facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wychowanek przedłuża umowę z Hutnikiem

Dawid Linca przedłużył dziś swój kontrakt z Hutnikiem Kraków. 20-latek podpisał nową umowę do 30.06.2021 roku.

W seniorach Hutnika Linca występuje od sezonu 2018/19. Do tej pory w barwach nowohuckiej drużyny rozegrał czterdzieści siedem spotkań, w których pięć razy wpisywał się na listę strzelców.

 

 

Źródło: Hutnik Kraków

Dodano: 2020-01-31 17:36:14


Zobacz też: III liga, grupa IV

Hutnik 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
2:1
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
2:0
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
4:1
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40
Arka Gdynia
:
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
2:0
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00
Olimpia Elbląg
:
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:2
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
0:0
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
3:6
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
1:0
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
6:1
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
0:1
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
2:0
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
0:0
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
3:1
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
1:2
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Pogórze
2:2
Tuchovia Tuchów
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
2:1
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
odwołany
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:7
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
1:0
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
1:2
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
5:4
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
1:1
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
2:1
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:4
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
2:4
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
1:2
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:2
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
3:0
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
3:0
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:7
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:2
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
0:5
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:1
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:1
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
4:1
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
7:1
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:1
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
2:5
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
1:0
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
2:1
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
1:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:1
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
1:2
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
4:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
12:1
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
1:2
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
3:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
7:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
0:7
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wisła Kraków
0:2
Respect Szalowa
26.09.2020
16:00
Okocimski Brzesko
2:3
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
3:1
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
10:0
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
0:1
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
15:0
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
0:5
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
odwołany z powodu złego stanu boiska
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
6:0
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
1:0
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
3:3
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
0:2
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
4:3
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
9:1
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 
przełożony

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
14:0
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
0:5
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
6:4
Stal Mielec
26.09.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
8:2
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00