facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kosałka: Ta runda była dla nas ciężka

Kosałka: Ta runda była dla nas ciężka

Zapraszamy do wywiadu z Łukaszem Kosałką  – opiekunem drużyny Kapitolu Racławice, występującego na co dzień w krakowskiej klasie A grupie I. Jak trudna była to jesień w wykonaniu jego podopiecznych, pokazuje ligowa tabela, w której zespół z Racławic okupuje miejsce w dolnej jej części.

 

 

Jakie plany na lepsze piłkarskie jutro, co zrobić by piłkarze wydostali się z niewygodnej pozycji po jesieni, oraz jak będzie wyglądała zima w Racławicach – o to zapytałem między innymi Łukasza.


-Runda jesienna dobiegła końca. Jak ją oceniasz z perspektywy murawy w wykonaniu swojej drużyny? Zajęliście w połowie sezonu miejsce, które oznacza spadek z ligi.

-Tak runda była dla nas bardzo ciężka. Ciężka w różnych aspektach, z przebiegu jej trwania wnioskuję, że chęć pracy, zaangażowania się i poświęcenia w tym okresie jest niewystarczająca, jest jeszcze coś więcej niż tylko wkład personalny. Jeśli chodzi o ocenę mojej drużyny to chciałbym bardzo podziękować zawodnikom za ciężką i rzetelną pracę w okresie przygotowawczym jak i samej rundzie jesiennej , Jestem pełen podziwu dla zawodników, bo w takich warunkach mało kto by się angażował w grę, a Ci chłopcy zawsze dawali z siebie 100%, ze skutkiem nie do końca zawsze oczekiwanym - ale zawsze się starali i za to im dziękuję. Są to zawodnicy w większości, którzy nie szkolili się od podstaw, dlatego też runda ta zweryfikowała nas 0/1, bardzo dużo popełnialiśmy błędów indywidualnych, co często wpływało na wyniki końcowe. W tej rundzie straciliśmy 1/4 bramek z rzutów karnych, mieliśmy także spore problemy ze skutecznością, nie lubię gdybać, ale przy odrobinie więcej szczęścia to zdobycz punktowa byłaby przynajmniej o połowę większa. Dlatego też uważam, że drużyna wykonała dobrą pracę, każdy mecz rozgrywaliśmy z jakimś założeniem i pomysłem, w żadnym z meczów nie byliśmy drużyną odbiegającą znacznie od przeciwnika, oczywiście nie wszystko wychodziło, ale do tego trzeba mieć możliwości i czas, aby to funkcjonowało przyzwoicie. Przed nami cała runda wiosenna i wiem, że jak dobrze przepracujemy okres przygotowawczy w odpowiedniej liczbie personalnej jak i przy dobrej organizacji Gminy Racławice, o spadku za pół roku nie będziemy rozmawiać. Tego bym sobie życzył jak i Wszystkim tym, którzy kibicują mojej drużynie.
   

-W porównaniu z ubiegłym sezonem, kiedy na jego finiszu zajęliście miejsce siódme z trzydziestoma dwoma punktami, ten dorobek na dziś wygląda bardzo mizernie. W czym tkwi taki spadek formy drużyny?

-Często bywa tak że po sukcesie (awansie) drużyna tworzy dobry klimat i odpowiednią harmonię, wszystko to sprawia ze łatwiej się realizuję założenia. Jeśli jest do tego dobra podstawa, na której robi się ten sukces to można długo cieszyć się z dobrych wyników. Jednak często też historia pokazuje, że owa podstawa jest oparta tylko na zaangażowaniu, poświęcenie i ambicja to te chwilę są dużo krótsze. Choć bardzo doceniam takie cechy w życiu prywatnym jak w byciu zawodnikiem czy trenerem. Dlatego jestem daleki od porównywania sezonów poprzednich zwłaszcza, gdy one mnie nie dotyczyły.

Dużym powodem takiego wyniku jest na pewno ubytek zawodników z powodu kontuzji w trakcie rundy, w większości są to kontuzję, które wykluczają chłopaków z gry w rundzie wiosennej. Też trzeba wyszczególnić to, że jednak jest to też drużyna, która składa się z głównie z młodych zawodników, którzy w większości, na co dzień pracują na pełny zegar, a to wpływa na dyspozycję młodego zawodnika niestety negatywnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie tylko nas ten problem dotyczy, ale analizując drużyny z tego typu problemami można zauważyć, że wyniki są w tendencji spadkowej.
    

 
-Gracie na poziomie A-klasy drugi sezon. Jak wiadomo, pierwszy sezon często dla beniaminka jest udanym i tak też było z Wami. Nowe boiska, inny poziom gry, większa chęć pokazania się zawodników na poziomie wyższym. Jednak ta runda pokazała, że z solidnej ligowej drużyny "rozmieniliście się na drobne". Dlaczego?

-Tak, Kapitol w pierwszym sezonie po awansie bardzo udanie się zaprezentował, ale jak wcześniej wspomniałem nie porównuję tych sezonów, raczej opieram się na obecnych realiach. W momencie objęcia drużyny spotkałem się zupełnie z inną grupą ludzi, których usytuowanie mentalne jak i personalne nie miało wiele wspólnego z drużyną, która odnosiła sukces, krótko mówiąc drużyna była w rozsypce, deklaracja i chęć zawodników do pracy pozwoliła mi podjąć wspólną pracę, ale również i z sympatii znajomych mi ludzi.


-Jakie plany na okres zimowy w Racławicach? Z kim planujecie rozegrać mecze sparringowe? Zapewne będzie to gorący czas w zespole, by ratować ligę w której gracie.

-Zawodnicy już trochę mnie poznali i zapewne spodziewają się gorącego okresu. Po rundzie jesiennej jesteśmy w ciągłym treningu podtrzymującym z wyjątkiem okresu świątecznego. Część drużyny bierze udział w rozgrywkach halowych w Kazimierzy Wielkiej. Natomiast 21 stycznia rozpoczęliśmy oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej, Trenować będziemy trzy razy w tygodniu, na własnych obiektach - orlik, hala.  W planie mamy rozegrać pięć meczów kontrolnych, pierwszy mecz rozgrywamy 8.02. z Olimpią Łobzów w Lelowie na sztucznej nawierzchni.
Niestety jesteśmy ograniczeni finansowo, co do organizacji tego typu przygotowań. Mam nadzieję ze duża część z nich będzie zrealizowana.


-Wzmocnienia, ubytki w kadrze? Zajmowane miejsce pokazuje, że gołym okiem brakuje zawodników, którzy podniosą jakość gry drużyny, a co najważniejsze zespół zacznie wreszcie zbierać punkty, które potrzebne są Wam jak tlen.

-Zgadza się, kontuzję, które wykluczają zawodników z gry powodują bardzo duże ubytki w kadrze, nie ukrywam, że jeśli się nie wzmocnimy to będzie trudno poskładać drużynę tak jak bym chciał, a walka o utrzymanie będzie bardzo trudna wręcz nawet pod znakiem zapytania.
   

-Pomimo zajmowanego miejsca w tabeli, jesteś w stanie wskazać najlepsze spotkania Twojej drużyny?

-Trudno mi wskazać takie spotkanie, iż większość meczy graliśmy w dosyć podobnym zaangażowaniem, co prawda z różnymi rezultatami, ale sporo się działo dobrego w założeniach taktycznych. Oczywiście mecze wygrane bardzo nas cieszyły. Myślę że mecz z Bibiczanką, pomimo przegranej 1:0 (po błędzie indywidualnym w ostatnich minutach meczu) drużyna taktycznie zagrała bardzo poprawnie. Natomiast mam nadzieję, że na wiosnę będziemy częściej rozgrywać takie mecze.


-Meczów in minus było pewnie dużo, który z nich szczególnie zapamiętałeś i dlaczego właśnie to spotkanie było najsłabszym w Waszym wykonaniu?

-Na pewno jest to mecz z 11 kolejki, mecz, który się nie odbył z Orłem Bębło. Uważam ze to jest naganne, a takie sytuacje organizacyjne się zdarzają, ale nie chciałbym więcej takich spotkań doświadczyć.

-Czy wyróżniłbyś szczególnie któregoś zawodnika z drużyny w jesiennych zmaganiach na boisku?

-Nie jestem zwolennikiem wyróżniania indywidualnie zawodników, oczywiście są zawodnicy, którzy mają większe doświadczenie i wpływ na przebieg meczu, to też potwierdzają w spotkaniach, natomiast uważam, że wszyscy są ważni i wspólnie pracują na wynik.

-Które zespoły w lidze grają najlepszą piłkę i zasługują na nagrodę, jaką byłby awans do wyższej klasy rozgrywkowej?

-Jest kilka zespołów w lidze, które ciekawie prezentują swoje możliwości, natomiast myślę, że drużyna Orła Bębło prezentuję się najlepiej, jeśli utrzyma poziom rozgrywanych meczów to maja dużą szansę na awans. Przekonamy się w czerwcu.

-Jak ocenisz całą ligę po jesieni, w której to rywalizujecie już drugi sezon?

-Dużo słyszałem, że Krakowska A Klasa prezentuję wysoki poziom, z ciekawością oczekiwałem meczów. Faktycznie kilka zespołów ma bardzo ciekawych zawodników, którzy są zauważalni w swoich meczach. Oni podnoszą poziom swoich drużyn, co sprawia, że liga jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Mam nadzieję, że organizacyjnie będziemy w stanie rywalizować w obecnej klasie rozgrywkowej, bo jednak A Klasa, a B klasa to przepaść w organizacji gry.

-Wiosna jak wiadomo zawsze jest ciekawsza. Z doświadczenia wiem, że często pojawiają się wtedy tzw: "Rycerze wiosny". Czy jest szansa, żeby właśnie Kapitol był takim zespołem?

-Przed nami ciężka praca fizyczna i organizacyjna, nie mogę obiecać, że będziemy takimi "Rycerzami", ale tego bym sobie życzył. Zapewniam, że jeśli organizacyjnie podoła Gmina to w drużynie na pewno nie zabraknie woli i determinacji o pozostanie w lidze, na pewno naszym celem jest utrzymanie ligi i wierzę, że tak się stanie.


-Czym zachęcisz zawodników, którzy poszukują nowych pracodawców, by zostali piłkarzami Waszego zespołu? Być może ktoś z czytających skorzysta z takiego zaproszenia.

-W moim przypadku jest to wyjątkowo trudne pytanie, drużyna jest w trudnej sytuacji kadrowej. W zasadzie mogę tylko zapewnić ze swojej strony dobrą i rzetelną współpracę, tak, aby wspólnie osiągnąć założony cel- utrzymanie drużyny w lidze.  Oczywiście zapraszam Wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w Kapitolu

-Coraz więcej mniejszych klubów stawia na szkolenie młodzieży. Jak to wygląda w Waszym klubie?

-Faktycznie da się to zauważyć, że coraz więcej szkółek czy akademii powstaję w mniejszych, miejscowościach. Uważam, że ma to sens w wielu aspektach życiowych tych młodych sportowców. Jeśli chodzi o młodzież w Kapitolu to słyszałem, że prowadzone jest szkolenie dzieci, ale niestety nie mam większej wiedzy na temat. Na pewno grup juniorskich nie ma, a to jest bardzo niepokojące w perspektywie czasu dla Kapitolu. Więcej mógłbym powiedzieć co dzieje się dobrego w MKS Pogoni Miechów, w Miechowie prowadzimy takie szkolenie gdzie dzieję się bardzo dużo dobrego, MKS to największy Klub w powiecie, sporo by mówić ale to temat na inny wywiad. 


-Mniejsze kluby często opierają budowę zespołu o osoby, które są ściśle powiązane z daną miejscowością, wsią czy najbliższym otoczeniem. To po części gwarantuje pewien poziom, dodaje zespołowi charakteru. W waszym zespole spotkamy takie osoby, które  są "na dobre i złe" poprzez właśnie lokalne przywiązanie do barw klubowych?

-Tak, oczywiście Kapitol to drużyna zbudowana od lat wyłącznie z zawodników miejscowych lub z okolic, są to zawodnicy bardzo charakterni i bezgraniczni wobec własnego klubu. Dlatego też gratuluję im wspomnianego sukcesu, bo na pewno sami na to zapracowali, jeśli chodzi o zawodników. Trzeba też docenić byłego Trenera, który ten sukces kreował.


-Muszę zapytać też o sprawę, która wiele osób ciekawi. Mianowicie skąd pomysł, by wszystkie mecze w roli gospodarza rozgrywać w niedzielę o godzinie 11? Nie ukrywam, że jest to rzadkość na poziomie seniorskim.

-Też się nad tym kiedyś zastanawiałem, ale powód jest oczywisty, powodem jest jak już wspominałem wcześniej praca, zawodnicy pracują również w weekendy, więc mecze w soboty są rzadkością. A że o 11 to spowodowane jest chęcią spędzenia popołudnia z najbliższymi.


-Nie od dziś wiadomo, że boisko, na którym rozgrywacie swoje mecze, jako gospodarz, pozostawia wiele do życzenia. Niewielu jednak wie pewnie, że jest to obszar chroniony, na którym nie wiele można zrobić – pomimo nawet wielkich chęci. Opowiedz od kuchni jak to wszystko wygląda.

-Co do stanu boiska i infrastruktury to nie chcę się wypowiadać, bo uważam, że minimum przyzwoitości powinno być zapewnione. A to, że jest to obszar chroniony to ja rozumiem, ale nie rozumiem ze zdrowie ludzi jest mniej istotne niż jakiś tam obszar. W tej rundzie przez stan boiska zawodnicy doznali bardzo poważnych kontuzji. Nie chciałbym się szerzej wypowiadać na ten temat. Mam nadzieję ze znajdzie Gmina jakieś alternatywne rozwiązanie, bo to boisko nie nadaje się do rozgrywania meczów.


-Z Krakowa w Wasze rejony, niewątpliwie jest kawał drogi. Dlaczego Kapitol nie występuje w Olkuskiej klasie A, co było by pewnie i dla Was samych wygodniejszym rozwiązaniem?

-Występowanie w krakowskiej A klasie było decyzją władz klubu, po konsultacji z zawodnikami. Czy byłoby wygodniejszym rozwiązaniem to trudno mi stwierdzić. W olkuskiej A klasie są również dalekie wyjazdy za przykład mogę podać choćby Leśnik Gorenice.


-W Racławicach powoli budzi się ruch kibicowski, co widać na Waszych spotkaniach. Skąd pomysł, by na takim poziomie pokazywać się z takiej strony?

-Tak, miałem możliwość doświadczyć dopingu miejscowych kibiców, na pewno miło się zawodnikom walczy przy dopingu tego typu. Czują zawodnicy, że są doceniani i wspierani, co często pomaga w rozgrywanych meczach. Mocniejsze akcenty na pewno były zauważalne w okresie awansu i gry w pierwszym sezonie A klasy, ale i tak bardzo dziękujemy za wsparcie i doping. Pomysł zrodził się zapewne w okresie największych sukcesów drużyny. Myślę, że wspierając drużynę w rundzie wiosennej na pewno będą ważną częścią w walce o utrzymanie się Kapitolu w lidze.

-Dziękuję za poświęcony czas. Życząc realizacji założonych planów na wiosnę.

-Dziękuję również i zapraszam oczywiście na nasze spotkania.

Źródło: Sebastian Gratkowski

Dodano: 2020-02-10 21:14:52


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

kapitol 

Komentarze


III liga, grupa IV

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny