facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dwa sparingi Hutnika

Dwa sparingi Hutnika

Hutnik Kraków nie próżnuje i już rozgrywa mecze sparingowe. Dzisiaj podopieczni Leszka Janiczaka rozegrali dwa mecze testowe mierząc swoje siły z zespołem juniorów starszych Hutnika oraz z beniaminkiem IV ligi – LKS Śledziejowice.

W obu spotkaniach górą był zespół Hutnika, który w pierwszym sparingu zaaplikował młodszym kolegom aż siedem bramek. W drugim pojedynku Duma Nowej Huty wygrała ze Śledziejowicami 5:1.

Trener Leszek Janiczak w drugim spotkaniu korzystał z testowanych zawodników, których obserwował pod kątem przydatności do drugoligowej drużyny. W zespole wystąpili m.in. Damian Urban (Legia), Patryk Kieliś (Orzeł Piaski Wielkie), Bartosz Żyła (Zagłębie Lubin), Jan Wawak (Rekord Bielsko-Biała), Sebastian Kowalczyk (Sokół Sieniawa), Szymon Zalewski (Pniówek Pawłowice). Żaden z powyższych zawodników nie przekonał do siebie jednak szkoleniowca Hutnika.

Hutnik Kraków – Hutnik (JS) 7:0 (4:0)
Linca, Świątek x2, Antoniak x2, Matysek, Rak

Hutnik: Dul - Pyciak (46. Jaklik), Garzeł, Leśniak, Tetych - Matysek, Drąg, Świątek, Linca (60. Łapczyński), Antoniak - Handzlik (46. Rak).

Hutnik U-18 (1 połowa): Szewczyk - Musiał, Gierek, Kotusiński, Czyż, Styrczula, Piskorz, Gniecki, Żakieta, Podkowa, testowany.
Hutnik U-18 (2 połowa): Szewczyk - Góralski, Gierek, Kaczyński, Kopeć, Kosakowski, testowany 2, Barabasz, Maderak, Ogarek, Włoch oraz Zgierski i Kornaś

Hutnik Kraków- LKS Śledziejowice 5:1 (5:0)
Hafez 2, Wawak, Wątroba (k), Kieliś

Hutnik: Dul (46. Szewczyk) - Kowalczyk, Zalewski, Cholewa (46. Jaklik), Urban - Wątroba (46. Zdziarski), Kieliś, Broda, Hafez (46. Łapczyński), Żyła - Wawak

 

 

Źródło: nh2010.pl

Dodano: 2020-06-05 23:04:28


Zobacz też: II liga

Śledziejowice  Hutnik 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
GKS Tychy
04.07.2020
12:40
Warta Poznań
1:2
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
17:40
Stal Mielec
1:1
Odra Opole
04.07.2020
15:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny