facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nadwiślan Cup Orlików dla gospodarzy (foto)

Nadwiślan Cup Orlików dla gospodarzy (foto)

W sobotę 15 lutego w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego na os. Wysokim została rozegrana druga edycja halowego turnieju piłki nożnej "Nadwiślan Cup" w kategorii orlików. W zawodach wzięło udział 9 zespołów podzielonych dwukrotnie na 3 grupy. Po rozegraniu  przez każdą drużynę 4 meczów dokonano podziału na grupy: złotą, srebrną i brązową, w ramach których dokonały się ostateczne rozstrzygnięcia turnieju.
 
Podczas ponad pięciogodzinnej rywalizacji oprócz młodych zawodników na boisku, świetnie bawili się również kibice na trybunach. Rodzice młodych zawodników Nadwiślanu zadbali o turniejowy bufet, w którym oprócz napojów można było spróbować domowych wypieków.
 
Ze sportowych faktów warto wspomnieć, że w grupie "złotej", w której zespoły walczyły o miejsca na podium znaleźli się gospodarze oraz drużyny AP Futbolica i DTS Tramwaj. Ostatecznie zwycięzcą turnieju zostały orliki KS "Nadwiślan", drugi stopień podium należał do AP Futbolica a trzecie miejsce zajęli młodzi piłkarze DTS Tramwaj.
 
W trakcie ceremonii zakończenia wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a na szyjach wszystkich zawodników zawisły medale. Nagrodzono również najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i króla strzelców turnieju, którzy oprócz pamiątkowych statuetek otrzymali upominki  przygotowane przez hurtownię sportową Brandsport i producenta rękawic bramkarskich Football Masters.
 
Nagrody wręczyli Kierownik sekcji Piłki Nożnej KS "Nadwiślan" - Krzysztof Kowalski i Koordynator Szkółki Piłkarskiej - Paweł Woźniak
 
Poniżej prezentujemy podsumowanie turnieju oraz obszerną fotorelację.

-[FOTOGALERIA
 
Grupa A: Nadwiślan, Albertus, AP Champions
Grupa B: Bieżanowianka, AP Wieliczka, Tramwaj
Grupa C: AS Płaszów, Zawisza Sulechów, AP Futbolica
 
Nadwiślan - Albertus 1-0
Bieżanowianka - AP Wieliczka 0-1
AS Płaszów - Zawisza 1-1
Nadwiślan - AP Champions 0-0
Bieżanowianka Tramwaj 0-1
AS Płaszów - Futbolica 0-1
Albertus - AP Champions 2-1
AP Wieliczka - Tramwaj 0-6
Zawisza - Futbolica 1-3
 
Grupa A:                                        Grupa B:                                          Grupa C:
1. Nadwiślan         4 pkt 1-0           1. Tramwaj           6 pkt  7-0          1. Futbolica      6 pkt  4-1
2. Albertus            3 pkt 2-2           2. AP Wieliczka     3 pkt  1-6          2. AS Płaszów   1 pkt  1-2
3. AP Champions   1 pkt  1-2          3. Bieżanowianka  0 pkt  0-2          3. Zawisza        1 pkt  2-4
 
Grupa D:                                          Grupa E:                                        Grupa F:
1. Nadwiślan                                    1. Albertus                                   1. AP Champions
2. AP Wieliczka                                 2. Bieżanowianka                          2. Tramwaj
3. Zawisza                                       3. Futbolica                                   3. AS Płaszów
 
Nadwiślan - AP Wieliczka 2-0
Albertus - Bieżanowianka 2-0
AP Champions - Tramwaj 0-1
Nadwiślan - Zawisza 2-1
Albertus - Futbolica 1-1
AP Champions - AS Płaszów 0-1
AP Wieliczka - Zawisza 0-3
Bieżanowianka - Futbolica 0-4
Tramwaj - AS Płaszów 0-1
 
Klasyfikacja po 2 rundach:
 
1. Futbolica
2. Nadwiślan
3. Tramwaj
4. AS Płaszów
5. Albertus
6. Zawisza
7. AP Wieliczka
8. AP Champions
9. Bieżanowianka
 
Grupa "złota" :                           Grupa "srebrna":                          Grupa "brązowa:
1. Futbolica                                1. AS Płaszów                            1. AP Wieliczka
2. Nadwiślan                              2. Albertus                                  2. AP Champions
3. Tramwaj                                 3. Zawisza                                  3. Bieżanowianka
 
AP Wieliczka - Bieżanowianka 0-1
AS Płaszów - Zawisza 1-0
Futbolica - Tramwaj 1-0
AP Champions - Bieżanowianka 3-0
Albertus - Zawisza 1-0 
Nadwiślan - Tramwaj 0-0
AP Wieliczka - AP Champions 0-3
AS Płaszów - Albertus 1-0 
Futbolica - Nadwiślan 0-1
 
Klasyfikacja turnieju:
 
1. Nadwiślan
2. Futbolica
3. Tramwaj
4. AS Płaszów
5. Albertus
6. Zawisza
7. AP Champions
8. Bieżanowianka
9. AP Wieliczka
 
Najlepszy zawodnik: Władysław Kowalski (Nadwiślan)
Najlepszy bramkarz: Józef Rychlak (Tramwaj)
Król strzelców: Bartek Kapela (Futbolica) - 4 bramki
 
KS Nadwiślan: Karol Urban, Stanisław Dunin, Jerzy Dunin, Kacper Bogdanowicz, Wojciech Woda, Jakub Cichy, Oskar Bień, Tomasz Bień, Ignacy Kuraś, Michał Waktor, Władysław Kowalski, Szczepan Niepsuj, Trener: Aleksander Kożuch
 
AP Futbolica: Bartek Stolarczyk, Bartek Kapela, Jan Głód, Antek Ryś, Patryk Nosek, Kuba Dziób, Marek Skoczek, Mateusz Stolarz, Niko Paździerz, Trener: Marcin Marut
 
DTS: Tramwaj: Jakub Brzdęk, Franciszek Pakieła, Filip Niewiadomy, Patryk Stańda, Kacper Nycz, Tymon Stopa, Józef Rychlak, Trener: Łukasz Szewczyk
 
AS Płaszów: Emil Szymoniak, Oliwier Olipra, Aleksander Trombik, Bartek Pieczara, Antek Śliwa, Szymon Leśniak, Julek Kotynia, Trener: Robert Halastra
 
KS Albertus: Bartek Kara, Marcel Gościej, Igor Kujawski, Szymon Marcińczyk, Miłosz Kara, Kuba Zabawa, Filip Dziura, Bartek Stefanik, Alan Mircak, Bartek Biel, Patryk Stec, Trener: Grzegorz Kara
 
UKS Zawisza Sulechów: Łukasz Antoń, Karina Bryndza, Mateusz Kaczmarczyk, Szymon Rożkiewicz, Karol Sikora, Alan Szot, Tomasz Wójcik, Krystian Wincenciak, Miłosz Fiema, Wiktor Chojnowski, Wojciech Madej, Trenerzy: Dawid Jeleń, Jacek Hendzel
 
AP Champions: Olaf Pawlik, Oskar Spólnik, Adam Niziołek, Jakub Łucki, Borys Mastalerz, Jan Krowiak, Jakub Dziedzic, Filip Januszewski, Szymon Twardowski, Mateusz Twardowski, Jan Babiński, Korneliusz Kusiak, Trener: ADAm Krzywonos
 
KS Bieżanowianka: Paweł Palonek, Michał Mentel, Michał Jońca, Arkadiusz Byryło, Bartek Mlaś, Piotr Łaciak, Maciek Łaciak, Staszek Korzeniowski, Trener: Łukasz Gorszkow
 
AP Wieliczka: Gabriel Szeląg, Stanisław Gierczak, Wojciech Para, Bartek Dębowski, Grzegorz Strzecha, Patryk Matras, Medard Madej, Trener: Bartłomiej Pasiut

-[FOTOGALERIA
 

 

 

Źródło: PW

Dodano: 2020-02-21 13:29:58


Nadwiślan 

Komentarze


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny