facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Ramowy terminarz dokończenia rozgrywek na szczeblu centralnym

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przedstawił dziś ramowy plan dokończenia rozgrywek w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze, II lidze oraz Totoletek Pucharu Polski.

PKO Ekstraklasa:

27 kolejka: 29 maja - 1 czerwca
28 kolejka: 6-7 czerwca
29 kolejka: 10 czerwca
30 kolejka: 14 czerwca

31 kolejka: 20-21 czerwca
32 kolejka: 24 czerwca
33 kolejka: 27-28 czerwca
34 kolejka: 4-5 lipca
35 kolejka: 11-12 lipca
36 kolejka: 15 lipca
37 kolejka: 18-19 lipca

Fortuna I liga, II liga:

23 kolejka: 3 czerwca
24 kolejka: 6-7 czerwca
25 kolejka: 13-14 czerwca
26 kolejka: 17 czerwca
27 kolejka: 20-21 czerwca
28 kolejka: 27-28 czerwca
29 kolejka: 1 lipca
30 kolejka: 4-5 lipca
31 kolejka: 11-12 lipca
32 kolejka: 16 lipca
33 kolejka: 19 lipca
34 kolejka: 25-26 lipca

Baraż o awans do PKO Ekstraklasy: 28 lipca, 31 lipca

Puchar Polski:

1/4 finału: 26-27 maja
1/2 finału 7-8 lipca
Finał: 22 lub 24 lipca

Finał Pucharu Polski odbędzie się 22 lipca w wypadku awansu do finału przynajmniej jednej drużyny z Fortuna I liga. Natomiast, jeżeli w finale zagrają przedstawiciele PKO Ekstraklasa finał odbędzie się 24 lipca.

W pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek w Ekstraklasie Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok 29 maja o godzinie 15:00. Wisła Kraków natomiast w wyjazdowym spotkaniu rywalizować będzie z Piastem Gliwice- 30 maja o godzinie 17:30.

W Fortuna I lidze przedstawiciele Małopolski zmierzą się z następującymi przeciwnikami:
Puszcza Niepołomice- Chojniczanka Chojnice, GKS Bełchatów- Sandecja Nowy Sącz, Bruk-Bet Termalica Nieciecza- Wigry Suwałki.

W II lidze zespół Garbarni Kraków w wyjazdowym spotkaniu o ligowe punkty powalczy z Lechem II Poznań.


 

 

Źródło: PZPN

Dodano: 2020-05-13 14:08:57


Zobacz też: PKO Ekstraklasa

Cracovia  Puszcza  Sandecja  Garbarnia  Wisła K.  Bruk Bet Termalica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00