facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

FSA Kraków z awansem i mistrzostwem

Fantastycznie spisały się piłkarki FSA Kraków w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 w futsalu, które w weekend rozegrano w Krakowie. Podopieczne trenera Piotra Jańczyka mimo porażki w pierwszym spotkaniu z UKS 3 Staszkówka Jelna, w kolejnych meczach pokazały charakter i ostatecznie wygrały cały turniej eliminacyjny zapewniając sobie po raz trzeci w tym sezonie udział w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski, tym razem w najmłodszej kategorii U-14. Finały odbędą się w dniach 6-8 marca w Rybniku.

Dodatkowo eliminacje były również Halowymi Mistrzostwami Małopolski U-14 w futsalu, a krakowianki mogły cieszyć się z tytułu Mistrza Małopolski.

Wyniki eliminacji MMP U-14: 
Football Wizards - Resovia Rzeszów 1:0
FSA Kraków - Trójka Staszkówka Jelna 0:2
Resovia Rzeszów - Trójka Staszkówka Jelna 6:2
Football Wizards - FSA Kraków 0:3
FSA  - Resovia Rzeszów 5:1
Trójka Staszkówka Jelna - Football Wizards 1:3


1. Football Success Academy Kraków 6 pkt. (8:3) awans
2. Football Wizards 6 pkt. (4:4) awans
3. Resovia Rzeszów - sekcja kobiet 3 pkt. (7:8) awans
4. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 pkt. (5:9)

 

 

 

 

 

Źródło: PAN

Dodano: 2020-02-17 15:20:45


FSA Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
10.07.2020
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
10.07.2020
17:40
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
10.07.2020
18:00
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
10.07.2020
20:10
GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10

II liga

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny