facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

W miniony weekend, w Igołomi, na obiekcie Wiarusów odbyła się kolejna czternasta już już edycja turnieju dzikich drużyn rozgrywanego pod szyldem Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. 

 

 

Na czterech boiskach rywalizowało aż 16  siedmioosobowych drużyn, podzielonych na cztery grupy, z których najlepsze dwie uzyskiwały awans do ćwierćfinałów.


ELIMINACJE

W grupie A, rywalizacja była najbardziej zacięta, do ostatniego meczu ważyły się bowiem losy awansu do dalszej fazy turnieju, a i po jego rozegraniu nie wszystko było jeszcze jasne. W pierwszych, rozgrywanych równocześnie meczach 2 Promile pokonały 5-2 Spadochroniarzy, a KS Pobiednik 4-3 najsłabszy w tej grupie RKS Huwdu 4-3, choć akurat w tym meczu ci ostatni zaprezentowali się najlepiej. Kiedy w drugim swoim meczu KS Pobiednik pokonał 9-5 2 Promile, wydawało się, że wszystko jest jasne i do kolejnej rundy awansują w/w drużyny, bo one prezentowały się piłkarsko najlepiej. W Pobiedniku szalał Siwek, wtórował mu Świątek i bramkostrzelny Dobosz, to oni głównie stanowili o sile zespołu, natomiast w 2 Promilach wyróżniał się weteran Smołka, a także bramkostrzelny Szewczyk, który w ostatnim wygranym meczu z Huwdu 13-1, zdobył 6 bramek. Spadochroniarze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa, wpierw pokonali Huwdu 7-3, a następnie nieoczekiwanie ograli 8-6 Pobiednik, głównie za zasługą zdobywcy 6 bramek Ziarki. Trzy drużyny miały 6 pkt i o kolejności decydowała mała tabela, pierwsze miejsce przypadło Pobiednikowi, natomiast o drugim musiała zadecydować dodatkowa seria rzutów karnych, w której Spadochroniarze okazali się lepsi i to oni awansowali dalej.


Grupę B,  zdominował mistrz Polski Orlika z 2018 r i dwukrotny w ostatnich latach mistrz Podkarpacia - zespół rzeszowskiej Tęczy, który zanotował komplet zwycięstw i zaaplikował  rywalom w grupie aż 32 bramki, a połowę z tego najsłabszej w tym gronie ekipie Deamon Decons. Po pierwszym dniu zmagań, Tęcza urosła do zdecydowanego faworyta całego turnieju. O jej sile stanowiły zgranie, wyrównany skład, długa ławka pełnowartościowych rezerwowych, a także niebywała umiejętność wykorzystania z zimną krwią każdej straty rywala w środku pola. Dorzucić do tej listy można jeszcze brylującego w środku pola Nycza, i skutecznego Bucia i mamy pełny obraz siły ekipy z Rzeszowa. Drugie premiowane awansem miejsce zajął pomimo przegrania pierwszego  meczu (z Tęczą - stał na bardzo wysokim poziomie) zespół Nankatsu, który pewnie pokonał Deamon Decons 10-5 i OSP Rzeszotary 12-1, a sam Kępa zdobył w tych meczach 8 bramek, oprócz niego wyróżnili się defensor Żabicki i Kamil Nowak.


-[GALERIA

W grupie C i D rywalizacja nie była już tak emocjonująca, w grupie C pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw przypadło Wiatmaxowi, natomiast grupę D również z trzema zwycięstwami wygrała drużyna Thermalu. Z drugich miejsc awansowały z dwoma zwycięstwami  Odwiślana (C) i Szwagry Team (D), ci ostatni sprawili w pierwszym meczu spore problemy faworyzowanemu Thermalowi, któremu uległy w samej końcówce 2-3. W drużynie Thermalu szybki i twardo stojący na nogach Słabosz zdobył 8 bramek, oprócz niego o sile zespołu stanowili Grzegorz Jagła i obrońca Dela. Wiatmax dysponował równym zespołem, a największe oparcie miał w Wojtasiaku, w ekipie Szwagrów znakomite zawody rozegrali Gruchała i szybki Wołoszyn i to głównie oni byli postrachem defensorów przeciwnika, wśród zawodników Odwiślany należy wyróżnić dwóch młodych napastników Wójcika i Nowaka. Z ekip, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawili Bętkowski z Nieprzewidywalnych i Czekaj z Watahy. Z Wejście Smoka złożony był głównie z juniorów i trampkarzy Wiarusów i wyraźnie nie radził sobie fizycznie z silniejszymi rywalami, natomiast w Ekipie Nowe Brzesko pochwalić należy bramkarza.


Po pierwszym dniu turniej miał wyraźnego faworyta - Tęczę Rzeszów, o miejsca na podium powinny były bić się solidne  drużyny Nankatsu, Wiatmaxu i Thermalu, groźnie na pewno byli też gracze Szwagry Team. Z zespołów, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawiły 2 Promile, pozostałe ekipy, prezentowały się zdecydowanie słabiej, owszem ambicji i woli walki nie brakowało, natomiast nie szły one w parze z umiejętnościami czysto piłkarskimi i tego zapewne zabrakło by grać dalej.


FINAŁY

Drugi dzień rywalizacji wróżył sporo emocji,  zważywszy, że do ćwierćfinału awansowały najlepsze ekipy w swoich grupach, no może szkoda 2 Promili, którzy gdyby policzyć wszystkie mecze zajęliby 1 miejsce w swojej, ale cóż regulamin to regulamin, tak czy siak czekało nas ostre granie już bez kalkulacji, mając na uwadze to, że w ósemce,  przegrany automatycznie odpada już po jednym meczu. Można było się zastanawiać, czy w ćwierćfinałowej mieszance różnych styli piłkarskich zwycięży futbol taktyczny, zespołowy (np Wiatmax, Nankatsu, Tęcza), czy bardziej spontaniczny oparty na technicznych umiejętnościach pojedynczych graczy potrafiących zrobić różnicę w grze (Szwagry, Pobiednik, Odwiślana). Zapowiadało się ciekawie już od pierwszego meczu i tak rzeczywiście było.


Na pierwszy ogień poszły ekipy Odwiślany i Pobiednika, emocji w tym spotkaniu nie brakowało, ci pierwsi prowadzili już 2-0,  po znakomitych strzałach Słomy z dystansu i z rzutu wolnego, następnie 4-1 po golach Nowaka, w końcówce było 5-3, a jednak tego meczu nie wygrali, Pobiednik miał niesamowicie skutecznego Dobosza, który zdobywając cztery gole doprowadził do remisu, jedno trafienie dorzucił Kopiejka, oprócz nich znakomicie grał Siwek. O awansie decydowały więc rzuty karne, które lepiej egzekwował Pobiednik i to on znalazł się w półfinale.


Na boisku obok rywalizowali równocześnie Spadochroniarze i Wiatmax, ci pierwsi prowadzili 2-1, po golach Ziarki, jednak nie wytrzymali tempa Wiatmaxu i w krótkim czasie zrobiło się 2-5, a bramki zdobywali dwukrotnie Gniadek oraz Wajda, Wilk i Wojtasiak. Wydawało się, że jest już po meczu, nic jednak bardziej mylnego. Spadochroniarze poderwali się do ataku i po dwóch bramkach Golińskiego złapali kontakt dzięki czemu w końcówce zrobiło się nerwowo, jednak Wiatmax nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i jako drugi zameldował się w półfinale.


Faworyt Tęcza, mierzył się w trzecim meczu ćwierćfinałowym ze Szwagrami, ci ostatni skazani na pożarcie szybko wyszli na prowadzenie 2-0, po bramkach Komendy i Gruchały, zapachniało więc niespodzianką, zwłaszcza że w grę rzeszowian  wkradła się nerwowość i chaos, co dzień wcześniej było nie do pomyślenia, bo klepali oni futbolówkę aż do bólu, szukając miejsca do oddania strzału. Dysponujący krótką ławką zespół Szwagrów ugiął się w końcu w drugiej połowie pod naporem Tęczy, która w końcu uspokoiła grę, zaczęłą grać swoje i zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, głównie dzięki znakomitej postawie Bucia zdobywcy dwóch goli oraz Śledzia i Hassa, którzy dorzucili jeszcze po jednym trafieniu ustalając wynik meczu na 4-2. Wynik byłby bardziej okazały gdyby nie znakomita postawa golkipera Szwagrów, który nawet w beznadziejnych sytuacjach dokonywał cudów między słupkami swojej bramki.


W ostatnim meczu ćwierćfinałowym nie było już tyle emocji, bo ekipa Thermalu gładko wypunktowała Nankatsu 6-1, a łupem bramkowym podzielili się: zdobywcy dwóch bramek Grzegorz Jagła i Galus, po jednym trafieniu zaliczyli Słabosz i Wójcik, Nankatsu w tym meczu grało wolno i ospale i było tłem dla dobrze dysponowanej drużyny Thermalu, ani przez moment nie przypominało drużyny z soboty, nawet z przegranego meczu z Tęczą.


-[GALERIA

W pierwszym półfinale Wiatmax grał z Thermalem i przez długi okres utrzymywał się wynik bezbramkowy, obie drużyny nastawione na obronę, więcej uwagi poświęcały na to by bramki nie stracić, przez co z boiska wiało nudą, a mecz przypominał partię szachów, ale końcówka wynagrodziła wszystko. Wiatmax w drugiej odsłonie wyszedł na prowadzenie 2-0 po golach Judki i Gniadka i wtedy dopiero mecz się na dobre rozkręcił. Szybko bramkę kontaktową zdobył Grzegorz Jagła, pod koniec Galus doprowadził do wyrównania, gdy wydawało się że karne są nieuchronne, w ostatniej akcji meczu obrońca Wiatmaxu sfaulował w polu karnym Słabosza, a sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość, wyprowadzając Thermal na prowadzenie i otwierając mu drogę do wielkiego finału.


Drugi półfinał tylko przez pierwsze minuty był ciekawy, bo po raz kolejny dziś Tęcza musiała gonić wynik, gdy Dobosz dał prowadzenie Pobiednikowi. Tym razem jednak rzeszowianie nie spanikowali, szybko wymieniali piłkę po obwodzie często zmieniali pozycję i to przyniosło efekty, z 0-1 wkrótce zrobiło się 6-1, a swoje trafienia zaliczyli dwukrotnie Buć oraz Śledź, Latuszek, Nycz i Mędek, w końcówce Dobosz strzelił swojego drugiego gola, co niewiele już mogło zmienić w potyczce, natomiast było bardzo ważne w perspektywie walki o koronę króla strzelców całego turnieju.


W meczu o trzecie miejsce ekipa Wiatmaxu przeżyła małe deja vu, tym razem bowiem prowadziła już z Pobiednikiem 3-0, po golach Judki, Gniadka z rzutu karnego i Skocza, który ładnie przymierzył z daleka, a jednak po raz kolejny nie zdołała meczu wygrać. Duet Siwek, Dobosz rozpoczął bowiem swój pościg podobnie jak w meczu z Odwiślaną gdy przegrywał już 1-4. Pierwszy trafił Siwek, chwilę później ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę kontaktową z karnego, ale Golec wyczuł jego intencje, mogło to podłamać zawodników Pobiednika, ale nie bo przecież mieli skutecznego jak nigdy Dobosza, który sam załatwił sprawę i po dwóch trafieniach doprowadził do rzutów karnych, które podobnie jak z Odwiślaną zespół Pobiednika wygrał zapewniając sobie tym samym miejsce na najniższym stopniu podium.


Mecz finałowy był wisienką na torcie całej imprezy i stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim, obie drużyny zaprezentowały bowiem spore umiejętności lecz jakże odmienne, Tęcza technikę i grę zespołową, podpartą wymiennością pozycji i częstą wymianą podań, natomiast Thermal szybkość, dynamikę i niesamowitą wolę walki, ani na moment gracze z Rzeszowa nie mogli czuć się pewnie, bo Thermal wywierał ciągłą presję przez momentalny doskok do zawodnika mającego piłkę co utrudniało jej swobodne rozegranie i często Tęcza pomimo że owszem utrzymywała się dłużej przy piłce, to musiała grać w poprzek boiska, po obwodzie albo do tyłu. W meczu tym odwróciły się także role, to Thermal był zabójczo skuteczny i bezlitośnie punktował utytułowanego rywala, podobnie jak ten czynił to w fazie grupowej turnieju. Mecz był szybki i emocjonujący, Tęcza szybko za sprawą Bucia objęła prowadzenie i wydawało się, że ma mecz pod kontrolą, lecz Adrian Jagła doprowadził do wyrównania, chwilę potem Galus trafił w słupek, ale Grzegorz Jagła przymierzył już lepiej i zdołał wyprowadzić Thermal na prowadzenie. Tęcza miała jednak w składzie Konrada Bucia, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce z Doboszem o koronę króla strzelców i po ładnej akcji wyrównał na 2-2, odpowiedź Grzegorza Jagły była prawie natychmiastowa, znów Tęcza musiała gonić wynik i dokonała tego na 3-3 wyrównał Śledź. Końcówka należała już do Thermalu, który zadał decydujące dwa ciosy po strzałach Nowaka i Galusa, Tęcza nie potrafiła już się podnieść, 3-5 i ogromna sensacja stała się faktem Thermal ograł mistrza Polski i niespodziewanie, aczkolwiek całkowicie zasłużenie sięgnął po triumf w całym turnieju. Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Wielka sprawa.


Królem strzelców całej imprezy został Adrian Dobosz z Pobiednika z 17 bramkami, MVP turnieju otrzymał strzelec 14 bramek Konrad Buć z Tęczy, ale nie tylko zdobyte bramki stanowiły o jego wyborze, przez cały turniej grał on nieszablonowo, szukał gry kombinacyjnej, ale gdy trzeba było potrafił wejść w drybling i wygrać pojedynek jeden na jeden. Najlepszym bramkarzem uznano Dariusza Golca z Wiatmaxu, który niejednokrotnie wychodzł obronną ręką w beznadziejnych sytuacjach i ratował skórę swojej drużynie. 


Wyróżnienia otrzymali również napastnicy Damian Gruchała ze Szwagrów i Dawid Słabosz z Thermalu, obrońcy Andrzej Wójtowicz z Tęczy i Patryk Dela z Thermalu oraz pomocnicy Grzegorz Jagła z Thermalu i Jarosław Siwek z Pobiednika, trudno się nie zgodzić z takim wyborem wszyscy w/w byli wyróżniającymi się zawodnikami w swoich ekipach i w głównej mierze to oni stanowili o ich sile. 


Ciepłe słowa należą się też organizatorom całej imprezy, turniej przebiegał sprawnie, nie było poślizgów czasowych, atmosfera była sympatyczna i kulturalna, obyło się bez jakichkolwiek incydentów, które w ferworze walki mogły się zdarzyć, sędziowanie spotkań stało na najwyższym poziomie i żadna z ekip nie może i nie powinna czuć się pokrzywdzona. Wielkie brawa.


Wszystkie eliminacyjne i finałowe pojedynki prowadził duet sędziowski Sylwester Mytnik i Wojciech Curyło.


Na zakończenie odbyła się uroczystość wręczenia cennych nagród, ufundowanych przez sponsorów całego przedsięwzięcia:

- Konrad Szymacha - Radny powiatu Krakowskiego

- Biel-Dach - dystrybutor pokryc dachowych

- Bert-Sport - dystrybutor sprzętu sportowego firmy Joma

- „Dental Arts Studio - stomatologia estetyczna i implantologia”

- Restauracja „Dwa Smaki”
WYNIKI


Grupa A

Spadochroniarze - 2 Promile 2:5

Słota, Rojek - Szewczyk 2x, Wadowski 2x, Dawidowski

Pobiednik - Huwdu 4:3

Dobosz 2x, Siwek 2x - Ulicki 2x, Kopiejka


2 Promile - Pobiednik 5:9

Wadowski 2x, Szewczyk 2x, Dawidowicz - Świętek 3x, A.Dobosz 3x, Czekaj, Siwek, Kopiejka

Huwdu - Spadochroniarze 3:7

Dąbroś, Ulicki, Skalski - Goliński 3x, Gołda 2x, Ziółko, Słota


2 Promile - Huwdu 13:1

Szewczyk 6x, Wadowski 2x, Plichta 2x, Kmiecik, ?? 2x - Ulicki

Pobiednik - Spadochroniarze 6:8

A.Dobosz 4x, Siwek 2x - Ziarko 5x, Goliński 2x, ??


1. Spadochroniarze 3 6 17-14
2. Pobiednik 3 6 19-16
3. 2 Promile 3 6 23-12
4. Huwdu 3 0  7-24


Grupa B

Tęcza - Nankatsu 7:2

Nycz 3x, Mass, Wilk, ?? - Gurda, R.Nowak

Deamon Deacons - Rzeszotary 4:8

Machaj, Ruchałowski, Zając, Mazanek - M.Kuc 3x, D.Kopcik 2x, J.Kopcik 2x, S.Kopcik


Nankatsu - Deamon Deacons 10:5

Kępa 3x, Gurda 2x, K.Nowak 2x, Maj, Słowiński, P.Nowak - Manik 2x, Machaj, Zając, Nowogrodzki

Rzeszotary - Tęcza 1:9

D.Kopcik - Śledź 5x, Buć 3x, Jurek


Nankatsu - Rzeszotary 12:1

Kępa 5x, K.Nowak 2x, Świeczka, Gurda, Litewka, Kamil Nowak - Kuc

Deamon Deacons - Tęcza 5:16

Mazanek 3x, Zając, Ruchałowski - Buć 5x, Jurek 4x, Wilk 3x, Żyła 2x, Latusek


1. Tęcza 3 9 32-8
2. Nankatsu 3 6 24-13
3. Rzeszotary 3 3 10-25
4. Deamon Deacons 3 0 14-34Grupa C

Odwiślana - Wiatmax 2:5

Nowak, Szczygieł - Wojtasiak 3x, Janus, Gniadek

Ekipa NB - Wejście Smoka 2:2

Nowak, Goliński - Jędrszczyk, P.Skalimowski


Wiatmax - Ekipa NB 3:0

Janus, Wojtasiak, Judka

Wejście Smoka - Odwiślana 2:6

P.Skalimowski 2x - N.Nowak 2x, M.Jazgar, Słoma, Sznajder, Wójcik


Wiatmax - Wejście Smoka 3:1

Wojtasiak, Gniadek, Olszewski - ??

Ekipa NB - Odwiślana 2:7

Nowak - N.Nowak 2x, D.Wójcik 2x, Sznajder 2x


1. Wiatmax 3 9 11-3
2. Odwiślana 3 6 15-9
3. Ekipa NB 3 1  4-12
4. Wejście Smoka 3 1  5-11

 Grupa D

Thermal - Szwagry Team 3:2

?? - Gruchała 2x

Nieprzewidywalni - Wataha 4:3

Bętkowski, Grobelny, Kasprzyk 2x - Słupik, Wszołek, Koziara


Szwagry Team - Nieprzewidywalni 6:0

Gruchała 4x, Tylko, Zioło 

Wataha - Thermal 3:10

M.Czekaj, Zaród, Koziara - Słabosz 4x, G.Jagła 2x, Golus, Ziółko, A.Jagła, K.Wójcik


Szwagry Team - Wataha 7:2

Gruchała 4x, Dąbrowski, Wołoszynin, samobójcz - Wszołek 2x

Nieprzewidywalni - Thermal 3:7

Pitał, Antkiewicz, Janik - Słabosz 3x, Galus, A.Jagła, Dela, G.Jagła


1. Thermal 3 9 20-8
2. Szwagry 3 6 15-6
3. Nieprzewidywalni 3 3  7-16
4. Wataha 3 0  8-21-[GALERIA

Ćwierćfinały:

 

Pobiednik - Odwiślana 5:5, k.1-0

Dobosz 4x, Kopiejka - N.Nowak 3x, Słoma 2x


Spadochroniarze - Wiatmax 4:5

Ziarko 2x, Goliński 2x - Gniadek 2x, Wajda, Wilk, Wojtasik


Tęcza - Szwagry Team 4:2

Buć 2x, Śledź, Hass - Komenda, Gruchała


Nankatsu - Thermal 1:6

?? - G.Jagła 2x, Galus 2x, Słabosz, K.WójcikPółfinały:


Pobiednik - Tęcza 2:6

Dobosz 2x - Buć 2x, Śledź, Latuszek, Nycz, Mędek


Wiatmax - Thermal 2:3

Judka, Gniadek - G.Jagła, Galus, Słabosz


O III miejsce


Pobiednik - Wiatmax 3:3, k.1-0

Dobosz 2x, Siwek, - Judka, Gniadek, Skocz


FINAŁ


Tęcza Rzeszów - Thermal 3:5

Buć 2x, Śledź, - A.Jagła, G.Jagła 2x, Nowak, Galus


Król strzelców: Adrian Dobosz (Pobiednik - 17 goli)

MVP Turnieju: Konrad Buć (Tęcza Rzeszów)

Najlepszy bramkarz: Dariusz Golec (Wiatmax)

Dream Team Turnieju: Dariusz Golec (Wiatmax) - Andrzej Wójtowicz (Tęcza), Patryk Dela (Thermal) - Grzegorz Jagła (Thermal), Jarosław Siwek (Pobiednik) - Damian Gruchała (Szwagry), Dawid Słabosz (Thermal).-[GALERIA


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:


1.Thermal: Andrzej Jagła, Adrian Jagła, Grzegorz Jagła, Tomasz Curkowski, Rafał Galus, Robert Ziółko, Przemysław Nowak, Robert Dominik, Dawid Jagielnik, Daniel Sroga, Artur Sroga, Kamil Wójcik, Patryk Dela, Dawid Słabosz, Bartosz Curkowski.


2.Tęcza Rzeszów: Paweł Puzio, Lesław Latuszek, Jarosław Lasota, Andrzej Wojtowicz, Kamil Żyła, Przemysław Nycz, Waldemar Śledź, Rafał Jurek, Rafał Pańczak, Sławomir Świst, Bartosz Madeja, Konrad Buć, Karol Wilk, Artur Hass.


3.KS Pobiednik: Mariusz Czekaj, Jarosław Siwek, Adrian Dobosz, Dominik Dobosz, Dawisz Wyszogrodzki, Paweł Kozera, Mateusz Maciejczak, Piotr Paterek, Krzysztof Kopiejka, Hubert Szczęsny, Dariusz Świętek.


4.Wiatmax: Łukasz Łapczyński, Krzysztof Wojtasiak, Wacław Judka, Konrad Janecki, Łukasz Wilk, Mateusz Frejek, Tomasz Wajda, Jakub Skocz, Paweł Gniadek, Janusz Olszewski, Dawid Janus, Janusz Migas, Szymon Marciniak, Dariusz Golec.


5-8. Odwiślana: Sebastian Jazgar, Kamil Sznajder, Marek Strzelecki, Stefan Wypyszewski, Mariusz Jazgar, Maciej Szczygieł, Jakub Curkowski, Łukasz Marzec, Marcin Cecuga, Tomasz Jangrot, Damian Słoma, Łukasz Tomczak, Maciej Tomczak, Norbert Nowak.


5-8.Spadochroniarze Kraków: Paweł Rojek, Marcin Ziółko, Łukasz Kot, Mateusz Kulesa, Kamil Dusik, Adrian Goliński, Dawid Żur, Patryk Babicz, Krzysztof Klęk, Grzegorz Słota, Rafał Jajko, Michał Gołda, Mirosław Kluzik, Damian Rojek, Dariusz Ziarko.


5-8.Szwagry Team: Dawid Dąbrowski, Marcin Szewczyk, Andrzej Tylko, Dawid Wołoszyn, Damian Gruchała, Konrad Komenda, Mirosław Przeniosło, Artur Przeniosło, Rafał Pasterczyk, Łukasz Małecki, Leszek Wielbłąd, Piotr Stradomski, Szymon Zioło, Sebastian Król.


5-8.Nankatsu: Paweł Żabicki, Tomasz Król, Radosław Nowak, Paweł Nowak, Mateusz Pytel, Kamil Nowak, Paweł Litewka, Michał Gurda, Marcin Kępa, Sławomir Świeczka, Alan Świeczka, Tomasz Kondej, Jarosław Maj, Adrian Słowiński.


9.2 promile: Jacek Wadowski, Witold Polański, Mateusz Slewczyk, Krzysztof Baryła, Robert Smołka, Bartosz Dawidowski, Paweł Plichta, Tomasz Czerwiec, Tomasz Kmiecik, Marcin Lewajka, Karol Łyszczarz.


10.Nieprzewidywalni: Piotr Janik, Jarosław Janik, Kamil Antkiewicz, Witold Antkiewicz, Krzysztof Kasprzyk, Kacper Majka, Dominik Drozd, Marcin Grobelny, Krzysztof Feluś, Jakub Bętkowski, Mateusz Olech, Daniel Grobelny, Eryk Zawartka, Jakub Chmielek, Dariusz Piłat.


11.OSP Rzeszotary: Damian Kopcik, Dawid Kopcik, Jacek Kopcik, Artur Kopcik, Sebastian Kopcik, Marek Kuc, Jakub Jania, Maciej Gawor, Rafał Stawarski, Leszek Kuc.


12.Ekipa Nowe Brzesko: Adrian Nowak, Jakub Nowak, Marcin Musiał, Bartosz Musiał, Daniel Szydłowski, Mateusz Goliński, Szymon Gorzołczany, Paweł Fularski, Wojciech Fularski, Kamil Kłosowski, Dawid Kłosowski, Dominik Tarka, Konrad Głowa, Konrad Pietrek.


13.KS Wejście Smoka: Krystian Dudek, Bartosz Korepta, Kamil Chmielek, Szymon Zkalimowski, Kacper Marzec, Dawid Płatek, Adrian Sudyka, Dawid Adamczyk, Kamil Bulanda, Klaudiusz Jędrszczyk, Patryk Skalimowski.


14.Wataha: Mateusz Zaród, Adrian Krzek, Damian Michalczyk, Przemysław Jastrząb, Mateusz Słupik, Grzegorz Sutor, Jan Wszołek, Bartłomiej Kokoszka, Piotr Koziara, Marek Budzyński, Bartłomiej Tabor, Mateusz Czekaj.


15.RKS Huwdu: Jakub Skalski, Krzysztof Bartkiewicz, Piotr Struchacz, Konrad Dąbroś, Adrian Ulicki, Jakub Kopiejka, Damian Marcinkowski, Piotr Marcinkowski, Paweł Sańka, Arkadiusz Skalski, Mateusz Zimny, Krystian Marcinkowski.


16.Deamon Deacons: Mikołaj Woda, Konrad Ciechanowicz, Mikołaj Szczepaniak, Jakub Machaj, Wiktor Nagrodzki, Marek Szafraniec, Mariusz Mazanek, Patryk Zając, Mikołaj Ruchałowski, Krzysztof Klejdysz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM


Źródło: Piotr Prochownik (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Dodano: 2020-07-28 10:51:51


Wiarusy Igołomia  WTPN 

Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
2:1
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
1:0
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
1:0
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Arka Gdynia
25.09.2020
18:00
GKS Jastrzębie
0:1
Widzew Łódź
25.09.2020
17:40
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
2:1
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40

II liga

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:2
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
0:0
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
3:6
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
1:0
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
6:1
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
2:0
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
0:0
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
3:1
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
1:2
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Pogórze
2:2
Tuchovia Tuchów
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
2:1
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
:
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
:
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
:
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
:
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
:
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:7
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
:
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
:
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
:
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
:
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
2:1
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:4
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
2:4
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:2
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
3:0
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
3:0
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
:
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
:
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
:
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
:
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
:
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:2
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:1
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
4:1
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
:
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
:
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
:
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
:
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
:
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:1
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
2:5
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
1:0
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
2:1
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
1:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:1
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
1:2
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
4:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
1:2
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
3:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
10:0
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
15:0
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
6:0
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
:
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
1:0
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
:
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30