facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zgłoszenia do Pucharu Polski do końca czerwca

Zgłoszenia do Pucharu Polski do końca czerwca

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył datę, do której kluby piłkarskie mają czas zgłoszenia się do rozgrywek Pucharu Polski w sezonie 2020/21.

W rozgrywkach o Puchar Polski obowiązkowo biorą udział zespoły z następujących klas rozgrywkowych III, IV, Klas Okręgowej, A-klasy w sezonie 2019/20.

Kluby z A-klasy mają prawo wystąpić do MZPN o zwolnienie z udziału rozgrywek do 30 czerwca. Natomiast kluby, które w sezonie 2019/20 występowały na poziomie B-klasy oraz kluby niezrzeszone mają czas również do końca czerwca na zgłoszenie się do rozgrywek.

Ramowy terminarz rozgrywek Pucharu Polski – Rejon Kraków przedstawia się następująco:

I runda – 25/26 lipca (losowanie 3 lipca godz. 13:00, dla klubów A,B- Klasa oraz kluby niezrzeszone)
II runda – 1/2 sierpnia (losowanie 3 lipca)
III runda – 19 sierpnia (łącznie z drużynami z Klas Okręgowych z sezonu 2019/20)
IV runda – 2 września (łącznie z drużynami z IV ligi z sezonu 2019/20)
V runda – 16 września (łącznie z drużynami z III ligi z sezonu 2019/20)

Ćwierćfinały – 30 września
Półfinały – 14 października
Finał – 11 listopada

 

 

Źródło: WG MZPN

Dodano: 2020-06-23 15:32:44


Jutrzenka  Hutnik  Dąbski  Garbarnia II  Wieczysta Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
1:0
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
3:4
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny