facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Niebieska Liga Mistrzów - pod takim szyldem rozegrano w deszczowe, sobotnie przedpołudnie wewnętrzny turniej Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych od skrzata młodszego, po skrzata, żaka po orlika skończywszy. 

 

 

W pierwszych trzech kategoriach rywalizowały 2-osobowe drużyny, w orlikach zaś 4-osobowe ekipy. Każda z nich wystąpiła pod nazwą topowego europejskiego klubu. 
 
Na trzech boiskach jednocześnie, oglądaliśmy zatem zacięte boje takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Atletico Madryt, Napoli SC, PSG czy Wisła Kraków. Całej imprezie nadano zabawowy charakter, a zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską Kaszowianka 2020 oraz ich rodzice mieli znakomitą okazję na integrację i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. A tym, towarzyszył przede wszystkim uśmiech, radość i adrenalina. 
 
Najwięcej rozrywki dostarczały boje w obu kategoriach żaków. Tu, na malutkich placach gry z mini-bramkami oglądaliśmy mnóstwo pociesznych zachowań, dobrej zabawy, a na wynik patrzono dopiero na papierze, po turnieju. 


SANDACZ - TROJAN, DUET NIE DO ZATRZYMANIA

Najbardziej radosną atmosferę na murawie, w kategorii skrzatów młodszych tworzyły ekipy Juventusu i Barcelony. “Włosi” z Bartoszem Trojanem i Maciejem Sandaczem w składzie okazali się najskuteczniejsi ogrywając wysoko zarówno PSG jak i samą Barcelonę. Ofensywną siłę Juve kreował Maciej Sandacz, przebojowy i korzystający z obu nóg przy prowadzeniu piłki zawodnik, robił naprawdę swoje pod bramką przeciwników. W defensywie solidnie pracował Bartosz Trojan i stworzył się zespół nie do pokonania.
 
Drugie miejsce wywalczyła “Blaugrana”. Bracia Daniel i Paweł Kamińscy nie poddali się po wysokiej porażce z Juventusem i w decydującym starciu z PSG odgryźli się za niepowodzenie w inauguracyjnym meczu. Zespół Barcelony to mieszanka ofensywnego futbolu ze wsparciem motywacyjnym. Paweł Kamiński szarżował, nie bał się pojedynków jeden na jeden czy jeden na dwa, walczył, próbował, zastawiał się i generował bramkowe okazje. W tyłach czujny i skuteczny był brat Daniel, którego niebagatelny wkład w grę miały to wskazówki i dopingowanie partnera gromkimi okrzykami. 
 
Najmniej na wynik zwracali uwagę “Francuzi” z Dawidem Figułą i Tymonem Zaborowskim w składzie. Tu dominowała zdecydowanie frajda z biegania za piłką, dryblingi, pojedynki jeden na jeden, czasem nieopatrznie kończące się poza boiskiem, a nawet i… we własnej bramce. Wysoki poziom poczucia humoru nie spadał jednak ani na chwilę. Oboje chłopcy walczyli wspólnie w ofensywie ale i ochoczo wracali do bramki, strzegąc jej w duecie. Nieco więcej ofensywnych inklinacji wykazywał jednak Dawid Figuła. 
 
W tej kategorii wiekowej, niekwestionowanym MVP został wybrany Bartosz Trojan z Juventusu, bodaj najbardziej uniwersalny gracz tej drużyny. Pracował skutecznie w defensywie, w przodzie także był nieocenionym wsparciem dla Macieja Sandacza.
 

WISŁA vs REAL


Wśród skrzatów, dominował zespół Wisły Kraków, komplet zwycięstw i średnia 7 goli na (10-minutowy) mecz to obraz tego, jak duet Jerzy Ombrych - Radosław Gawin “ogarnęli” swoją kategorię wiekową. Bramkowy dorobek Biała Gwiazda wypracowała jednak w starciu z Atletico Madryt, jak na hiszpańską ekipę przystało niepozbawioną gorącej krwi piłkarzy. W efekcie pomiędzy Jakubem Bugajskim, a Bartoszem Tyrałą czasami szwankowała komunikacja. Nadrabiali to jednak walorami czysto piłkarskimi i o ile na Napoli to wystarczyło, to w kolejnych bojach rywal punktował wspomniane niuanse w grze “Hiszpanów”. Mentalnym liderem zespołu starał się być Jakub Bugajski, który dość wylewnie obrazował plan taktyczny na poszczególne pojedynki.
 
Ale dość o Atletico. Wracając do ekipy Wisły, nie można przejść obojętnie obok umiejętności technicznych obu graczy. Jerzego Umbrycha charakteryzowało umiejętne operowanie nogą na piłce, potrafił dzięki temu wstrzymać atak, rozejrzeć się i rozegrać roztropnie piłkę. Nieco więcej indywidualizmu w grze wykazywał Radosław Gawin, który prowadząc piłkę z głową podniesioną do góry zyskiwał przewagę nad rywalami i taki duet okazał się zabójczy dla reszty stawki.
 
Groźny był też Real Madryt i pewnie gdyby nie Wisła, wygrałby rywalizację w tej kategorii wiekowej. Fakty są jednak takie, że już na wstępie Biała Gwiazda wygrała bezpośrednie starcie i “Królewskim” pozostało punktowanie pozostałych rywali w drodze po wicemistrzostwo. Real bazował w dużej mierze na bezpardonowości Stanisława Suchana. To gracz stworzony do strzelania. Dosłownie każdą nadarzającą się szansę, wykorzystywał na kierowanie piłki w światło bramki. Czy to w biegu, czy tuż po przechwycie, a czasem i wprost spod nóg rywala ale wciąż strzelał. To z kolei napędzało Szymona Walnego, który preferował spokojną grę ale przede wszystkim wyprowadzanie akcji. Tu także, stworzył się zatem duet dobrze się uzupełniający i to był klucz do rywalizacji o najwyższe laury w tej grupie.
 
Trochę mniej kompletny był zespół Napoli. Piłkarsko obaj chłopcy prezentowali się na wysokim poziomie ale dość wyraźny podział na role: bramkarz + atakujący, powodował, że samotność ofensywnego zawodnika, dawała się we znaki drużynie. Ogromną chęć do parcia w kierunku bramki miał Jan Kędzierski, gdy stawał na bramce, harował za dwóch w ofensywie Kuba Jaskowski. Często jednak brakowało wspomnianego wsparcia by czysto piłkarskie umiejętności indywidualne, przekuć na efekt drużynowy.
 

BRAMKOSTRZELNY JARUZELSKI


W grupie żaków, rywalizacja w tabeli była wyraźnie bardziej istotna, a i emocji przy tym nie brakowało. Mimo to, do samego końca oglądaliśmy mecze pełne sportowej rywalizacji, koleżeńskiej atmosfery i gestów fair play (jak choćby uznawanie gola dla przeciwnika w spornej sytuacji). Wynik był więc ważny, ale nie najważniejszy. 
 
Personalnie na pierwszy plan w tej grupie wysunął się już od pierwszych minut rywalizacji Szymon Jaruzelski z Juventusu. To gracz, który błyszczał po pierwsze nietuzinkową szybkością, a po drugie bajkową skutecznością w ataku. Dziesięciu trafień na jego koncie doliczono się już w połowie drugiego meczu! (z Barceloną). Pochwały od sztabu trenerskiego za wysoką formę zbierał Krzysztof Frankowski (choćby za przegląd pola i pracę na rzecz Jaruzelskiego) i tak oto mieliśmy zespół gotowy na triumf w turnieju. Okazało się jednak, że ofensywne zalety nieco przysłoniły słabszą dyscyplinę taktyczną w defensywie. W efekcie Juve po dwóch remisach 6:6 (!) w zasadzie zapewniło sobie tylko i aż drugie miejsce w grupie. O triumf końcowy, w ostatnim starciu rywalizowały Barcelona z PSG. 
 
W Barcelonie jak to zwykle bywa nie brakowało finezji i ciekawych dryblingów. Dryblingi w miejscu a’la Neymar (jeszcze za czasów gry w FCB) w wykonaniu Piotra Jastrzębskiego oraz znakomity przegląd pola prezentowany przez Mikołaja Suchana, to nie od dziś znaki znaki firmowe Barcy. W PSG dominowała solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania. W ofensywie polował Wojciech Owca, od tyłu szukał odpowiednich rozwiązań Kamil Płaneta. Koniec końców, choć dość długo utrzymywał się w tym pojedynku remis 1:1, Barcelona wypunktowała rywala w końcowych fragmentach gry i zapewniła sobie tytuł mistrzowski. 
 

POTRZEBNY DODATKOWY MECZ

Najwięcej emocji, chyba zgodnie z przewidywaniami, towarzyszyło rywalizacji wśród orlików. Tu także mieliśmy batalię Barcelony, Juventusu i PSG, a była ona tak zacięta, że trzeba było rozegrać dodatkowy mecz, by wyłonić najlepszy zespół. I tu także sprawa tytułu rozstrzygała się między PSG i Barceloną, z tą różnicą że tym razem górą byli “paryżanie”. PSG miało zresztą najbardziej kompletną drużynę. Już na linii bramkowej miało prawdziwą maszyną do odbijania piłek. Dawid Gawin w bramce “paryżan” wyczyniał wręcz cuda. Bronił nie tylko strzały ale i dobitki z najbliższej odległości. Nie da się ukryć, że już na tej płaszczyźnie PSG górowało nad resztą stawki, co pozwoliło zresztą rozwinąć skrzydła pozostałym zawodnikom. O każdą piłkę, wykorzystując dużą siłę fizyczną walczył Maciej Irlik, a z wysokich umiejętności indywidualnych rajdów z piłką pożytek robił Michał Charchut. Tak napędzone PSG zremisowało z Barceloną 0:0 i ograło Juventus 2:1. 
 
Sęk w tym, że takie same wyniki osiągnęła ekipa Barcy. Jej grę napędzało kilku graczy ale na pierwszy plan warto wystawić Bartosza Lacha i Rafała Gawina. Indywidualne akcje obu graczy były siłą całego zespołu. O mistrzostwie (wobec dokładnie takiego samego dorobku punktowego, bramkowego i remisu w bezpośrednim starciu) decydował dodatkowy mecz, wygrany przez PSG, choć losy ważyły się do samego końca. Drugą, zamykającą losy tego pojedynku bramkę dla PSG obejrzeliśmy na 1,5 minuty przed końcem starcia.
 
Trzecie miejsce przypadło Juventusowi, którego liderem był Michał Suchan, nie od dziś zachwycający znakomitą techniką użytkową, wszechstronnym dryblingiem i dynamiką w grze. Juve wcale nie było słabsze od pozostałych, traciło o jedną bramkę więcej w obu meczach i to zepchnęło “turynian” na dół tabeli. 


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ
 


PODSUMOWANIE


Warto było nieco zmarznąć i zmoknąć w trakcie nieco deszczowej Niebieskiej Ligi Mistrzów w Kaszowie. Wakacyjna radość i sportowa rywalizacja to być może przyszłe motto tego turnieju, którego organizację, AP Kaszowianka 2020 zapowiada także i na kolejny rok. Sam turniej okazał się bowiem znakomitą inicjatywą, świetnym przeglądem piłkarskiej kadry, a i formuła rozgrywek (pojedynki 2 na 2 i 4 na 4) dała samym piłkarzom obraz tego, na jakim etapie szkolenia i rozwoju aktualnie się znajdują. 
 
Po turnieju, każdy zawodnik otrzymał upominek, wręczano najlepszym medale, statuetki, dziękowano pani Ewelinie Gawin, której skromność osobista jest całkowitym przeciwieństwem ogromu wsparcia dla funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Były też podziękowania dla zarządu LKS Kaszowianka (prezesi Andrzej Urbaniec i Janusz Trojan), a wszystkiemu towarzyszyły animatorki organizujące młodym adeptom czas między meczami, a bogato zastawiony grill i stoisko z lodami oblegane było po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród.
 

PODZIĘKOWANIA

Akademia Piłkarska Kaszowianka Kaszów 2020 chciałaby podziękować współorganizatorom turnieju: Pani Ewelinie Gawin Firmie Gawin, za wielki wkład w organizację turnieju. Panu Andrzejowi Urbańcowi i Januszowi Trojanowi w  przygotowaniu całego przedsięwzięcia jakim był turniej  Niebieska Liga Mistrzów, trenerom Akademii za pomoc w organizacji. 
Podziękowania także dla rodziców naszych zawodników, którzy byli i pomagali w organizacji turnieju.


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ 


WYNIKI


SKRZATY MŁODSZE - Bartosz Trojan - Juventus
PSG - Juventus 0:8
Juventus - Barcelona 5:1
PSG - Barcelona 2:5

1. Juventus 2 6 13-1
2. Barcelona 2 3  6-7
3. Paris SG 2 0  2-13
 
Juventus: Bartosz Trojan, Maciej Sandacz
Barcelona: Daniel Kamiński, Paweł Kamiński
Paris SG: Dawid Figuła, Tymon Zaborowski
MVP: Bartosz Trojan (Juventus) 


SKRZATY 
Atletico - Napoli 3:1
Wisła - Real 5:2
Atletico - Wisła 1:13
Napoli - Real 4:5
Atletico - Real 0:4
Napoli - Wisła 0:3

1. Wisła 3 9 21-3
2. Real 3 6 11-9
3. Atletico 3 3  4-18
4. Napoli 3 0  5-11
  
Wisła: Jerzy Umbrych, Radosław Gawin
Real: Szymon Walny, Stanisław Suchan
Atletico: Jakub Kamiński, Bartosz Tyrała
Napoli: Jan Kędzierski, Jakub Jaskowski
MVP: Radosław Gawin (Wisła) 


ŻAKI
PSG - Juventus 6:6
Juventus - Barcelona 6:6
PSG - Barcelona 1:3
 
1. Barcelona 2 4  9-7
2. Juventus 2 2 12-12
3. Paris SG 2 1  7-9
 
Barcelona: Mikołaj Suchan, Piotr Jastrzębski
Juventus: Szymon Jaruzelski, Krzysztof Frankowski
Paris SG: Wojciech Owca, Kamil Płaneta
MVP: Szymon Jaruzelski (Juventus) 


ORLIKI 
Juventus - Barcelona 1:2
PSG - Barcelona 0:0
PSG - Juventus 2:1
*Dodatkowy mecz:
PSG - Barcelona 2:0
 
1. Paris SG 3* 7 4-1
2. Barcelona 3* 4 2-3
3. Juventus 2 0 2-4
* - po 2 kolejkach PSG i FCB miały taki sam bilans punktowy i bramkowy oraz remis w bezpośrednim meczu, o mistrzostwie decydował dodatkowy mecz
 
Paris SG: Dawid Gawin, Bartosz Staszczak, Maciej Irlik, Michał Charchut.
Barcelona: Karol Jastrzębski, Rafał Gawin, Bartosz Lach, Bartosz Noga.
Juventus: Radosław Zych, Kamil Kowalczyk, Szymon Madej, Bartosz Suchan.
MVP: Rafał Gawin (Barcelona)


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-07-11 22:52:18


Kaszowianka  Liga Mistrzów  Niebieska Liga Mistrzów 

Komentarze


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny