facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Spójnia najlepsza w olkuskim turnieju

Spójnia najlepsza w olkuskim turnieju

W niedzielę na hali sportowej MOSiR w Olkuszu odbył się turniej drużyn piłkarskich, w których udział wzięło jedenaście zespołów.

Utworzono dwie grupy po cztery zespoły oraz jedną grupę, w której znalazło się trzy zespoły. W pierwszej fazie zespoły rywalizowały w grupach w systemie każdy z każdym. Do ćwierćfinałów awans uzyskały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Po meczach ćwierćfinałowych faza finałowa odbywała się na zasadzie meczu każdy z każdym.

W całym turnieju najlepsza okazała się drużyna z Klasy Okręgowej (Kraków I)- Spójnia Osiek Zimnodół Zawada, która jako jedyna przebrnęła przez wszystkie spotkania bez porażki, kończąc turniej z kompletem zwycięstw oraz z imponującym bilansem bramkowym 22:5.

GRUPA A:

1. Spójnia Osiek 9 pkt 11:1
2. Prądnik Sułoszowa 6 pkt 3:2
3. Błyskawica Kolbark 3 pkt 4:5
4. Centuria Chechło 0 pkt 0:10

Błyskawica Kolbark- Centuria Chechło 3:0
Spójnia Osiek- Prądnik Sułoszowa 2:0

Centuria Chechło- Prądnik Sułoszowa 0:1
Spójnia Osiek- Błyskawica Kolbark 3:1

Spójnia Osiek- Centuria Chechło 6:0
Prądnik Sułoszowa- Błyskawica Kolbark 2:0


GRUPA B:

1. Promień Przeginia 9 pkt 6:1
2. Unia Jaroszowiec 6 pkt 5:1
3. Orzeł Kwaśniów 3 pkt 3:6
4. Błysk Zederman 0 pkt 2:8

Promień Przeginia- Unia Jaroszowiec 1:0
Błysk Zederman- Orzeł Kwaśniów 1:3

Promień Przeginia- Orzeł Kwaśniów 2:0
Błysk Zederman- Unia Jaroszowiec 0:2

Promień Przeginia- Błysk Zederman 3:1
Unia Jaroszowiec- Orzeł Kwaśniów 3:0


GRUPA C:

1. Stare Bukowno 4 pkt 4:3
2. Leśnik Gorenice 2 pkt 3:3
3. Legion Bydlin 1 pkt 2:3

Leśnik Gorenice- Legion Bydlin 1:1
Stare Bukowno- Legion Bydlin 2:1
Stare Bukowno- Leśnik Gorenice 2:2


Ćwierćfinały:

Prądnik Sułoszowa- Promień Przeginia 0:1
Stare Bukowno- Unia Jaroszowiec 0:0 (awans Unii po karnych)
Spójnia Osiek- Leśnik Gorenice 2:1

Faza finałowa:

Spójnia Osiek- Promień Przeginia 3:0
Unia Jaroszowiec- Promień Przeginia 0:6
Spójnia Osiek- Unia Jaroszowiec 6:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Spójnia Osiek 6 pkt 9:3
2. Promień Przeginia 3 pkt 6:3
3. Unia Jaroszowiec 0 pkt 3:12

 

 

Źródło: Spójnia Osiek Zimnodół Zawada

Dodano: 2020-01-27 22:53:20


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia  Prądnik Sułoszowa  Błysk Zederman  Spójnia Osiek  Centuria Chechło 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
22.02.2020
 
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
22.02.2020
 
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
22.02.2020
 
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
 
Arka Gdynia
:
Raków Częstochowa
22.02.2020
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
22.02.2020
 
ŁKS Łódź
:
Pogoń Szczecin
22.02.2020
 
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
22.02.2020
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
23.02.2020
18:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30