Brązowi nie dali rady Dalinowi

Rezerwy Garbarni Kraków nie dały rady w sobotę zdobyć pierwszych punktów w IV lidze. Tym razem za mocna okazała się drużyna kierowana przez Łukasza Skrzyńskiego – Dalin Myślenice.

Wynik spotkania w ósmej minucie otworzył Jakub Górecki, który ładnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadził gości na prowadzenie. Odpowiedź miejscowych nadeszła w piętnastej minucie spotkania, kiedy to szczęścia spróbował Ząbczyk, ale jego strzał padł łupem bramkarza Dalinu. To co nie udało się Ząbczykowi udało się w dwudziestej drugiej minucie Kwapińskiemu, który po strzale głową doprowadził do wyrównania wieńcząc dobre dośrodkowanie Kołtona.

Podrażnieni takim obrotem spraw piłkarze z Myślenic prowadzenie odzyskali jeszcze w pierwszej połowie, kiedy to do siatki trafił Dawid Kałat.

W drugiej odsłonie podopieczni Łukasza Skrzyńskiego zdobyli jeszcze dwie bramki a ich autorem został Michał Górecki, który najpierw płaskim strzałem zaskoczył goalkeepera Garbarni a później w sytuacji sam na sam nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce po raz drugi.

Garbarnia odpowiedziała jeszcze jednym trafieniem, ale okazało się to za mało na dobrze dysponowany zespół Dalinu. Na listę strzelców na piętnaście minut przed końcem trafił Sarga ustalając tym samym wynik spotkania na 2:4 dla zespołu gości.

Rezerwy Garbarni po dwóch spotkaniach mają na koncie dwie porażki i znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Dalin natomiast po remisie w pierwszej kolejce z beniaminkiem z Chełmka do swojego dorobku dopisał pierwszy trzy oczka.