facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Spójnia najlepsza w olkuskim turnieju

Spójnia najlepsza w olkuskim turnieju

W niedzielę na hali sportowej MOSiR w Olkuszu odbył się turniej drużyn piłkarskich, w których udział wzięło jedenaście zespołów.

Utworzono dwie grupy po cztery zespoły oraz jedną grupę, w której znalazło się trzy zespoły. W pierwszej fazie zespoły rywalizowały w grupach w systemie każdy z każdym. Do ćwierćfinałów awans uzyskały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Po meczach ćwierćfinałowych faza finałowa odbywała się na zasadzie meczu każdy z każdym.

W całym turnieju najlepsza okazała się drużyna z Klasy Okręgowej (Kraków I)- Spójnia Osiek Zimnodół Zawada, która jako jedyna przebrnęła przez wszystkie spotkania bez porażki, kończąc turniej z kompletem zwycięstw oraz z imponującym bilansem bramkowym 22:5.

GRUPA A:

1. Spójnia Osiek 9 pkt 11:1
2. Prądnik Sułoszowa 6 pkt 3:2
3. Błyskawica Kolbark 3 pkt 4:5
4. Centuria Chechło 0 pkt 0:10

Błyskawica Kolbark- Centuria Chechło 3:0
Spójnia Osiek- Prądnik Sułoszowa 2:0

Centuria Chechło- Prądnik Sułoszowa 0:1
Spójnia Osiek- Błyskawica Kolbark 3:1

Spójnia Osiek- Centuria Chechło 6:0
Prądnik Sułoszowa- Błyskawica Kolbark 2:0


GRUPA B:

1. Promień Przeginia 9 pkt 6:1
2. Unia Jaroszowiec 6 pkt 5:1
3. Orzeł Kwaśniów 3 pkt 3:6
4. Błysk Zederman 0 pkt 2:8

Promień Przeginia- Unia Jaroszowiec 1:0
Błysk Zederman- Orzeł Kwaśniów 1:3

Promień Przeginia- Orzeł Kwaśniów 2:0
Błysk Zederman- Unia Jaroszowiec 0:2

Promień Przeginia- Błysk Zederman 3:1
Unia Jaroszowiec- Orzeł Kwaśniów 3:0


GRUPA C:

1. Stare Bukowno 4 pkt 4:3
2. Leśnik Gorenice 2 pkt 3:3
3. Legion Bydlin 1 pkt 2:3

Leśnik Gorenice- Legion Bydlin 1:1
Stare Bukowno- Legion Bydlin 2:1
Stare Bukowno- Leśnik Gorenice 2:2


Ćwierćfinały:

Prądnik Sułoszowa- Promień Przeginia 0:1
Stare Bukowno- Unia Jaroszowiec 0:0 (awans Unii po karnych)
Spójnia Osiek- Leśnik Gorenice 2:1

Faza finałowa:

Spójnia Osiek- Promień Przeginia 3:0
Unia Jaroszowiec- Promień Przeginia 0:6
Spójnia Osiek- Unia Jaroszowiec 6:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Spójnia Osiek 6 pkt 9:3
2. Promień Przeginia 3 pkt 6:3
3. Unia Jaroszowiec 0 pkt 3:12

 

 

Źródło: Spójnia Osiek Zimnodół Zawada

Dodano: 2020-01-27 22:53:20


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia  Prądnik Sułoszowa  Błysk Zederman  Spójnia Osiek  Centuria Chechło 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
GKS Jastrzębie
26.02.2021
16:00
Widzew Łódź
1:1
Radomiak Radom
26.02.2021
17:40
Resovia Rzeszów
2:1
Puszcza Niepołomice
26.02.2021
15:00
ŁKS Łódź
2:1
Odra Opole
27.02.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Miedź Legnica
27.02.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Górnik Łęczna
27.02.2021
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
GKS Tychy
27.02.2021
13:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
27.02.2021
15:00
Korona Kielce
:
Chrobry Głogów
28.02.2021
12:40

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
:
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
:
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
:
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
27.02.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
27.02.2021
13:00
Wisłoka Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
27.02.2021
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
27.02.2021
14:00
Korona II Kielce
0:0
Stal Kraśnik
27.02.2021
12:00
Podhale Nowy Targ
0:0
Lewart Lubartów
27.02.2021
14:30
Hetman Zamość
0:3
KS Wiązownica
27.02.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Cracovia II Kraków
28.02.2021
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
ŁKS Łagów
28.02.2021
14:30
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
28.02.2021
12:00

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
28.02.2021
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
Patroni Nowy Targ
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
Spartak Wielkanoc
25.02.2021
 
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
27.02.2021
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Wanda Kraków
26.02.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Prokocim Kraków
26.02.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.02.2021
20:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
26.02.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
26.02.2021
21:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
26.02.2021
21:30