facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Grad bramek w Śledziejowicach (foto/video)

Grad bramek w Śledziejowicach (foto/video)

W sobotnie popołudnie licznie zebrani kibice na stadionie w Śledziejowicach byli świadkami istnej kanonady strzeleckiej w wykonaniu miejscowego LKS-u ora Cleparadii Kraków.

 

 

Obie drużyny strzeliły łącznie dziewięć bramek a zwycięsko z tego starcia wyszli podopieczni Krzysztofa Mastalerza, którzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w swoim pierwszym meczu w IV lidze.

Do przerwy nic nie zapowiadało takiego strzeleckiego festiwalu, bo oglądaliśmy tylko dwie bramki autorstwa Piątka oraz Kowalczyka. Tuż po przerwie Clepardia odpowiedziała bramką Jakuba Tracza  oraz Czekaja i mieliśmy remis 2:2.

Później gospodarze odzyskali dwubramkowe prowadzenie po strzałach Hevlycha oraz Dziadzio. Przewagę powiększył Kowalczyk zdobywając swoją drugą bramkę w tym pojedynku a ostatnie strzeleckie akordy należały do graczy z Krakowa, na listę strzelców wpisał się najpierw Matyja a cztery minuty przed końcem Kupiec.

Ostatecznie LKS Śledziejowice ograły Clepardię Kraków 5:4 i zainkasowały trzy oczka.

Zapraszamy na filmowy skrót z tego spotkania przygotowany przez WUTE TV oraz do galerii zdjęć autorstwa Pawła Apostolskiego.





-[GALERIA

IV liga (gr. Zachodnia), 15.08.2020
LKS Śledziejowice – Clepardia Kraków 5:4 (2:0)
Piątek 40’, Kowalczyk 42’(k), 71’, Hevlych 60’, Dziadzio 65’ – Tracz 48’, Czekaj 56’, Matyja 81’, Kupiec 86’


Żółte kartki: Herlych, Aksamit - Traore

Śledziejowice: Aksamit – Cyganek Filip, Niane, Górski, Prochwicz, Piątek (57’ Dudzik), Stasik, Cyganek Daniel, Hevlych, Kowalczyk (78’ Wąchała), Dziadzio

Clepardia: Fundament - Bosak, Matyja, Pasternak (75 Gajda), Sarancha, Kupiec, Tracz, Wójcik (65 Błasiak), Sadowski (70 Leszczuch), Apostolski, Czekaj (80 Wywiał).

Źródło: Video: Wojciech Tracz, foto: Paweł Apsotolski

Dodano: 2020-08-16 23:29:51


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Śledziejowice  Clepardia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00