facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik lepszy od Wieczystej

Dziś na obiekcie Prądniczanki spotkały się ze sobą zespoły Hutnika Kraków oraz Wieczystej. W sparingowym spotkaniu lepsi okazali się podopieczni Leszka Janiczaka, którzy zaaplikowali swoim rywalom aż cztery bramki.

Trzecioligowcy już do przerwy rozstrzygnęli losy spotkania prowadząc różnicą trzech bramek. Do siatki trafiali Kołodziej, Linca oraz Rak. W drugiej odsłonie z rzutu karnego Miśkiewicza pokonał Przemysław Antoniak.

Hutnik zaprezentował się na murawie pokrytej śniegiem o wiele lepiej i dojrzalej. Szczególnie w pierwszej połowie gdzie oprócz początkowego fragmentu gry, kontrolował przebieg i ze spokojem kreował akcje często zagrażając bramce swoich rywali.

Po zmianie stron swoje okazje mieli podopieczni Przemysława Cecherza ale w brakowało im wykończenia i dokładności.

W zespole z Nowej Huty wystąpili testowani zawodnicy: Aaron Ibilola oraz Sani Abubakar i Abdallah Hafez.

Hutnik Kraków- Wieczysta Kraków 4:0 (3:0)
Kołodziej, Linca, Rak, Antoniak

Hutnik:
I połowa: Kacper Szewczyk - Tomasz Jaklik, Patryk Kołodziej, Arkadiusz Garzeł, Bartosz Tetych - Kamil Sobala, Mateusz Reczulski, Mateusz Gamrot, Krzysztof Świątek, Dawid Linca - Szymon Rak

II połowa: Michał Zalewski - Paweł Pyciak, Norbert Leśniak, Łukasz Kędziora, Przemysław Antoniak - Adisa Monsuru, Miłosz Drąg, Filip Handzlik, Abdallah Hafez, Aaron Ibilola - Szymon Gwiazda

Wieczysta:
I połowa: Drzewiecki - Frańczak, Jurkowski, Kalemba, Niechciał - Madejski, Pietras, Iwan, Urbański, Smuczyński - Słonina
II połowa: Miśkiewicz - Frańczak, Jurkowski, Kalemba, testowany - Guzik, Zieliński, testowany, Gawęcki, Smuczyński - Banachowicz



 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2020-01-22 22:09:27


Zobacz też: III liga, grupa IV

Wieczysta  Hutnik 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
15:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
 
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
15:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
 
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:00
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
14:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
15:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
11:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
14:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
31.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
13:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
11:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
14:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
 
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
 
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
:
Orzeł Nowa Wieś
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
31.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
 
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
KKP Korona
31.10.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
 
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sparta Daleszyce
31.10.2020
 
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
 
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
 
Iskra Brzezinka
:
Hetman Włoszczowa
31.10.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
31.10.2020
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020