facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Drużyny z AP Champions zagrają z najlepszymi

Drużyny z AP Champions zagrają z najlepszymi

Bardzo bogato wygląda wiosenny terminarz rozgrywek chłopców U8, U9, U10 oraz U11 z Akademii Piłkarskiej Champions Brzesko. Już od marca wszystkie grupy wracają do treningów i sparingów na orliki i boiska zielone. Niewątpliwie, chłopcy z Brzeska, Jasienia, Jadownik, Mokrzysk, Uszwi i Borzęcina, którzy wchodzą w skład drużyn brzeskiej szkółki, mają możliwość rywalizowania na najwyższym poziomie piłkarskim.

W dużym skrócie można wymienić najważniejsze imprezy zaplanowane na najbliższy czas, tak więc już 14 i 15 marca, drużyny 2010 oraz 2011, wezmą  udział w eliminacjach do turnieju „BIELIK CUP", gdzie 27 drużyn zmierzy się  na obiektach AP 21 Kraków. Następnie chłopcy U10, 3-5 kwietnia udadzą się do Zakopanego, aby zagrać w towarzystwie 28 drużyn w eliminacjach do największego, międzynarodowego turnieju U10 w Polsce ,,SOKOLIK CUP". W turnieju głównym udział potwierdziły takie marki, jak: Paris Saint Germain, Girondins de Bordeoux, Chelsea FC, Everton FC, Atletico de Madrid, AC Milan, FC Porto, SL Benfica, RB Leipzig, Crvena Zvezda Belgrad, Girona FC, SK Rapid Wien.
 
W tym samym terminie, 4-5 kwietnia w Tęgoborze, U9 Champions Brzesko zagrają w eliminacjach do międzynarodowego turnieju głównego ,,STELL CUP", gdzie udział wezmą: Selecao Brasil Sul, AC Milan, Bayern Monachium, Hertha BSC Berlin, FC Koln, Atletico de Madrid, FC Porto, SL Benfica, Stoke City F.C, Luton Town F.C, IF Brommapojkarna, Gentofte, FK Mińsk, Lokomotiv Kijów, Klub Lewa Lviv, Lider Sofya Kijów, AS Trencin.
 
Należy też wspomnieć, że chłopcy z U10 po pewnie wygranych eliminacjach  powiatowych, wezmą udział w finale wojewódzkim ogólnopolskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", gdzie również zagra 28 drużyn. Kolejne eliminacje rocznika 2011, odbędą się  24-26.04 na API Arena w Zakopanem, gdzie również tydzień później, 1-3 maja, zagra rocznik 2012/2013. W oby dwóch turniejach udział weźmie  28 drużyn. Dwa najlepsze zespoły uzyskają dziką kartę do turnieju ,,BELLSPORT CUP", a tam czekają już m.in: Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Barca Academy czy Górnik Zabrze.  Drużyny, które wezmą udział w eliminacjach to: 
 
1.Beniaminek Radom 
2.DAP Dębica
3.Błękitni Stargard
4.Mineralni Krynica
5.Widok Skierniewice
6.Projekt Akademii MABO Piotrków Trybunalski
7.AP Bumerang Wrocław
8.AP Champions Brzesko
9.AP 21 Chrzanów
10.AP Proszowianka
11.AP Mam Talent Limanowa
12.Łuzyce Lubań
13.Legionovia Legionowo
14.Juventus Academy Piekary
15.FA Lublin
16.Lokomotiva Trnava

 

 

-[FOTOGALERIA

Źródło: AP Champions

Dodano: 2020-03-09 12:42:56


AP Champions 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
2:0
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
2:1
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:2
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
17:40
Legionovia Legionowo
1:2
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny