facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Skład Klas Okręgowych w sezonie 2020/21

Skład Klas Okręgowych w sezonie 2020/21

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podał wstępny skład grup krakowskich okręgówek. Skład nie jest jeszcze ostateczny ze względu na trwający proces przyznawania licencji.

Równocześnie Wydział Gier MZPN zgodził się na zamianę grup pomiędzy czterema zespołami. Z KO 1 do KO 2 powędrowały Grębałowianka Kraków oraz Prądniczanka Kraków a w odwrotnym kierunku poszły drużyny TS Węgrzce i Błękitni Modlnica.

Na stronie Związku można również przeczytać, że planowany start sezonu w Klasie Okręgowej Kraków I ora II zaplanowano na 8-9 sierpnia 2020 roku.

Klasa Okręgowa, Kraków I: Przebój Wolbrom, Przemsza Klucze, Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada, Zieleńczanka Zielonki, Piliczanka Pilica, LKS Niedźwiedź, Bolesław Bukowno, Pogoń Miechów, Orzeł Iwanowice, Lot Balice, KS Olkusz, TS Węgrzce, Błękitni Modlnica, Leśnik Gorenice (B), Orzeł Bębło (B)

Klasa Okręgowa, Kraków II: Wieczysta Kraków, Hutnik II Kraków, Prokocim Kraków, Kaszowianka Kaszów, Bronowianka Kraków, Piast Wołowice, AP Kmita Zabierzów, Borek Kraków, Dąbski Kraków, Nadwiślan Kraków, Prądniczanka Kraków, Grębałowianka Kraków, Skawinka Skawina (z IV ligi), Orlęta Rudawa (B), Zwierzyniecki Kraków (B)


Klasa Okręgowa, Kraków III: Wiślanka Grabie, Orzeł Myślenice, Jordan-Sum Zakliczyn, Radziszowianka Radziszów, Wiarusy Igołomia, Gdovia Gdów, Tempo Rzeszotary, Raba Dobczyce, Błękitni Bodzanów, Pasternik Ochojno, Dziecanovia Dziekanowice, Górnik Wieliczka, Wróblowianka Wróblowice (B), Złomex Branice (B)

 

 

Źródło: WG MZPN

Dodano: 2020-06-20 12:59:13


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Bębło  Orlęta Rudawa  Górnik Wieliczka  Zwierzyniecki Kraków  Piliczanka Pilica 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
GKS Tychy
04.07.2020
12:40
Warta Poznań
1:2
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
17:40
Stal Mielec
1:1
Odra Opole
04.07.2020
15:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny