facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przed nami XII Memoriał Bobera i Jeziora

Przed nami XII Memoriał Bobera i Jeziora

W niedzielę w hali Suche Stawy przy ul.Ptaszyckiego rozegrany zostanie dwunasty już Memoriał im. Michała Bobera i Michała Jeziora. Tradycyjnie w rozgrywkach udział wezmą czołowe krakowskie i śląskie zespoły. W tym roku, jedynym przedstawicielem sąsiedniego województwa będzie Górnik Zabrze. W południe, odbędzie się tradycyjny mecz przyjaciół. Patronem medialnym turnieju jest portal Futbol-Małopolska. Na naszych stronach nie zabraknie materiałów podsumowujących imprezę. 

Grupa A
Hutnik - Garbarnia, 09:00
Cracovia - Garbarnia, 10:00
Hutnik - Cracovia, 11:00
 
Grupa B
Krakus - Wisła, 09:30
Krakus - Górnik, 10:30
Górnik - Wisła, 11:30
 
Mecz przyjaciół Bobika i Jezika, 12:15
 
Półfinał 1A-2B, 13:00
Półfinał 2A-1B, 13:30
Mecz o 5.miejsce, 14:00
Mecz o 3.miejsce, 14:30
Mecz o 1.miejsce, 15:00
Zakończenie turnieju, 15:45
 
Złożenie kwiatów, zapalenie zniczy, 16:30 (Cmentarz Batowice)

Msza Święta, 18:00 (Kościół w Mogile)

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2020-01-21 15:59:23


Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Wisła Kraków
0:0
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
:
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Sandecja Nowy Sącz
05.03.2021
17:40
Odra Opole
1:2
Stomil Olsztyn
05.03.2021
14:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
:
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
:
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
:
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
:
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
05.03.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
:
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
:
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny