facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł Myślenice powiększa bazę treningową (foto)

Orzeł Myślenice powiększa bazę treningową (foto)

Orzeł Myślenice równa do najlepszych, a nawiązując współpracę z trenerami personalnymi Łukaszem Kucharczykiem i Tomaszem Talagą uruchomione zostanie Centrum Treningowe - Orzeł, czyli siłownia z elementami crossfitu. Siłownia mieścić się będzie na poddaszu budynku klubowego, który przechodzi właśnie gruntowny remont. 

Na obiekcie Orła Myślenice przy ulicy Burmistrza Andrzeja Marka 7 niebawem dokończone zostanie boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, dzięki czemu do dyspozycji zawodników będą trzy boiska i wspomniana siłownia. Na obiekcie funkcjonuje także mała gastronomia - Przedmieście Chill&Grill.


-[FOTOGALERIA

Łukasz Kucharczyk to wychowanek Orła Myślenice, były zawodnik juniorów oraz seniorów myślenickiego klubu, a także były trener grup młodzieżowych. Dzięki porozumieniu z zarządem klubu wprowadzi nową jakość na obiekty Orła Myślenice. Orzeł - Centrum Treningowe to miejsce, gdzie prowadzone będą treningi personalne oraz w małych grupach, a warunki będą dostosowane do obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych. Kameralny charakter studia pozwala na bezpieczny i efektywny trening pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.


Kim są trenerzy?


Łukasz Kucharczyk jest trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, uczestnikiem kursów crossfit pt1, trx, trening dla kobiet, trening medyczny, prewencja urazów w sporcie, programowanie treningowe lvl 1 i 2, specjalista treningu siłowego lvl 1i2, dwubój lvl 1,2,3, gimnastyka sportowa, dietetyka i suplementacja lvl 1,2,3 i inne. Współpracujący z nim Tomasz Talaga, absolwent wychowania fizycznego, trener personalny od 5 lat, instruktor siłowni, specjalista treningu siłowego, trener crossfit, oraz trener medyczny. Specjalizuje się w treningach personalnych oraz rehabilitacyjnych, wiedza która zdobywał na najlepszych szkoleniach w Polsce pozwala mu na profesjonalne prowadzenie podopiecznych w zakresie treningu siłowego.


Zaplecze w postaci siłowni pozwoli zawodnikom klubu na profesjonalne przygotowanie się do piłkarskich rozgrywek i wprowadzi Orłowców na wyższy poziom pod względem przygotowania siłowo-motorycznego. Centrum treningowe będzie jednak otwarte dla wszystkich chętnych spoza klubu, którzy są zainteresowani treningiem siłowym, sylwetkowym, kondycyjnym, rehabilitacyjnym pod okiem najlepszych trenerów. Tutaj każdy znajdzie kompleksową opiekę (trening, dieta, rehabilitacja).

 

 

Źródło: orzelmyslenice.pl

Dodano: 2020-08-18 15:16:27


Zobacz też: Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny