facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

ZSP Giebułtów i Reprezentacja Polski

ZSP Giebułtów i Reprezentacja Polski

W sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi rozegrano trzeci już towarzyski mecz pomiędzy Reprezentacją Oldbojów Gminy Wielka Wieś, a Reprezentacją Polski w Futsalu 35+. Po dwóch porażkach, w tym roku kadra Wielkiej Wsi ograła drużynę z orzełkiem na piersi 9:5. Jednego z goli w tym spotkaniu zdobył Tomasz Dudek - nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie. Arbitrem zawodów był z kolei Paweł Sikora - dyrektor ZSP w Giebułtowie

Paweł Sikora i Tomasz Dudek to postaci mocno zaangażowane w krzewienie kultury fizycznej nie tylko w ZSP Giebułtów ale i w całej w gminie. Jak widać, sami także czynnie uczestniczą w lokalnym życiu sportowym.

Podczas spotkania trwała zbiórka pieniędzy na leczenie Kacpra Ryło, udało się zebrać prawie 500 złotych. 

Gmina Wielka Wieś (oldboje) - Reprezentacja Polski w Futsalu (oldboje) 9:5
Tomasz Księżyc 3, Krzysztof Szumiec 2, Piotr Pasternak 2, Tomasz Dudek 1, Piotr Brożek 1- Karol Stelmasiński 3, Mariusz Kubanek 1, Dominik Maślon 1.

Wielka Wieś: Wołos Krzysztof (C), Księżyc Tomasz, Szumiec Krzysztof, Pasternak Piotr, Dudek Tomasz, Brożek Piotr, Kralka Grzegorz, Kawalec Sławomir, Targosz Radosław.

Reprezentacja Polski: Porwet Tomasz (C), Stelmasiński Karol, Kubanek Mariusz, Maślona Dominik, Dobrowolski Artur, Karlak Bartłomiej, Kasiński Wojciech, Ziółkowski Wojciech, Kwapisz Łukasz, Byrczek Maciej.

Sędziowali: Sikora Paweł, Małek Mateusz.


-[FOTOGALERIA

 

 

Źródło: zsp.giebultow.pl

Dodano: 2020-01-29 09:55:00


ZSP Giebułtów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny