facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Memoriał im. Stacha Cichonia - zapisy na turniej piłkarski

Memoriał im. Stacha Cichonia - zapisy na turniej piłkarski

Finał kolejnej edycji charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia w Myślenicach odbędzie się w niedzielę 1 marca! Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Marysi Miąsko, ale podobnie jak w poprzednich latach wspieramy także Mateusza Chrobaka, który zmaga się ze skomolikowaną wadą serca!

Organizację imprezy wspiera Urząd Miasta i Gminy Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki, a w ramach tegorocznego Memoriału im. Stacha Cichonia odbędą się oprócz turnieju piłkarskiego także Bieg Tropem Wilczym (1 marca), a także dwa turnieje siatkówki, których finały również odbędą się 1 marca w hali widowiskowo-sportowej. Tegoroczną gamę dyscyplin uzupełnią Zawody Strzeleckie na Strzelnicy w Myślenicach. W finalnej części przewidziano także loterie fantowe i licytacje gadżetów, z których całkowity dochód podobnie jak ze wsparcia od sponsorów przekazany zostanie na leczenie Marysi Miąsko.

Eliminacje: 22 lutego, 29 lutego
Finał: 1 marca
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa, Zdrojowa 9 – Myślenice
Wpisowe: 500 zł i więcej dla Marysi Miąsko

Zapisy na turniej trwają do 16 lutego 2020 na adres mailowy memorialstacha@gmail.com

Bieżące informacje na naszym fanpage'u: Memoriał im. Stacha Cichonia

 

 

Źródło: Orzeł Myślenice

Dodano: 2020-01-24 11:57:03


Orzeł Myślenice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00