznych Waniczka dała się zaskoczyć w trzynastej minucie i straty zmniejszył Armatys. Jednak odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa a dwubramkową przewagę zapewnił im samobójczy gol Przeniosło. Tuż przed przerwą goście z Buska Zdroju zdołali złapać kontakt po bramce Porębskiego.

W dwudziestej szóstej minucie do remisu doprowadził Ślęczka, który mocnym strzałem pokonał Jaszczyńskiego. Później kibice byli świadkami aż sześciu przedłużonych rzutów karnych. Dopiero w drugiej próbie przyznanej drużynie gości Przybył wyprowadził ich na prowadzenie.

Do remisu gospodarze doprowadzili po ładnej akcji Matheusa i strzale Krzymińskiego. Niestety starta punktów przez bocheński zespół zepchnęła ich na trzecią lokatę. Potknięcie swoich rywali wykorzystał zespół GKS-u Komprachcice.