facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w Igołomi (foto)

W miniony weekend, w Igołomi, na obiekcie Wiarusów odbyła się kolejna czternasta już już edycja turnieju dzikich drużyn rozgrywanego pod szyldem Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. 

 

 

Na czterech boiskach rywalizowało aż 16  siedmioosobowych drużyn, podzielonych na cztery grupy, z których najlepsze dwie uzyskiwały awans do ćwierćfinałów.


ELIMINACJE

W grupie A, rywalizacja była najbardziej zacięta, do ostatniego meczu ważyły się bowiem losy awansu do dalszej fazy turnieju, a i po jego rozegraniu nie wszystko było jeszcze jasne. W pierwszych, rozgrywanych równocześnie meczach 2 Promile pokonały 5-2 Spadochroniarzy, a KS Pobiednik 4-3 najsłabszy w tej grupie RKS Huwdu 4-3, choć akurat w tym meczu ci ostatni zaprezentowali się najlepiej. Kiedy w drugim swoim meczu KS Pobiednik pokonał 9-5 2 Promile, wydawało się, że wszystko jest jasne i do kolejnej rundy awansują w/w drużyny, bo one prezentowały się piłkarsko najlepiej. W Pobiedniku szalał Siwek, wtórował mu Świątek i bramkostrzelny Dobosz, to oni głównie stanowili o sile zespołu, natomiast w 2 Promilach wyróżniał się weteran Smołka, a także bramkostrzelny Szewczyk, który w ostatnim wygranym meczu z Huwdu 13-1, zdobył 6 bramek. Spadochroniarze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa, wpierw pokonali Huwdu 7-3, a następnie nieoczekiwanie ograli 8-6 Pobiednik, głównie za zasługą zdobywcy 6 bramek Ziarki. Trzy drużyny miały 6 pkt i o kolejności decydowała mała tabela, pierwsze miejsce przypadło Pobiednikowi, natomiast o drugim musiała zadecydować dodatkowa seria rzutów karnych, w której Spadochroniarze okazali się lepsi i to oni awansowali dalej.


Grupę B,  zdominował mistrz Polski Orlika z 2018 r i dwukrotny w ostatnich latach mistrz Podkarpacia - zespół rzeszowskiej Tęczy, który zanotował komplet zwycięstw i zaaplikował  rywalom w grupie aż 32 bramki, a połowę z tego najsłabszej w tym gronie ekipie Deamon Decons. Po pierwszym dniu zmagań, Tęcza urosła do zdecydowanego faworyta całego turnieju. O jej sile stanowiły zgranie, wyrównany skład, długa ławka pełnowartościowych rezerwowych, a także niebywała umiejętność wykorzystania z zimną krwią każdej straty rywala w środku pola. Dorzucić do tej listy można jeszcze brylującego w środku pola Nycza, i skutecznego Bucia i mamy pełny obraz siły ekipy z Rzeszowa. Drugie premiowane awansem miejsce zajął pomimo przegrania pierwszego  meczu (z Tęczą - stał na bardzo wysokim poziomie) zespół Nankatsu, który pewnie pokonał Deamon Decons 10-5 i OSP Rzeszotary 12-1, a sam Kępa zdobył w tych meczach 8 bramek, oprócz niego wyróżnili się defensor Żabicki i Kamil Nowak.


-[GALERIA

W grupie C i D rywalizacja nie była już tak emocjonująca, w grupie C pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw przypadło Wiatmaxowi, natomiast grupę D również z trzema zwycięstwami wygrała drużyna Thermalu. Z drugich miejsc awansowały z dwoma zwycięstwami  Odwiślana (C) i Szwagry Team (D), ci ostatni sprawili w pierwszym meczu spore problemy faworyzowanemu Thermalowi, któremu uległy w samej końcówce 2-3. W drużynie Thermalu szybki i twardo stojący na nogach Słabosz zdobył 8 bramek, oprócz niego o sile zespołu stanowili Grzegorz Jagła i obrońca Dela. Wiatmax dysponował równym zespołem, a największe oparcie miał w Wojtasiaku, w ekipie Szwagrów znakomite zawody rozegrali Gruchała i szybki Wołoszyn i to głównie oni byli postrachem defensorów przeciwnika, wśród zawodników Odwiślany należy wyróżnić dwóch młodych napastników Wójcika i Nowaka. Z ekip, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawili Bętkowski z Nieprzewidywalnych i Czekaj z Watahy. Z Wejście Smoka złożony był głównie z juniorów i trampkarzy Wiarusów i wyraźnie nie radził sobie fizycznie z silniejszymi rywalami, natomiast w Ekipie Nowe Brzesko pochwalić należy bramkarza.


Po pierwszym dniu turniej miał wyraźnego faworyta - Tęczę Rzeszów, o miejsca na podium powinny były bić się solidne  drużyny Nankatsu, Wiatmaxu i Thermalu, groźnie na pewno byli też gracze Szwagry Team. Z zespołów, które odpadły najlepsze wrażenie pozostawiły 2 Promile, pozostałe ekipy, prezentowały się zdecydowanie słabiej, owszem ambicji i woli walki nie brakowało, natomiast nie szły one w parze z umiejętnościami czysto piłkarskimi i tego zapewne zabrakło by grać dalej.


FINAŁY

Drugi dzień rywalizacji wróżył sporo emocji,  zważywszy, że do ćwierćfinału awansowały najlepsze ekipy w swoich grupach, no może szkoda 2 Promili, którzy gdyby policzyć wszystkie mecze zajęliby 1 miejsce w swojej, ale cóż regulamin to regulamin, tak czy siak czekało nas ostre granie już bez kalkulacji, mając na uwadze to, że w ósemce,  przegrany automatycznie odpada już po jednym meczu. Można było się zastanawiać, czy w ćwierćfinałowej mieszance różnych styli piłkarskich zwycięży futbol taktyczny, zespołowy (np Wiatmax, Nankatsu, Tęcza), czy bardziej spontaniczny oparty na technicznych umiejętnościach pojedynczych graczy potrafiących zrobić różnicę w grze (Szwagry, Pobiednik, Odwiślana). Zapowiadało się ciekawie już od pierwszego meczu i tak rzeczywiście było.


Na pierwszy ogień poszły ekipy Odwiślany i Pobiednika, emocji w tym spotkaniu nie brakowało, ci pierwsi prowadzili już 2-0,  po znakomitych strzałach Słomy z dystansu i z rzutu wolnego, następnie 4-1 po golach Nowaka, w końcówce było 5-3, a jednak tego meczu nie wygrali, Pobiednik miał niesamowicie skutecznego Dobosza, który zdobywając cztery gole doprowadził do remisu, jedno trafienie dorzucił Kopiejka, oprócz nich znakomicie grał Siwek. O awansie decydowały więc rzuty karne, które lepiej egzekwował Pobiednik i to on znalazł się w półfinale.


Na boisku obok rywalizowali równocześnie Spadochroniarze i Wiatmax, ci pierwsi prowadzili 2-1, po golach Ziarki, jednak nie wytrzymali tempa Wiatmaxu i w krótkim czasie zrobiło się 2-5, a bramki zdobywali dwukrotnie Gniadek oraz Wajda, Wilk i Wojtasiak. Wydawało się, że jest już po meczu, nic jednak bardziej mylnego. Spadochroniarze poderwali się do ataku i po dwóch bramkach Golińskiego złapali kontakt dzięki czemu w końcówce zrobiło się nerwowo, jednak Wiatmax nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i jako drugi zameldował się w półfinale.


Faworyt Tęcza, mierzył się w trzecim meczu ćwierćfinałowym ze Szwagrami, ci ostatni skazani na pożarcie szybko wyszli na prowadzenie 2-0, po bramkach Komendy i Gruchały, zapachniało więc niespodzianką, zwłaszcza że w grę rzeszowian  wkradła się nerwowość i chaos, co dzień wcześniej było nie do pomyślenia, bo klepali oni futbolówkę aż do bólu, szukając miejsca do oddania strzału. Dysponujący krótką ławką zespół Szwagrów ugiął się w końcu w drugiej połowie pod naporem Tęczy, która w końcu uspokoiła grę, zaczęłą grać swoje i zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, głównie dzięki znakomitej postawie Bucia zdobywcy dwóch goli oraz Śledzia i Hassa, którzy dorzucili jeszcze po jednym trafieniu ustalając wynik meczu na 4-2. Wynik byłby bardziej okazały gdyby nie znakomita postawa golkipera Szwagrów, który nawet w beznadziejnych sytuacjach dokonywał cudów między słupkami swojej bramki.


W ostatnim meczu ćwierćfinałowym nie było już tyle emocji, bo ekipa Thermalu gładko wypunktowała Nankatsu 6-1, a łupem bramkowym podzielili się: zdobywcy dwóch bramek Grzegorz Jagła i Galus, po jednym trafieniu zaliczyli Słabosz i Wójcik, Nankatsu w tym meczu grało wolno i ospale i było tłem dla dobrze dysponowanej drużyny Thermalu, ani przez moment nie przypominało drużyny z soboty, nawet z przegranego meczu z Tęczą.


-[GALERIA

W pierwszym półfinale Wiatmax grał z Thermalem i przez długi okres utrzymywał się wynik bezbramkowy, obie drużyny nastawione na obronę, więcej uwagi poświęcały na to by bramki nie stracić, przez co z boiska wiało nudą, a mecz przypominał partię szachów, ale końcówka wynagrodziła wszystko. Wiatmax w drugiej odsłonie wyszedł na prowadzenie 2-0 po golach Judki i Gniadka i wtedy dopiero mecz się na dobre rozkręcił. Szybko bramkę kontaktową zdobył Grzegorz Jagła, pod koniec Galus doprowadził do wyrównania, gdy wydawało się że karne są nieuchronne, w ostatniej akcji meczu obrońca Wiatmaxu sfaulował w polu karnym Słabosza, a sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość, wyprowadzając Thermal na prowadzenie i otwierając mu drogę do wielkiego finału.


Drugi półfinał tylko przez pierwsze minuty był ciekawy, bo po raz kolejny dziś Tęcza musiała gonić wynik, gdy Dobosz dał prowadzenie Pobiednikowi. Tym razem jednak rzeszowianie nie spanikowali, szybko wymieniali piłkę po obwodzie często zmieniali pozycję i to przyniosło efekty, z 0-1 wkrótce zrobiło się 6-1, a swoje trafienia zaliczyli dwukrotnie Buć oraz Śledź, Latuszek, Nycz i Mędek, w końcówce Dobosz strzelił swojego drugiego gola, co niewiele już mogło zmienić w potyczce, natomiast było bardzo ważne w perspektywie walki o koronę króla strzelców całego turnieju.


W meczu o trzecie miejsce ekipa Wiatmaxu przeżyła małe deja vu, tym razem bowiem prowadziła już z Pobiednikiem 3-0, po golach Judki, Gniadka z rzutu karnego i Skocza, który ładnie przymierzył z daleka, a jednak po raz kolejny nie zdołała meczu wygrać. Duet Siwek, Dobosz rozpoczął bowiem swój pościg podobnie jak w meczu z Odwiślaną gdy przegrywał już 1-4. Pierwszy trafił Siwek, chwilę później ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę kontaktową z karnego, ale Golec wyczuł jego intencje, mogło to podłamać zawodników Pobiednika, ale nie bo przecież mieli skutecznego jak nigdy Dobosza, który sam załatwił sprawę i po dwóch trafieniach doprowadził do rzutów karnych, które podobnie jak z Odwiślaną zespół Pobiednika wygrał zapewniając sobie tym samym miejsce na najniższym stopniu podium.


Mecz finałowy był wisienką na torcie całej imprezy i stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim, obie drużyny zaprezentowały bowiem spore umiejętności lecz jakże odmienne, Tęcza technikę i grę zespołową, podpartą wymiennością pozycji i częstą wymianą podań, natomiast Thermal szybkość, dynamikę i niesamowitą wolę walki, ani na moment gracze z Rzeszowa nie mogli czuć się pewnie, bo Thermal wywierał ciągłą presję przez momentalny doskok do zawodnika mającego piłkę co utrudniało jej swobodne rozegranie i często Tęcza pomimo że owszem utrzymywała się dłużej przy piłce, to musiała grać w poprzek boiska, po obwodzie albo do tyłu. W meczu tym odwróciły się także role, to Thermal był zabójczo skuteczny i bezlitośnie punktował utytułowanego rywala, podobnie jak ten czynił to w fazie grupowej turnieju. Mecz był szybki i emocjonujący, Tęcza szybko za sprawą Bucia objęła prowadzenie i wydawało się, że ma mecz pod kontrolą, lecz Adrian Jagła doprowadził do wyrównania, chwilę potem Galus trafił w słupek, ale Grzegorz Jagła przymierzył już lepiej i zdołał wyprowadzić Thermal na prowadzenie. Tęcza miała jednak w składzie Konrada Bucia, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w walce z Doboszem o koronę króla strzelców i po ładnej akcji wyrównał na 2-2, odpowiedź Grzegorza Jagły była prawie natychmiastowa, znów Tęcza musiała gonić wynik i dokonała tego na 3-3 wyrównał Śledź. Końcówka należała już do Thermalu, który zadał decydujące dwa ciosy po strzałach Nowaka i Galusa, Tęcza nie potrafiła już się podnieść, 3-5 i ogromna sensacja stała się faktem Thermal ograł mistrza Polski i niespodziewanie, aczkolwiek całkowicie zasłużenie sięgnął po triumf w całym turnieju. Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Wielka sprawa.


Królem strzelców całej imprezy został Adrian Dobosz z Pobiednika z 17 bramkami, MVP turnieju otrzymał strzelec 14 bramek Konrad Buć z Tęczy, ale nie tylko zdobyte bramki stanowiły o jego wyborze, przez cały turniej grał on nieszablonowo, szukał gry kombinacyjnej, ale gdy trzeba było potrafił wejść w drybling i wygrać pojedynek jeden na jeden. Najlepszym bramkarzem uznano Dariusza Golca z Wiatmaxu, który niejednokrotnie wychodzł obronną ręką w beznadziejnych sytuacjach i ratował skórę swojej drużynie. 


Wyróżnienia otrzymali również napastnicy Damian Gruchała ze Szwagrów i Dawid Słabosz z Thermalu, obrońcy Andrzej Wójtowicz z Tęczy i Patryk Dela z Thermalu oraz pomocnicy Grzegorz Jagła z Thermalu i Jarosław Siwek z Pobiednika, trudno się nie zgodzić z takim wyborem wszyscy w/w byli wyróżniającymi się zawodnikami w swoich ekipach i w głównej mierze to oni stanowili o ich sile. 


Ciepłe słowa należą się też organizatorom całej imprezy, turniej przebiegał sprawnie, nie było poślizgów czasowych, atmosfera była sympatyczna i kulturalna, obyło się bez jakichkolwiek incydentów, które w ferworze walki mogły się zdarzyć, sędziowanie spotkań stało na najwyższym poziomie i żadna z ekip nie może i nie powinna czuć się pokrzywdzona. Wielkie brawa.


Wszystkie eliminacyjne i finałowe pojedynki prowadził duet sędziowski Sylwester Mytnik i Wojciech Curyło.


Na zakończenie odbyła się uroczystość wręczenia cennych nagród, ufundowanych przez sponsorów całego przedsięwzięcia:

- Konrad Szymacha - Radny powiatu Krakowskiego

- Biel-Dach - dystrybutor pokryc dachowych

- Bert-Sport - dystrybutor sprzętu sportowego firmy Joma

- „Dental Arts Studio - stomatologia estetyczna i implantologia”

- Restauracja „Dwa Smaki”
WYNIKI


Grupa A

Spadochroniarze - 2 Promile 2:5

Słota, Rojek - Szewczyk 2x, Wadowski 2x, Dawidowski

Pobiednik - Huwdu 4:3

Dobosz 2x, Siwek 2x - Ulicki 2x, Kopiejka


2 Promile - Pobiednik 5:9

Wadowski 2x, Szewczyk 2x, Dawidowicz - Świętek 3x, A.Dobosz 3x, Czekaj, Siwek, Kopiejka

Huwdu - Spadochroniarze 3:7

Dąbroś, Ulicki, Skalski - Goliński 3x, Gołda 2x, Ziółko, Słota


2 Promile - Huwdu 13:1

Szewczyk 6x, Wadowski 2x, Plichta 2x, Kmiecik, ?? 2x - Ulicki

Pobiednik - Spadochroniarze 6:8

A.Dobosz 4x, Siwek 2x - Ziarko 5x, Goliński 2x, ??


1. Spadochroniarze 3 6 17-14
2. Pobiednik 3 6 19-16
3. 2 Promile 3 6 23-12
4. Huwdu 3 0  7-24


Grupa B

Tęcza - Nankatsu 7:2

Nycz 3x, Mass, Wilk, ?? - Gurda, R.Nowak

Deamon Deacons - Rzeszotary 4:8

Machaj, Ruchałowski, Zając, Mazanek - M.Kuc 3x, D.Kopcik 2x, J.Kopcik 2x, S.Kopcik


Nankatsu - Deamon Deacons 10:5

Kępa 3x, Gurda 2x, K.Nowak 2x, Maj, Słowiński, P.Nowak - Manik 2x, Machaj, Zając, Nowogrodzki

Rzeszotary - Tęcza 1:9

D.Kopcik - Śledź 5x, Buć 3x, Jurek


Nankatsu - Rzeszotary 12:1

Kępa 5x, K.Nowak 2x, Świeczka, Gurda, Litewka, Kamil Nowak - Kuc

Deamon Deacons - Tęcza 5:16

Mazanek 3x, Zając, Ruchałowski - Buć 5x, Jurek 4x, Wilk 3x, Żyła 2x, Latusek


1. Tęcza 3 9 32-8
2. Nankatsu 3 6 24-13
3. Rzeszotary 3 3 10-25
4. Deamon Deacons 3 0 14-34Grupa C

Odwiślana - Wiatmax 2:5

Nowak, Szczygieł - Wojtasiak 3x, Janus, Gniadek

Ekipa NB - Wejście Smoka 2:2

Nowak, Goliński - Jędrszczyk, P.Skalimowski


Wiatmax - Ekipa NB 3:0

Janus, Wojtasiak, Judka

Wejście Smoka - Odwiślana 2:6

P.Skalimowski 2x - N.Nowak 2x, M.Jazgar, Słoma, Sznajder, Wójcik


Wiatmax - Wejście Smoka 3:1

Wojtasiak, Gniadek, Olszewski - ??

Ekipa NB - Odwiślana 2:7

Nowak - N.Nowak 2x, D.Wójcik 2x, Sznajder 2x


1. Wiatmax 3 9 11-3
2. Odwiślana 3 6 15-9
3. Ekipa NB 3 1  4-12
4. Wejście Smoka 3 1  5-11

 Grupa D

Thermal - Szwagry Team 3:2

?? - Gruchała 2x

Nieprzewidywalni - Wataha 4:3

Bętkowski, Grobelny, Kasprzyk 2x - Słupik, Wszołek, Koziara


Szwagry Team - Nieprzewidywalni 6:0

Gruchała 4x, Tylko, Zioło 

Wataha - Thermal 3:10

M.Czekaj, Zaród, Koziara - Słabosz 4x, G.Jagła 2x, Golus, Ziółko, A.Jagła, K.Wójcik


Szwagry Team - Wataha 7:2

Gruchała 4x, Dąbrowski, Wołoszynin, samobójcz - Wszołek 2x

Nieprzewidywalni - Thermal 3:7

Pitał, Antkiewicz, Janik - Słabosz 3x, Galus, A.Jagła, Dela, G.Jagła


1. Thermal 3 9 20-8
2. Szwagry 3 6 15-6
3. Nieprzewidywalni 3 3  7-16
4. Wataha 3 0  8-21-[GALERIA

Ćwierćfinały:

 

Pobiednik - Odwiślana 5:5, k.1-0

Dobosz 4x, Kopiejka - N.Nowak 3x, Słoma 2x


Spadochroniarze - Wiatmax 4:5

Ziarko 2x, Goliński 2x - Gniadek 2x, Wajda, Wilk, Wojtasik


Tęcza - Szwagry Team 4:2

Buć 2x, Śledź, Hass - Komenda, Gruchała


Nankatsu - Thermal 1:6

?? - G.Jagła 2x, Galus 2x, Słabosz, K.WójcikPółfinały:


Pobiednik - Tęcza 2:6

Dobosz 2x - Buć 2x, Śledź, Latuszek, Nycz, Mędek


Wiatmax - Thermal 2:3

Judka, Gniadek - G.Jagła, Galus, Słabosz


O III miejsce


Pobiednik - Wiatmax 3:3, k.1-0

Dobosz 2x, Siwek, - Judka, Gniadek, Skocz


FINAŁ


Tęcza Rzeszów - Thermal 3:5

Buć 2x, Śledź, - A.Jagła, G.Jagła 2x, Nowak, Galus


Król strzelców: Adrian Dobosz (Pobiednik - 17 goli)

MVP Turnieju: Konrad Buć (Tęcza Rzeszów)

Najlepszy bramkarz: Dariusz Golec (Wiatmax)

Dream Team Turnieju: Dariusz Golec (Wiatmax) - Andrzej Wójtowicz (Tęcza), Patryk Dela (Thermal) - Grzegorz Jagła (Thermal), Jarosław Siwek (Pobiednik) - Damian Gruchała (Szwagry), Dawid Słabosz (Thermal).-[GALERIA


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:


1.Thermal: Andrzej Jagła, Adrian Jagła, Grzegorz Jagła, Tomasz Curkowski, Rafał Galus, Robert Ziółko, Przemysław Nowak, Robert Dominik, Dawid Jagielnik, Daniel Sroga, Artur Sroga, Kamil Wójcik, Patryk Dela, Dawid Słabosz, Bartosz Curkowski.


2.Tęcza Rzeszów: Paweł Puzio, Lesław Latuszek, Jarosław Lasota, Andrzej Wojtowicz, Kamil Żyła, Przemysław Nycz, Waldemar Śledź, Rafał Jurek, Rafał Pańczak, Sławomir Świst, Bartosz Madeja, Konrad Buć, Karol Wilk, Artur Hass.


3.KS Pobiednik: Mariusz Czekaj, Jarosław Siwek, Adrian Dobosz, Dominik Dobosz, Dawisz Wyszogrodzki, Paweł Kozera, Mateusz Maciejczak, Piotr Paterek, Krzysztof Kopiejka, Hubert Szczęsny, Dariusz Świętek.


4.Wiatmax: Łukasz Łapczyński, Krzysztof Wojtasiak, Wacław Judka, Konrad Janecki, Łukasz Wilk, Mateusz Frejek, Tomasz Wajda, Jakub Skocz, Paweł Gniadek, Janusz Olszewski, Dawid Janus, Janusz Migas, Szymon Marciniak, Dariusz Golec.


5-8. Odwiślana: Sebastian Jazgar, Kamil Sznajder, Marek Strzelecki, Stefan Wypyszewski, Mariusz Jazgar, Maciej Szczygieł, Jakub Curkowski, Łukasz Marzec, Marcin Cecuga, Tomasz Jangrot, Damian Słoma, Łukasz Tomczak, Maciej Tomczak, Norbert Nowak.


5-8.Spadochroniarze Kraków: Paweł Rojek, Marcin Ziółko, Łukasz Kot, Mateusz Kulesa, Kamil Dusik, Adrian Goliński, Dawid Żur, Patryk Babicz, Krzysztof Klęk, Grzegorz Słota, Rafał Jajko, Michał Gołda, Mirosław Kluzik, Damian Rojek, Dariusz Ziarko.


5-8.Szwagry Team: Dawid Dąbrowski, Marcin Szewczyk, Andrzej Tylko, Dawid Wołoszyn, Damian Gruchała, Konrad Komenda, Mirosław Przeniosło, Artur Przeniosło, Rafał Pasterczyk, Łukasz Małecki, Leszek Wielbłąd, Piotr Stradomski, Szymon Zioło, Sebastian Król.


5-8.Nankatsu: Paweł Żabicki, Tomasz Król, Radosław Nowak, Paweł Nowak, Mateusz Pytel, Kamil Nowak, Paweł Litewka, Michał Gurda, Marcin Kępa, Sławomir Świeczka, Alan Świeczka, Tomasz Kondej, Jarosław Maj, Adrian Słowiński.


9.2 promile: Jacek Wadowski, Witold Polański, Mateusz Slewczyk, Krzysztof Baryła, Robert Smołka, Bartosz Dawidowski, Paweł Plichta, Tomasz Czerwiec, Tomasz Kmiecik, Marcin Lewajka, Karol Łyszczarz.


10.Nieprzewidywalni: Piotr Janik, Jarosław Janik, Kamil Antkiewicz, Witold Antkiewicz, Krzysztof Kasprzyk, Kacper Majka, Dominik Drozd, Marcin Grobelny, Krzysztof Feluś, Jakub Bętkowski, Mateusz Olech, Daniel Grobelny, Eryk Zawartka, Jakub Chmielek, Dariusz Piłat.


11.OSP Rzeszotary: Damian Kopcik, Dawid Kopcik, Jacek Kopcik, Artur Kopcik, Sebastian Kopcik, Marek Kuc, Jakub Jania, Maciej Gawor, Rafał Stawarski, Leszek Kuc.


12.Ekipa Nowe Brzesko: Adrian Nowak, Jakub Nowak, Marcin Musiał, Bartosz Musiał, Daniel Szydłowski, Mateusz Goliński, Szymon Gorzołczany, Paweł Fularski, Wojciech Fularski, Kamil Kłosowski, Dawid Kłosowski, Dominik Tarka, Konrad Głowa, Konrad Pietrek.


13.KS Wejście Smoka: Krystian Dudek, Bartosz Korepta, Kamil Chmielek, Szymon Zkalimowski, Kacper Marzec, Dawid Płatek, Adrian Sudyka, Dawid Adamczyk, Kamil Bulanda, Klaudiusz Jędrszczyk, Patryk Skalimowski.


14.Wataha: Mateusz Zaród, Adrian Krzek, Damian Michalczyk, Przemysław Jastrząb, Mateusz Słupik, Grzegorz Sutor, Jan Wszołek, Bartłomiej Kokoszka, Piotr Koziara, Marek Budzyński, Bartłomiej Tabor, Mateusz Czekaj.


15.RKS Huwdu: Jakub Skalski, Krzysztof Bartkiewicz, Piotr Struchacz, Konrad Dąbroś, Adrian Ulicki, Jakub Kopiejka, Damian Marcinkowski, Piotr Marcinkowski, Paweł Sańka, Arkadiusz Skalski, Mateusz Zimny, Krystian Marcinkowski.


16.Deamon Deacons: Mikołaj Woda, Konrad Ciechanowicz, Mikołaj Szczepaniak, Jakub Machaj, Wiktor Nagrodzki, Marek Szafraniec, Mariusz Mazanek, Patryk Zając, Mikołaj Ruchałowski, Krzysztof Klejdysz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM


Źródło: Piotr Prochownik (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Dodano: 2020-07-28 10:51:51


Wiarusy Igołomia  WTPN 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30
Radłovia Radłów
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
:
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2021
15:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 
Karpaty Siepraw
:
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 
Unia II Tarnów
:
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
:
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30
Hart Tęgoborze
:
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
13:00
Poprad Rytro
:
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
:
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 
Juvenia Prandocin
:
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
:
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Pychowianka Kraków
24.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
:
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
24.10.2021
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Batory II Wola Batorska
24.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Stal Rz.
:
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00
BSF Bochnia
:
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
18:30