facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przedstawił dziś ramowy plan dokończenia rozgrywek w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze, II lidze oraz Totoletek Pucharu Polski.

PKO Ekstraklasa:

27 kolejka: 29 maja - 1 czerwca
28 kolejka: 6-7 czerwca
29 kolejka: 10 czerwca
30 kolejka: 14 czerwca

31 kolejka: 20-21 czerwca
32 kolejka: 24 czerwca
33 kolejka: 27-28 czerwca
34 kolejka: 4-5 lipca
35 kolejka: 11-12 lipca
36 kolejka: 15 lipca
37 kolejka: 18-19 lipca

Fortuna I liga, II liga:

23 kolejka: 3 czerwca
24 kolejka: 6-7 czerwca
25 kolejka: 13-14 czerwca
26 kolejka: 17 czerwca
27 kolejka: 20-21 czerwca
28 kolejka: 27-28 czerwca
29 kolejka: 1 lipca
30 kolejka: 4-5 lipca
31 kolejka: 11-12 lipca
32 kolejka: 16 lipca
33 kolejka: 19 lipca
34 kolejka: 25-26 lipca

Baraż o awans do PKO Ekstraklasy: 28 lipca, 31 lipca

Puchar Polski:

1/4 finału: 26-27 maja
1/2 finału 7-8 lipca
Finał: 22 lub 24 lipca

Finał Pucharu Polski odbędzie się 22 lipca w wypadku awansu do finału przynajmniej jednej drużyny z Fortuna I liga. Natomiast, jeżeli w finale zagrają przedstawiciele PKO Ekstraklasa finał odbędzie się 24 lipca.

W pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek w Ekstraklasie Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok 29 maja o godzinie 15:00. Wisła Kraków natomiast w wyjazdowym spotkaniu rywalizować będzie z Piastem Gliwice- 30 maja o godzinie 17:30.

W Fortuna I lidze przedstawiciele Małopolski zmierzą się z następującymi przeciwnikami:
Puszcza Niepołomice- Chojniczanka Chojnice, GKS Bełchatów- Sandecja Nowy Sącz, Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Wigry Suwałki.

W II lidze zespół Garbarni Kraków w wyjazdowym spotkaniu o ligowe punkty powalczy z Lechem II Poznań.


 

 

Źródło: PZPN

Dodano: 2020-05-13 14:08:57


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Cracovia  Puszcza  Sandecja  Garbarnia  Wisła K.  Bruk Bet Termalica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
20:30
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Radomiak Radom
:
GKS Tychy
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30