facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Kaszów gościł Ligę Mistrzów!

Niebieska Liga Mistrzów - pod takim szyldem rozegrano w deszczowe, sobotnie przedpołudnie wewnętrzny turniej Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych od skrzata młodszego, po skrzata, żaka po orlika skończywszy. 

 

 

W pierwszych trzech kategoriach rywalizowały 2-osobowe drużyny, w orlikach zaś 4-osobowe ekipy. Każda z nich wystąpiła pod nazwą topowego europejskiego klubu. 
 
Na trzech boiskach jednocześnie, oglądaliśmy zatem zacięte boje takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Atletico Madryt, Napoli SC, PSG czy Wisła Kraków. Całej imprezie nadano zabawowy charakter, a zawodnicy reprezentujący Akademię Piłkarską Kaszowianka 2020 oraz ich rodzice mieli znakomitą okazję na integrację i wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. A tym, towarzyszył przede wszystkim uśmiech, radość i adrenalina. 
 
Najwięcej rozrywki dostarczały boje w obu kategoriach żaków. Tu, na malutkich placach gry z mini-bramkami oglądaliśmy mnóstwo pociesznych zachowań, dobrej zabawy, a na wynik patrzono dopiero na papierze, po turnieju. 


SANDACZ - TROJAN, DUET NIE DO ZATRZYMANIA

Najbardziej radosną atmosferę na murawie, w kategorii skrzatów młodszych tworzyły ekipy Juventusu i Barcelony. “Włosi” z Bartoszem Trojanem i Maciejem Sandaczem w składzie okazali się najskuteczniejsi ogrywając wysoko zarówno PSG jak i samą Barcelonę. Ofensywną siłę Juve kreował Maciej Sandacz, przebojowy i korzystający z obu nóg przy prowadzeniu piłki zawodnik, robił naprawdę swoje pod bramką przeciwników. W defensywie solidnie pracował Bartosz Trojan i stworzył się zespół nie do pokonania.
 
Drugie miejsce wywalczyła “Blaugrana”. Bracia Daniel i Paweł Kamińscy nie poddali się po wysokiej porażce z Juventusem i w decydującym starciu z PSG odgryźli się za niepowodzenie w inauguracyjnym meczu. Zespół Barcelony to mieszanka ofensywnego futbolu ze wsparciem motywacyjnym. Paweł Kamiński szarżował, nie bał się pojedynków jeden na jeden czy jeden na dwa, walczył, próbował, zastawiał się i generował bramkowe okazje. W tyłach czujny i skuteczny był brat Daniel, którego niebagatelny wkład w grę miały to wskazówki i dopingowanie partnera gromkimi okrzykami. 
 
Najmniej na wynik zwracali uwagę “Francuzi” z Dawidem Figułą i Tymonem Zaborowskim w składzie. Tu dominowała zdecydowanie frajda z biegania za piłką, dryblingi, pojedynki jeden na jeden, czasem nieopatrznie kończące się poza boiskiem, a nawet i… we własnej bramce. Wysoki poziom poczucia humoru nie spadał jednak ani na chwilę. Oboje chłopcy walczyli wspólnie w ofensywie ale i ochoczo wracali do bramki, strzegąc jej w duecie. Nieco więcej ofensywnych inklinacji wykazywał jednak Dawid Figuła. 
 
W tej kategorii wiekowej, niekwestionowanym MVP został wybrany Bartosz Trojan z Juventusu, bodaj najbardziej uniwersalny gracz tej drużyny. Pracował skutecznie w defensywie, w przodzie także był nieocenionym wsparciem dla Macieja Sandacza.
 

WISŁA vs REAL


Wśród skrzatów, dominował zespół Wisły Kraków, komplet zwycięstw i średnia 7 goli na (10-minutowy) mecz to obraz tego, jak duet Jerzy Ombrych - Radosław Gawin “ogarnęli” swoją kategorię wiekową. Bramkowy dorobek Biała Gwiazda wypracowała jednak w starciu z Atletico Madryt, jak na hiszpańską ekipę przystało niepozbawioną gorącej krwi piłkarzy. W efekcie pomiędzy Jakubem Bugajskim, a Bartoszem Tyrałą czasami szwankowała komunikacja. Nadrabiali to jednak walorami czysto piłkarskimi i o ile na Napoli to wystarczyło, to w kolejnych bojach rywal punktował wspomniane niuanse w grze “Hiszpanów”. Mentalnym liderem zespołu starał się być Jakub Bugajski, który dość wylewnie obrazował plan taktyczny na poszczególne pojedynki.
 
Ale dość o Atletico. Wracając do ekipy Wisły, nie można przejść obojętnie obok umiejętności technicznych obu graczy. Jerzego Umbrycha charakteryzowało umiejętne operowanie nogą na piłce, potrafił dzięki temu wstrzymać atak, rozejrzeć się i rozegrać roztropnie piłkę. Nieco więcej indywidualizmu w grze wykazywał Radosław Gawin, który prowadząc piłkę z głową podniesioną do góry zyskiwał przewagę nad rywalami i taki duet okazał się zabójczy dla reszty stawki.
 
Groźny był też Real Madryt i pewnie gdyby nie Wisła, wygrałby rywalizację w tej kategorii wiekowej. Fakty są jednak takie, że już na wstępie Biała Gwiazda wygrała bezpośrednie starcie i “Królewskim” pozostało punktowanie pozostałych rywali w drodze po wicemistrzostwo. Real bazował w dużej mierze na bezpardonowości Stanisława Suchana. To gracz stworzony do strzelania. Dosłownie każdą nadarzającą się szansę, wykorzystywał na kierowanie piłki w światło bramki. Czy to w biegu, czy tuż po przechwycie, a czasem i wprost spod nóg rywala ale wciąż strzelał. To z kolei napędzało Szymona Walnego, który preferował spokojną grę ale przede wszystkim wyprowadzanie akcji. Tu także, stworzył się zatem duet dobrze się uzupełniający i to był klucz do rywalizacji o najwyższe laury w tej grupie.
 
Trochę mniej kompletny był zespół Napoli. Piłkarsko obaj chłopcy prezentowali się na wysokim poziomie ale dość wyraźny podział na role: bramkarz + atakujący, powodował, że samotność ofensywnego zawodnika, dawała się we znaki drużynie. Ogromną chęć do parcia w kierunku bramki miał Jan Kędzierski, gdy stawał na bramce, harował za dwóch w ofensywie Kuba Jaskowski. Często jednak brakowało wspomnianego wsparcia by czysto piłkarskie umiejętności indywidualne, przekuć na efekt drużynowy.
 

BRAMKOSTRZELNY JARUZELSKI


W grupie żaków, rywalizacja w tabeli była wyraźnie bardziej istotna, a i emocji przy tym nie brakowało. Mimo to, do samego końca oglądaliśmy mecze pełne sportowej rywalizacji, koleżeńskiej atmosfery i gestów fair play (jak choćby uznawanie gola dla przeciwnika w spornej sytuacji). Wynik był więc ważny, ale nie najważniejszy. 
 
Personalnie na pierwszy plan w tej grupie wysunął się już od pierwszych minut rywalizacji Szymon Jaruzelski z Juventusu. To gracz, który błyszczał po pierwsze nietuzinkową szybkością, a po drugie bajkową skutecznością w ataku. Dziesięciu trafień na jego koncie doliczono się już w połowie drugiego meczu! (z Barceloną). Pochwały od sztabu trenerskiego za wysoką formę zbierał Krzysztof Frankowski (choćby za przegląd pola i pracę na rzecz Jaruzelskiego) i tak oto mieliśmy zespół gotowy na triumf w turnieju. Okazało się jednak, że ofensywne zalety nieco przysłoniły słabszą dyscyplinę taktyczną w defensywie. W efekcie Juve po dwóch remisach 6:6 (!) w zasadzie zapewniło sobie tylko i aż drugie miejsce w grupie. O triumf końcowy, w ostatnim starciu rywalizowały Barcelona z PSG. 
 
W Barcelonie jak to zwykle bywa nie brakowało finezji i ciekawych dryblingów. Dryblingi w miejscu a’la Neymar (jeszcze za czasów gry w FCB) w wykonaniu Piotra Jastrzębskiego oraz znakomity przegląd pola prezentowany przez Mikołaja Suchana, to nie od dziś znaki znaki firmowe Barcy. W PSG dominowała solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania. W ofensywie polował Wojciech Owca, od tyłu szukał odpowiednich rozwiązań Kamil Płaneta. Koniec końców, choć dość długo utrzymywał się w tym pojedynku remis 1:1, Barcelona wypunktowała rywala w końcowych fragmentach gry i zapewniła sobie tytuł mistrzowski. 
 

POTRZEBNY DODATKOWY MECZ

Najwięcej emocji, chyba zgodnie z przewidywaniami, towarzyszyło rywalizacji wśród orlików. Tu także mieliśmy batalię Barcelony, Juventusu i PSG, a była ona tak zacięta, że trzeba było rozegrać dodatkowy mecz, by wyłonić najlepszy zespół. I tu także sprawa tytułu rozstrzygała się między PSG i Barceloną, z tą różnicą że tym razem górą byli “paryżanie”. PSG miało zresztą najbardziej kompletną drużynę. Już na linii bramkowej miało prawdziwą maszyną do odbijania piłek. Dawid Gawin w bramce “paryżan” wyczyniał wręcz cuda. Bronił nie tylko strzały ale i dobitki z najbliższej odległości. Nie da się ukryć, że już na tej płaszczyźnie PSG górowało nad resztą stawki, co pozwoliło zresztą rozwinąć skrzydła pozostałym zawodnikom. O każdą piłkę, wykorzystując dużą siłę fizyczną walczył Maciej Irlik, a z wysokich umiejętności indywidualnych rajdów z piłką pożytek robił Michał Charchut. Tak napędzone PSG zremisowało z Barceloną 0:0 i ograło Juventus 2:1. 
 
Sęk w tym, że takie same wyniki osiągnęła ekipa Barcy. Jej grę napędzało kilku graczy ale na pierwszy plan warto wystawić Bartosza Lacha i Rafała Gawina. Indywidualne akcje obu graczy były siłą całego zespołu. O mistrzostwie (wobec dokładnie takiego samego dorobku punktowego, bramkowego i remisu w bezpośrednim starciu) decydował dodatkowy mecz, wygrany przez PSG, choć losy ważyły się do samego końca. Drugą, zamykającą losy tego pojedynku bramkę dla PSG obejrzeliśmy na 1,5 minuty przed końcem starcia.
 
Trzecie miejsce przypadło Juventusowi, którego liderem był Michał Suchan, nie od dziś zachwycający znakomitą techniką użytkową, wszechstronnym dryblingiem i dynamiką w grze. Juve wcale nie było słabsze od pozostałych, traciło o jedną bramkę więcej w obu meczach i to zepchnęło “turynian” na dół tabeli. 


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ
 


PODSUMOWANIE


Warto było nieco zmarznąć i zmoknąć w trakcie nieco deszczowej Niebieskiej Ligi Mistrzów w Kaszowie. Wakacyjna radość i sportowa rywalizacja to być może przyszłe motto tego turnieju, którego organizację, AP Kaszowianka 2020 zapowiada także i na kolejny rok. Sam turniej okazał się bowiem znakomitą inicjatywą, świetnym przeglądem piłkarskiej kadry, a i formuła rozgrywek (pojedynki 2 na 2 i 4 na 4) dała samym piłkarzom obraz tego, na jakim etapie szkolenia i rozwoju aktualnie się znajdują. 
 
Po turnieju, każdy zawodnik otrzymał upominek, wręczano najlepszym medale, statuetki, dziękowano pani Ewelinie Gawin, której skromność osobista jest całkowitym przeciwieństwem ogromu wsparcia dla funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Kaszowianka 2020. Były też podziękowania dla zarządu LKS Kaszowianka (prezesi Andrzej Urbaniec i Janusz Trojan), a wszystkiemu towarzyszyły animatorki organizujące młodym adeptom czas między meczami, a bogato zastawiony grill i stoisko z lodami oblegane było po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród.
 

PODZIĘKOWANIA

Akademia Piłkarska Kaszowianka Kaszów 2020 chciałaby podziękować współorganizatorom turnieju: Pani Ewelinie Gawin Firmie Gawin, za wielki wkład w organizację turnieju. Panu Andrzejowi Urbańcowi i Januszowi Trojanowi w  przygotowaniu całego przedsięwzięcia jakim był turniej  Niebieska Liga Mistrzów, trenerom Akademii za pomoc w organizacji. 
Podziękowania także dla rodziców naszych zawodników, którzy byli i pomagali w organizacji turnieju.


-[PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ 


WYNIKI


SKRZATY MŁODSZE - Bartosz Trojan - Juventus
PSG - Juventus 0:8
Juventus - Barcelona 5:1
PSG - Barcelona 2:5

1. Juventus 2 6 13-1
2. Barcelona 2 3  6-7
3. Paris SG 2 0  2-13
 
Juventus: Bartosz Trojan, Maciej Sandacz
Barcelona: Daniel Kamiński, Paweł Kamiński
Paris SG: Dawid Figuła, Tymon Zaborowski
MVP: Bartosz Trojan (Juventus) 


SKRZATY 
Atletico - Napoli 3:1
Wisła - Real 5:2
Atletico - Wisła 1:13
Napoli - Real 4:5
Atletico - Real 0:4
Napoli - Wisła 0:3

1. Wisła 3 9 21-3
2. Real 3 6 11-9
3. Atletico 3 3  4-18
4. Napoli 3 0  5-11
  
Wisła: Jerzy Umbrych, Radosław Gawin
Real: Szymon Walny, Stanisław Suchan
Atletico: Jakub Kamiński, Bartosz Tyrała
Napoli: Jan Kędzierski, Jakub Jaskowski
MVP: Radosław Gawin (Wisła) 


ŻAKI
PSG - Juventus 6:6
Juventus - Barcelona 6:6
PSG - Barcelona 1:3
 
1. Barcelona 2 4  9-7
2. Juventus 2 2 12-12
3. Paris SG 2 1  7-9
 
Barcelona: Mikołaj Suchan, Piotr Jastrzębski
Juventus: Szymon Jaruzelski, Krzysztof Frankowski
Paris SG: Wojciech Owca, Kamil Płaneta
MVP: Szymon Jaruzelski (Juventus) 


ORLIKI 
Juventus - Barcelona 1:2
PSG - Barcelona 0:0
PSG - Juventus 2:1
*Dodatkowy mecz:
PSG - Barcelona 2:0
 
1. Paris SG 3* 7 4-1
2. Barcelona 3* 4 2-3
3. Juventus 2 0 2-4
* - po 2 kolejkach PSG i FCB miały taki sam bilans punktowy i bramkowy oraz remis w bezpośrednim meczu, o mistrzostwie decydował dodatkowy mecz
 
Paris SG: Dawid Gawin, Bartosz Staszczak, Maciej Irlik, Michał Charchut.
Barcelona: Karol Jastrzębski, Rafał Gawin, Bartosz Lach, Bartosz Noga.
Juventus: Radosław Zych, Kamil Kowalczyk, Szymon Madej, Bartosz Suchan.
MVP: Rafał Gawin (Barcelona)


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-07-11 22:52:18


Kaszowianka  Liga Mistrzów  Niebieska Liga Mistrzów 

Komentarze


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:3
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Arka Gdynia
4:0
Miedź Legnica
18.09.2020
17:40
Chrobry Głogów
1:0
GKS Jastrzębie
19.09.2020
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Odra Opole
19.09.2020
16:30
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2020
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Resovia Rzeszów
19.09.2020
20:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
ŁKS Łódź
19.09.2020
17:00
GKS Bełchatów
1:1
GKS Tychy
19.09.2020
18:00
Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
5:2
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Cracovia II Kraków
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
5:0
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Puszcza II
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
0:0
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
1:3
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
0:2
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
0:3
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
11:00
BKS Bochnia
0:3
Unia Tarnów
19.09.2020
13:30
Glinik Gorlice
2:1
Metal Tarnów
19.09.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sokół Słopnice
19.09.2020
17:00
Okocimski Brzesko
2:2
Orkan Szczyrzyc
19.09.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
1:1
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
11:1
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
11:1
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:4
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
1:6
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze
2:1
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia B.
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
4:0
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza R.
19.09.2020
16:30
LKSKobylankaKobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:1
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
2:0
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:7
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
1:2
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
4:1
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
:
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
2:1
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
:
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
:
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
7:2
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
:
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
:
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
:
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
:
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
:
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
7:0
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
0:7
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka
4:1
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
:
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
:
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
:
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
:
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
2:1
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona
1:2
Arka G.
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
2:2
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Sandecja Nowy Sącz
3:0
KKP Korona
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
4:2
Górnik Ł.
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
3:1
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:2
Orkan Raba Wyżna
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
19.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
19.09.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
0:0
BKS Bochnia
19.09.2020
17:00
Unia Tarnów
4:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
17:00
Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Puszcza Niepołomice
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:3
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Unia Oświęcim
19.09.2020
13:30
Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:6
Respect Szalowa
19.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
4:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
0:14
AS Progres Kraków
19.09.2020
09:00
Okocimski Brzesko
2:1
Wisła Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:3
Podhale Nowy Targ
19.09.2020
12:30
Fablok Chrzanów
0:1
AS Progress Andrychów
19.09.2020
10:00
Cracovia II
:
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
DAP Dębica
:
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
:
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Victoria Zalas
1:2
Olimpia Osieczany
19.09.2020
16:00
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
11:00
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
13:00
Uran Łukowica
:
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00