facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Historyczny sukces

Wysokim zwycięstwem sezon zakończyła drużyna Puszczy Niepołomice, która przed własną publicznością ograła Radomiaka Radom aż 4:0.

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, bo już w ósmej minucie na listę strzelców wpisał się ukraiński napastnik Radionov, dla którego było to piąte trafienie w tej rundzie w barwach niepołomickiego klubu.

Na kolejne bramki trzeba było czekać aż do drugiej połowy. Dobry pressing gospodarzy założony w sześćdziesiątej trzeciej minucie przyniósł efekt w postaci odbioru piłki przez Sitka, który zagrał ją do Żytka, pomocnik Puszczy otrzymał podanie zwrotne i z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce rywali.

Kilka minut później wynik podwyższył Serafin popisując się mocnym strzałem z dystansu. Wynik na 4:0 ustalił Stawarczyk, zamieniając rzut karny na bramkę po faulu na Orłowskim.

Dla Puszczy było to czwarte domowe zwycięstwo w tym sezonie. Oby w następnym zespół z Niepołomic tak skutecznie prezentował się w domowych meczach jak to ma w zwyczaju w delegacjach, gdzie popularne Żubry wygrały dziewięć spotkań, siedem zremisowały i poniosły tylko jedną porażkę.

Puszcza Niepołomice zakończyła zmagania w sezonie 2019/20 na ósmej pozycji z dorobkiem czterdziestu ośmiu punktów. Jest to najlepszy wynik w historii startów Puszczy w I lidze.

Fortuna I liga, 25 lipca 2020,
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom 4:0 (1:0)
Radionov 8’, Sitek 63’ Serafin 69’, Stawarczyk 90’ (k)

Puszcza: Górski, Czarny (kpt), Tomalski, Stefanik (83. Orłowski), Radionov (60. Żurek) , Serafin, Klec (60. Stawarczyk), Eizenhart, Żytek, Sitek, Cikos.

 

 

Źródło: Puszcza

Dodano: 2020-07-25 23:52:34


Zobacz też: Fortuna I Liga

Puszcza  Radomiak 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny