facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dzień Piłkarza z Kaszowianką (foto)

Dzień Piłkarza z Kaszowianką (foto)

W sobotę w podkrakowskim Kryspinowie rozegrano kolejną edycję piłkarskiego turnieju dla skrzatów, orlików i żaków pod szyldem “Dzień Piłkarza”. W każdej z tych kategorii, swoją drużynę zgłosiła Akademia Piłkarska Kaszowianka 2020. 

 

 

Reporterzy Futbol-Małopolska, w ramach usługi Futmal Premium relacjonowali poczynania kaszowian w kategorii orlików.
 
Kaszowianie turniej rozpoczęli z wysokiego C od zwycięstwa z Płomieniem Jerzmanowice aż 6:0. Królem polowania okazali się w tym starciu Szymon Madej oraz Bartosz Staszczak, którzy jednak głównie dobili przeciwnika. Te kluczowe, bo otwierające worek z bramkami gole zdobyli Karol Jastrzębski i Michał Suchan. Na tego pierwszego gola w pojedynku z Płomieniem kaszowianie czekali dość długo bo 8 minut. Już wcześniej bowiem, na listę strzelców powinien wpisać się choćby Rafał Gawin, który był w tym pojedynku postacią najjaśniejszą. On bombardował bramkę rywala najczęściej. Siłą kaszowian była także postawa Michała Suchana, zawodnika o niesłychanej łatwości wygrywania pojedynków jeden na jeden i to nie tylko w statycznym dryblingu ale i w biegu. Wynik otworzył w 8 minucie Karol Jastrzębski. Po jego uderzeniu z pierwszej piłki i lekkim rykoszecie od obrońcy, wynik został otwarty. Kilka chwil później było już 2:0. Po kapitalnym podaniu Madeja, strzelał soczyście Gawin ale dopiero ponowienie akcji i znakomity strzał Suchana z dystansu doprowadził do stanu 2:0. O to, aby rozmiary tego zwycięstwa były okazałe zadbali wspomniani wcześniej Madej i Staszczak. 
 
- Wygraliśmy z Płomieniem zasłużenie - mówił po meczu z Płomieniem Szymon Madej, zawodnik Kaszowianki. - Nie od początku nam się wszystko układało tak jak chcieliśmy ale w końcu zaczęliśmy trafiać do bramki i wynik zrobił się okazały. - dodał Szymon.
 
- Najmocniejsza w turnieju wydaje się Wanda, dobrze byłoby wygrać z Wisłą w grupie i awansować z pierwszego miejsca by uniknąć nowohucian w półfinale - rozważał przed starciem z Wisłą Bogusław Gaweł, szkoleniowiec Kaszowianki. 
 


Jego podopieczni plan wykonali znakomicie. Solidna odprawa taktyczna przed starciem z Białą Gwiazdą okazała się kluczem do zwycięstwa. Kaszowianie rozpoczęli mecz z dużym animuszem, wywierali na wiślakach ogromną presję od samego początku czym chyba nieco  rywala zaskoczyli. Już po 60 sekundach gry dzięki trafieniom Rafała Gawina i Michała Charchuta, wiślacy przegrywali 0:2! Kaszowianie szli za ciosem i wykorzystywali mnożące się błędy Białej Gwiazdy zwłaszcza przy wyprowadzaniu akcji. Znów małe bombardowanie bramki urządzał sobie Rafał Gawin ale w samej 9 minucie trafił najpierw w poprzeczkę, a chwilę potem ostemplował słupek. Po chwili i wiślacy skonstruowali piękną akcję. Dawid Gawin został już nawet pozostawiony w tyle ale kapitalny powrót i asekurację zanotował Michał Suchan wybijając piłkę z linii bramkowej. Wiślacy dopięli jednak swego i w 16 minucie po dość długiej akcji pod bramką Gawina zdobyli gola kontaktowego. To miał być zwiastun przełomu w tym pojedynku ale nie dopuścił do niego Szymon Madej. Kilkadziesiąt sekund potem po dośrodkowaniu Bartosza Staszczaka na dalszy słupek, Madej niczym Robert Lewandowski, ze stoickim spokojem i z pierwszej piłki plasowanym uderzeniem lewą nogą podwyższył wynik na 3:1. To zatrzymało rosnący napór wiślaków, a w samej końcówce znakomicie do prostopadłej piłki z własnej połowy wybiegł Rafał Gawin i ustalił wynik meczu na 4:1. Kaszowianie znów zagrali agresywnie, stosowali wysoki pressing, świetnie w dryblingu spisywał się Rafał Gawin. Jego subtelne trącenia piłki lewą nogą podczas dryblingu nogą prawą powodowały, że jego akcje były nadzwyczaj skuteczne. Znakomicie radził sobie w pojedynkach jeden na jeden czy jeden na dwóch, a do tego skutecznie rozdawał piłki otwierające drogę do bramki. 
 
- Trener mówił nam, żeby zacząć mecz agresywnie i udało się dzięki temu szybko zdobyć gola. Byliśmy dobrze poustawiani na boisku, ja jako napastnik miałem poruszać się między obrońcami by szukać okazji do odebrania piłki, pomocnicy i obrona dobrze pracowali w obronie by nie dopuścić Wisły do okazji bramkowej - analizował Rafał Gawin tuż po meczu z Białą Gwiazdą. - Wyszliśmy na przeciwnika wysokim pressingiem bo wiedzieliśmy, że Wisła lubi grę ofensywną więc chcieliśmy jak najbardziej ich zaskoczyć - dodał Rafał. - Cieszę się ze zdobycia dwóch goli ale jeszcze bardziej ze zwycięstwa z samą Wisłą Kraków. Poszło nam nawet całkiem łatwo choć Wisła też była dla nas naprawdę groźna.
Plan Bogusława Gawła działał. Kaszowianie pewnie wygrali grupę i liczyli, że na drodze do strefy medalowej unikną najgroźniejszej ekipy NAS Wanda. Nie przewidział jednak tego, że w grupie C dojdzie do niespodzianki i porażki Wandy z Błękitnymi Modlnica, a to spowodowało, że jako lider grupy B, Kaszowianka trafiła właśnie na NAS Wanda, jako wicelidera grupy C. Półfinały wykazały wyraźnie że Wanda i Cracovia to główni faworyci do zwycięstwa, a niespodzianka w grupie C wskazywała, że i Błękitni Modlnica mogą namieszać w strefie medalowej. Pasy rozstrzelały Wisłę Kraków 15:0, ale nieoczekiwanie pogromcy NAS Wanda ulegli gospodarzom - Lotnikowi Kryspinów. Co prawda dopiero po rzutach karnych ale to Lotnik, a nie Błękitni trafili do grupy medalowej. I wydarzenie to miało istotny wpływ na losy Kaszowianki. 
 
Kaszowianie, w półfinale po jednostronnym raczej widowisku polegli Wandzie 0:6 i zadowolić musieli się niełatwą jak się okazało rywalizacją o miejsca 4-6. Wanda pokazała kaszowianom miejsce w szeregu prezentując znacznie szybszą i agresywniejszą grę. Na pewno nie pomogła podopiecznym Bogusława Gawła szybko stracona bramka. Potem nowohucianie rozkręcali się z minuty na minutę, a duża w tym zasługa lidera ekipy NAS Aleksandra Stanuli
 
- Za mało agresji, zbyt swobodna gra w defensywie - podsumowywał grę swoich podopiecznych trener Bogusław Gaweł
 
Kaszowian czekał sprawdzian generalny, drugie w tym turnieju starcie z Wisłą Kraków. Mecz, którego stawką było piąte miejsce w turnieju. Po fazie grupowej, w której zespół Bogusława Gawła bez poważniejszych komplikacji pokonał Białą Gwiazdę, na odpowiedź czekało pytanie, kto lepiej rozeznał grę przeciwnika i lepiej przygotował się do swoistego “rewanżu”. W tym elemencie lepsi okazali się Wiślacy. To oni tym razem błyskawicznie otworzyli wynik starcia. Był to jednak kapitalnie przymierzony w okienko strzał i Dawid Gawin zwyczajnie nie miał szans na jej dosięgnięcie. I tak od 1.minuty Wisła prowadziła 1:0. A potem wcale nie było wielkiego szturmy krakowian. Wiślakom gol na pewno dodał pewności siebie, ale i kaszowianie dziarsko dążyli do odrobienia strat. Poprzeczkę stemplował choćby Michał Suchan, znów brylował w środku pola Rafał Gawin, znakomicie uzupełniał go wspomniany Michał Suchan, doskonałą robotę w defensywie wykonywał w tym starciu Karol Jastrzębski i Hubert Jarosz. Szczególnie asekuracja i twardość przy interwencjach powodowały tego drugiego, że kaszowianie wciąż pozostawali w grze o zwycięstwo. Wszystko legło w gruzach mniej więcej w połowie pojedynku, gdy po dośrodkowaniu z autu, piłka potańczyła nieco pod samą bramką Dawina Gawina (trafiła m.in w poprzeczkę) i trochę bezkarnie została wepchnięta do siatki. Z wyniku 0:2 kaszowianom nie udało się już podnieść i przed ostatnim starciem stało się jasne, że APK zajmie szóste miejsce w turnieju.
 
- Wygląda na to, że zlekceważyliśmy trochę Wisłę i dostaliśmy za swoje. Zwycięstwo w grupie spowodowało, że na mecz półfinałowy z tym zespołem wyszliśmy zbyt pewnie siebie. Z trudem przychodziły nam sytuacje bramkowe. Szkoda bo po porażce z Wandą liczyliśmy na wygraną w tym meczu. Teraz przed nami mecz o piąte miejsce i mamy nadzieję go wygrać - opowiadał Michał Suchan, lider środka pola Kaszowianki.
 


Przed kaszowianami pozostała ostatnia przeszkoda - Błękitni Modlnica, być może trzecia siła całego turnieju, która nieoczekiwanie po konkursie karnych wyeliminowana została ze strefy medalowej przez Lotnika. Błękitni podrażnieni tym faktem w strefie 4-6 pokonali pewnie 4:0 Wisłę Kraków i na koniec 6:2 Kaszowiankę. Podopieczni Bogusława Gawła stracili pewność siebie po porażce z Wisłą i za wyjątkiem końcówki meczu nie byli już poważnym zagrożeniem dla przeciwnika z Modlnicy. Kaszowianom znów zabrakło koncentracji na starcie meczu, który zaczęli w zasadzie od utraty gola. Potem były co prawda trzy znakomite szanse Rafała Gawina czy jedna Huberta Jarosza ale Błękitni najzwyczajniej w pełni kontrolowali przebieg meczu prezentując znacznie większą pewność siebie, dynamikę w grze, świetny timing przy podaniach z głębi pola. Jednym słowem, Dawid Gawin w bramce miał ręce pełne roboty. 
 
W Dniu Piłkarza w Kryspinowie udział brały jeszcze dwie ekipy AP Kaszowianka. W kategorii skrzatów, zespół prowadzony przez trenera Patryka Romaniuka odniósł 7 zwycięstw i 1 remis, a ekipa żaków pod wodzą Bogusława Gawła zajęła w swojej kategorii wiekowej siódme miejsce.Grupa A
Lotnik I - Wisła J. 8:0
Wisła J - Cracovia 0:13
Cracovia - Lotnik I 4:2

1. Cracovia 2 6 17-2
2. Lotnik I 2 3 10-4
3. Wisła J. 2 0  0-21
 
Grupa B
Kaszowianka - Płomień 6:0 (Madej 2x, Staszczak 2x, Jastrzębski, Suchan) 
Wisła K - Płomień 5:1
Kaszowianka - Wisła K 4:1 (Dla Kaszowa: Gawin 2x, Charchut, Madej)

1. Kaszowianka 2 6 10-1
2. Wisła K. 2 3  6-4
3. Płomień 2 0  1-11
Grupa C
Lotnik II - Błękitni 0:6
Wanda - Błękitni 3:4
Wanda - Lotnik II 9:1

1. Błękitni 2 6 10-3
2. Wanda 2 3 12-5
3. Lotnik II 2 0  1-5

 
Półfinały
Cracovia - Wisła K 15:0
Kaszowianka - Wanda 0:6
Błękitni - Lotnik I 3:3, k.0-2
 
O miejsca 7-9
Wisła J - Płomień 3:2
Wisła J - Lotnik II 4:6
Płomień - Lotnik II 1:2

7. Lotnik II 2 6 8-5
8. Wisła J. 2 3 7-8
9. Płomień 2 0 3-5
 
O miejsca 4-6
Wisła K - Kaszowianka 2:0
Wisła K - Błękitni 0:4
Kaszowianka - Błękitni 2:6 (dla Kaszowa: Suchan 2x)

4. Błękitni  10-2 
5. Wisła K.   2-4 
6. Kaszowianka   2-8 

O miejsca 1-3
Cracovia - Wanda 2:2, k.0-3
Cracovia - Lotnik I 10:2
Wanda - Lotnik I 9:2

1. Wanda 2 4 11-4
2. Cracovia 2 4 12-4
3. Lotnik I 2 0  4-19

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
1. NAS Wanda Kraków
2. Cracovia Kraków
3. Lotnik I Kryspinów
4. Błękitni Modlnica
5. Wisła Kraków
6. AP Kaszowianka Kaszów: 85.Dawid Gowin - 14.Karol Jastrzębski, 6.Bartosz Lach, 4.Michał Suchan, 7.Hubert Jarosz, 10.Michał Charchut, 11.Rafał Gawin, 9.Szymon Madej, 5.Maciej Irlik, 15.Bartosz Staszczak. Trener: Bogusław Gaweł.
7. Lotnik II Kryspinów
8. Wisła Jeziorzany
9. Płomień Jerzmanowice
Piotr Kwiecień: - Szóste miejsce w Dniu Piłkarza to nie jest pewnie szczyt marzeń ale przyznać trzeba że w strefie 4-6 przyszło wam rywalizować z naprawdę mocnymi rywalami. Jak podsumujesz wasz udział w tym turnieju?

Bogusław Gaweł: - Bardzo dobrze szło nam w fazie grupowej. Pewne zwycięstwa z Płomieniem i Wisłą chyba doprowadziły do tego, że moi podopieczni za wcześnie uwierzyli w końcowy sukces. Zimnym prysznicem okazał się półfinał z Wandą, a porażka w rywalizacji z Wisłą o miejsca 4-6 podłamała chłopaków na tyle, że w starciu z Błękitnymi na koniec zmagań nie byliśmy już tym samym zespołem co w fazie grupowej. Skończyło się zatem na szóstym miejscu w końcowej klasyfikacji. Na pewno czeka nas cięższa praca nad koncentracją na boisku bo ten element funkcjonował u nas dziś wadliwie. 

- NAS Wanda, to chyba ekipa która zimny prysznic sprawiła nie tylko wam.

- Zgadza się, to zespół bardzo dobrze poukładany i taktycznie i technicznie, a przy tym gra agresywnie i pewnie idzie po swoje na boisku.

- Karol Jastrzębski został wybrany przy Twoim udziale najlepszym zawodnikiem drużyny AP Kaszowianka. Czym na to miano sobie zasłużył?

- Karol to chłopak, który na każdym treningu daje z siebie sto procent, jest bardzo skoncentrowany na tym co robi, dojrzałość jego gry oceniłbym na poziom 15-latka. Dzięki temu ten 10-letni zawodnik sprawdza się w zasadzie na każdej pozycji, na której go potrzebujemy. 

- Za nami miejmy nadzieję najgorszy okres pandemii koronawirusa. Futbol powoli wstaje z kolan. Jak funkcjonowała AP Kaszowianka w tym okresie i jak ta długa przerwa odbiła się na bieżącym funkcjonowaniu szkółki?

- Przez pierwszy miesiąc funkcjonowaliśmy on-line. Utworzyłem dla chłopaków grupę na Facebooku gdzie otrzymywali ode mnie plan indywidualnych zajęć, zawodnicy dokumentowali to filmikami co było pewnego rodzaju odrobieniem pracy domowej. Później, gdy obostrzenia zelżały, zaczęliśmy trenować w małych grupach, a więc powoli wracaliśmy do normalności, nadrabialiśmy przy tym oczywiście stracony czas.

- Akademia Piłkarska Kaszowianki rozwija się w najlepsze. Jak wspomniałeś wcześniej w prywatnej rozmowe ze mną, nie dzieci, a trenerów z odpowiednim warsztatem wam brakuje. Ostatnio dołączyła do was kilkunastoosobowa grupa nowych zawodników.

- Zgadza się, dołączyło do nas ostatnio kolejnych 15 dzieci dlatego jesteśmy na etapie poszukiwania kolejnego trenera, który będzie miał odpowiednio wysokie wykształcenie szkoleniowe, doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i doświadczenie boiskowe. Okazuje się, że znalezienie takiego szkoleniowca wcale nie jest takie proste, a od tego trzeba zacząć, od odpowiedniego fachowca by młodzi adepci byli pod fachową opieką już od samego startu.

- Jakie są atuty Akademii Piłkarskiej Kaszowianka? Na pierwszy rzut oka widać znakomitą bazę szkoleniową, świetną murawę i rozwijającą się infrastrukturę. Wkrótce wzbogacicie się o kolejne dwa boiska?

- Na pewno wyróżnia nas na tle wielu innych szkółek wysoki poziom treningu motorycznego i bramkarskiego oraz wysoka dbałość o wyszkolenie techniczne. Staramy się także wpajać już od najmłodszych lat, powiedzmy już od orlika to, że dążymy do sukcesu, do zwycięstwa stąd też ciężka praca nad techniką, motoryką. Znakomicie funkcjonuje to m.in z szkółce Ajaxu, w której odbyłem staż trenerski. Szkolenie piłkarza to nie jest tak naprawdę zabawa w futbol. Pracujemy, uczymy się i gramy po to by osiągać wyniki. Zabawa piłką nie jest tak do końca motywująca dla młodego chłopca, impulsem do treningu i zaangażowania jest zawsze wynik, my staramy się osiąganie tego wyniku ułatwić odpowiednim szkoleniem. Nie możemy dopuścić do tego, że porażka jest czymś normalnym. Porażka to ma być bodziec do cięższej pracy i poprawiania elementów, które do tej porażki doprowadziły. To tak naprawdę kształtuje charakter młodego zawodnika.

- Czy AP Kaszowianka ogranicza się do szkolenia tylko dzieci z okolicy, z gminy?

- Nie, nie. Zapraszamy wszystkich chętnych, dla każdego znajdzie się u nas miejsce.

- Jakie macie plany na najbliższą przyszłość?

- Zgłosiliśmy ostatnio drużynę młodzików do rozgrywek MZPN. To pierwszy zespół z naszej akademii, który został zgłoszony do oficjalnych rozgrywek. Poza tym będziemy oczywiście brać udział w licznych turniejach skrzatów, orlików czy żaków. W sierpniu z młodzikami wyjeżdżamy na zgrupowanie do Szalowej, gdzie zamierzamy nadrobić trochę to co przepadło nam w czasie pandemii.

- Akademie piłkarskie zazwyczaj funkcjonują dzięki wsparciu rodziców, drobnych sponsorów. Jak to wygląda w przypadku Kaszowianki? Dzięki komu wciąż się rozwijacie?

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować zarządowi LKS Kaszowianka za pomoc w uruchomieniu naszej akademii. Panu prezesowi Andrzejowi Urbańcowi oraz Januszowi Trojanowi, właścicielowi Piekarni Łysa Góra w Kaszowie, bardzo nam obaj Panowie pomogli i wciąż pomagają. Niezwykle wdzięczny jestem także Pani Ewelinie Gawin, właścicielce firmy Gawin, jej wsparcie jest wręcz nieocenione. To bardzo skromna osoba i unika rozgłosu ale po prostu nie można o tym nie wspomnieć. Serdeczne podziękowania kieruję także do swojej narzeczonej, która włożyła wiele wysiłku by wesprzeć mnie w otwarciu naszej akademii i wykonuje mnóstwo pracy przy działalności bieżącej, można powiedzieć, że to taki mózg operacji pod tytułem Akademia Piłkarska Kaszowianka. 


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI: FUTMAL PREMIUM
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-06-21 10:14:44


Kaszowianka  Dzień Piłkarza 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
:
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
3:1
GKS Jastrzębie
23.10.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
 
Odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W pierwotnym terminie 25 października.
Górnik Łęczna
:
Miedź Legnica
25.10.2020
15:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Lech II Poznań
24.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Motor Lublin
:
Bytovia Bytów
24.10.2020
 
Odwołony ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pierowtny termin 24 października.
Znicz Pruszków
1:2
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
0:3
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
2:1
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
:
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
:
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30

III liga, gr. 4

Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Podhale Nowy Targ
1:2
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
15:00
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II Kraków
24.10.2020
18:00
KS Wiązownica
:
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
2:0
MKS Trzebinia
24.10.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Clepardia Kraków
24.10.2020
11:00
LKS Śledziejowice
1:6
KS Chełmek
24.10.2020
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Beskid Andrychów
24.10.2020
12:00
Puszcza II
0:4
LKS Jawiszowice
24.10.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.10.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
25.10.2020
11:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
25.10.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
3:2
Barciczanka Barcice
24.10.2020
12:00
Orkan Szczyrzyc
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
24.10.2020
14:00
Metal Tarnów
0:0
BKS Bochnia
24.10.2020
14:00
Glinik Gorlice
2:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
24.10.2020
14:00
Unia Tarnów
3:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
14:00
Limanovia Limanowa
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2020
14:00
GKS Drwinia
:
Okocimski Brzesko
25.10.2020
13:00
Lubań Maniowy
:
Sokół Słopnice
25.10.2020
14:00
Poprad Rytro
:
Watra Białka Tatrzańska
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
KS Olkusz
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Gorenice
0:3
Spójnia Osiek
24.10.2020
15:00
Pogoń Miechów
0:1
Przemsza Klucze
24.10.2020
15:00
LKS Niedźwiedź
0:4
Zieleńczanka Zielonki
24.10.2020
15:00
Przebój Wolbrom
1:2
Błękitni Modlnica
24.10.2020
15:00
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Iwanowice
24.10.2020
 
Odwołany. Pierowtny termin 24 października.
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Bębło
25.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:5
Prokocim Kraków
24.10.2020
15:30
Borek Kraków
1:8
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
11:00
Kmita Zabierzów
3:1
Kaszowianka Kaszów
24.10.2020
15:30
Nadwiślan Kraków
1:1
Hutnik II Kraków
24.10.2020
13:00
Orlęta Rudawa
:
Zwierzyniecki Kraków
25.10.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
25.10.2020
14:00
Skawinka Skawina
:
Wieczysta Kraków
25.10.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:0
Pasternik Ochojno
24.10.2020
15:00
Wróblowianka Wróblowice
6:1
Górnik Wieliczka
24.10.2020
11:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2020
15:00
Wiślanka Grabie
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Złomex Branice
:
Gdovia Gdów
25.10.2020
14:00
Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:3
Niwa Nowa Wieś
24.10.2020
14:00
Garbarz Zembrzyce
2:2
MKS Libiąż
24.10.2020
11:00
Sokół Przytkowice
2:1
Nadwiślanin Gromiec
24.10.2020
12:00
Hejnał Kęty
3:3
Brzezina Osiek
24.10.2020
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
24.10.2020
11:00
Tempo Białka
2:0
LKS Żarki
24.10.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Gorzów
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
24.10.2020
11:00
Ikar Odporyszów
1:2
Tuchovia Tuchów
24.10.2020
14:00
Wisła Szczucin
3:2
LKS Ładna
24.10.2020
15:00
Zorza Zaczarnie
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
24.10.2020
15:00
LUKS Skrzyszów
2:3
Dunajec Zakliczyn
24.10.2020
15:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Rzuchowa
25.10.2020
14:00
Unia Niedomice
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.10.2020
14:00
Polan Żabno
:
Pogórze
25.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:2
Orzeł Dębno
24.10.2020
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
24.10.2020
15:00
przełożony
Naprzód Sobolów
:
Sokół Borzęcin Górny
25.10.2020
13:00
Olimpia B.
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.10.2020
13:00
Arkadia Olszyny
:
Strażak Mokrzyska
25.10.2020
13:30
Radłovia Radłów
:
Poręba Spytkowska
25.10.2020
14:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
25.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
2:0
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:00
Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Uście Gorlickie
24.10.2020
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
ULKS Korzenna
24.10.2020
15:00
Podhalanin Biecz
0:3
Kolejarz Stróże
24.10.2020
15:30
LKS Łużna
:
Grybovia Grybów
25.10.2020
12:00
Hart Tęgoborze
:
Gród Podegrodzie
25.10.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
LKS Zagórzany
25.10.2020
14:30
Zawisza R.
:
Zyndram
25.10.2020
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
24.10.2020
15:00
Laskovia
1:6
Turbacz Mszana Dolna
24.10.2020
15:00
Wiatr Ludźmierz
5:5
Jarmuta
24.10.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
Zalesianka
25.10.2020
14:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Wierchy Pasierbiec
25.10.2020
14:00
Granit Czarna Góra
:
AKS Ujanowice
25.10.2020
14:00
Jordan Jordanów
:
LKS Szaflary
25.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
2:4
Ekler Baranówka
24.10.2020
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
Bibiczanka Bibice
24.10.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:2
Słomniczanka II Słomniki
24.10.2020
15:00
Błękitni II Modlnica
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.10.2020
14:30
Prądniczanka II Kraków
:
Płomień Kościelec
25.10.2020
11:00
Galicja Raciborowice
:
Strażak Goszcza
25.10.2020
14:30
Szreniawa Koszyce
:
Spartak Wielkanoc
25.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
2:3
Wisła Jeziorzany
24.10.2020
14:00
Maszycanka Maszyce
3:2
Lotnik Kryspinów
24.10.2020
15:00
Wisła Rząska
:
JKS Zelków
24.10.2020
15:00
Sokół Rybna
0:4
Iskra Czułów
24.10.2020
15:00
Liszczanka Liszki
2:0
Tęcza Piekary
24.10.2020
11:00
Strażak Rączna
:
MKS Skała 2004
25.10.2020
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Czernichów
25.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
24.10.2020
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
24.10.2020
11:00
Iskra Krzęcin
:
Bratniak Kraków
24.10.2020
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Płomień Kostrze
24.10.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
1:1
Fairant Kraków
24.10.2020
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
7:1
Strzelcy Kraków
24.10.2020
15:00
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
25.10.2020
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:2
Zryw Szarów
24.10.2020
15:00
Rożnowa
1:3
Strażak Kokotów
24.10.2020
15:00
Sokół Chorągwica
5:1
Contra Sułków
24.10.2020
15:00
Czarnochowice
4:1
Zieloni Niegowić
24.10.2020
16:00
Piast Łapanów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2020
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wolni Kłaj
25.10.2020
11:00
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
25.10.2020
14:30
Gwiazda Brzegi
:
Czarni Staniątki
25.10.2020
15:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
1:0
Karpaty Siepraw
24.10.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
24.10.2020
15:00
Staw Polanka
1:3
Hejnał Krzyszkowice
24.10.2020
15:00
LKS Rudnik
0:1
Rokita Kornatka
24.10.2020
15:30
Sęp Droginia
:
Lubomir Wiśniowa
25.10.2020
14:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
25.10.2020
14:00
Sokół Borzęta
:
Iskra Brzączowice
25.10.2020
15:00
Topór Tenczyn
:
Górki Myślenice
25.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
1:2
Przebój Wolbrom
24.10.2020
14:30
Olimpia Łobzów
13:1
Laskowianka Laski
24.10.2020
14:30
Błyskawica Kolbark
0:1
Prądnik Sułoszowa
24.10.2020
14:30
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
25.10.2020
11:00
Sokół Gołaczewy
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2020
14:00
Strażak Przybysławice
:
Centuria Chechło
25.10.2020
14:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
25.10.2020
14:30
Dłubnia Trzyciąż
:
Wielmożanka Wielmoża
25.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
0:9
Błyskawica Myślachowice
24.10.2020
14:00
Wisła Jankowice
1:0
SPRiN Regulice
24.10.2020
14:30
Zagórzanka Zagórze
4:3
MKS Alwernia
24.10.2020
15:00
Unia Kwaczała
2:1
UKS Dulowa
24.10.2020
15:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Promyk Bolęcin
24.10.2020
15:00
Start Kamień
2:1
Ciężkowianka Jaworzno
24.10.2020
15:00
Victoria Zalas
:
Tęcza Tenczynek
25.10.2020
11:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
3:2
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2020
15:00
Novi Narama
3:4
Zawisza Sulechów
24.10.2020
14:30
Juvenia Prandocin
:
Milenium Radziemice
25.10.2020
13:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.10.2020
14:00
Polonia Wilczkowice
:
LKS Niedźwiedź II
25.10.2020
14:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
1:3
Niegoszowianka
24.10.2020
13:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Maszycanka II Maszyce
24.10.2020
15:00
Płomień Jerzmanowice
3:3
Potok Więckowice
24.10.2020
12:00
Orzeł II Bębło
:
Iskra Radwanowice
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Rybitwy Kraków
24.10.2020
20:00
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Wawel Kraków
24.10.2020
13:00
Pychowianka Kraków
:
Albertus Kraków
25.10.2020
14:30
Victoria Kraków
:
Grom Kraków
25.10.2020
11:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
25.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Borkowianka Borek Sz.
25.10.2020
11:00
Błękitni Czułówek
:
Lotnik II Kryspinów
25.10.2020
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gwiazda Ściejowice
25.10.2020
11:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
25.10.2020
14:00
Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
25.10.2020
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
13:00
Start Brzezie
9:2
Promień Zakrzowiec
24.10.2020
15:00
Wiarusy II
3:1
Gryf Wiatowice
24.10.2020
15:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Górnik II Wieliczka
24.10.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Gdovia II Gdów
24.10.2020
15:00
Tęcza Słomiróg
:
Naprzód Ochmanów
25.10.2020
14:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Ledniczanka
25.10.2020
14:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
1:1
Górki II Myślenice
24.10.2020
15:00
Raba II Dobczyce
2:1
Iskra Głogoczów
24.10.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
8:2
Grodzisko Raciechowice
24.10.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Dukla Bysina
24.10.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jawor Jawornik
25.10.2020
15:00
LKS Trzebunia
:
Karpaty II Siepraw
25.10.2020
14:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
25.10.2020
15:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Northstar Miechów
25.10.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony
Jagiellonia
4:5
Lechia
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
24.10.2020
12:30
Śląsk Wrocław
0:5
Pogoń Szczecin
24.10.2020
12:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona
:
Hutnik Kraków
25.10.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
25.10.2020
12:15
Gwarek Zabrze
:
SMS Łódź
25.10.2020
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:4
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Hutnik Kraków
24.10.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Motor Lublin
24.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Motor Lublin
0:3
Cracovia Kraków
24.10.2020
14:30
BKS Lublin
3:1
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
12:00
KKP Korona
:
Górnik Ł.
25.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
0:1
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
6:3
Prądniczanka Kraków
24.10.2020
10:00
Limanovia Limanowa
2:2
Tarnovia Tarnów
24.10.2020
10:00
Pcimianka Pcim
5:2
Sokół Stary Sącz
24.10.2020
15:45
Orkan Raba Wyżna
1:5
Garbarnia Kraków
24.10.2020
14:00
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
25.10.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.10.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
25.10.2020
11:00
Orkan Raba Wyżna
:
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:1
Garbarnia Kraków
24.10.2020
10:00
Profi Zielonki
1:3
Podgórze Kraków
24.10.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Glinik Gorlice
24.10.2020
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:1
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2020
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Pcimianka
25.10.2020
09:30
Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
25.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.10.2020
12:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
25.10.2020
11:00
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
25.10.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
24.10.2020
12:30
Respect Szalowa
0:0
Sandecja Nowy Sącz
24.10.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
25.10.2020
12:30

I Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:1
Cracovia Kraków
24.10.2020
10:00
AS Progres Kraków
2:2
Sandecja
24.10.2020
10:30
Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
25.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

AS Progress Andrychów
:
Limanovia Limanowa
24.10.2020
 
Wisła Kraków
:
Cracovia II
25.10.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Fablok Chrzanów
25.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Prądniczanka Kraków
:
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020
15:00
Sparta Daleszyce
:
Włókniarz Białystok
24.10.2020
11:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
24.10.2020
14:00
Unia Lublin
:
Iskra Brzezinka
24.10.2020
16:00
Hetman Włoszczowa
:
Naprzód Sobolów
24.10.2020
 
DAP Dębica
1:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2020
 
Podgórze Kraków
3:1
Izolator Boguchwała
24.10.2020
14:00
Iskra Krzemień
:
Tarnovia II
25.10.2020
13:00

IV liga małopolska kobiet

Burza Roczyny
1:5
Uran Łukowica
24.10.2020
 
Olimpia Osieczany
0:2
Pogorzanka Pogorzyce
24.10.2020
 
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka II Kraków
24.10.2020
 
Victoria Zalas
2:5
Górnik Wieliczka
24.10.2020
 
Tempo Białka
:
FSA Kraków
24.10.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SMS Łódź
24.10.2020
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
24.10.2020
11:00
SWD Wodzisław
:
UKS Staszkówka Jelna
25.10.2020
14:00
Bronowianka Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.10.2020
14:00
ROW Rybnik
:
Unia Opole
25.10.2020
12:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
:
Górnik Polkowice
24.10.2020
20:00
GKS Tychy
:
Futsal Nowiny
24.10.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Stal Mielec
25.10.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
Heiro Rzeszów
25.10.2020
17:00
BSF Bochnia
:
Profisport Wrocław
25.10.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Unia Tarnów
25.10.2020
17:00