facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jutrzenka i Podhale z nadzorem infrastrukturalnym

Jutrzenka i Podhale z nadzorem infrastrukturalnym

Komisja ds. Licencji Klubowych III Ligi gr.4 podczas zdalnego posiedzenia odbytego w dniu 28 maja br przyjęła uchwały ws przyznania licencji na udział w rozgrywkach III ligi klubom:

  • „Wisła” Puławy;
  • „Orlęta” Radzyń Podlaski;
  • „Chełmianka” Chełm;
  • „Podlasie” Biała Podlaska
  • „Stal” Kraśnik;
  • „Wólczanka” Wólka Pełkińska;
  • „Wisłoka” Dębica
  • „Korona” II Kielce;
  •  „Wisła” Sandomierz


Licencje z orzeczonym nadzorem dla klubów:

  • Motor Lublin - infrastrukturalny
  • Avia Świdnik - infrastrukturalny
  • Hetman Zamość - finansowy
  • Sokół Sieniawa - infrastrukturalny
  • Hutnik Kraków - infrastrukturalny
  • Podhale Nowy Targ - infrastrukturalny
  • KSZO Ostrowiec - infrastrukturalny
  • Siarka Tarnobrzeg - finansowy
  • K.S. Wiązownica - infrastrukturalny
  • „Jutrzenka” Giebułtów - infrastrukturalny

 

 

Źródło: ŚZPN

Dodano: 2020-05-29 14:51:33


Zobacz też: III liga, grupa IV

Jutrzenka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
GKS Tychy
04.07.2020
12:40
Warta Poznań
1:2
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
17:40
Stal Mielec
1:1
Odra Opole
04.07.2020
15:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny