facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wakacyjny Turniej Orlików w Igołomi (foto)

Wakacyjny Turniej Orlików w Igołomi (foto)

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu władz Klubu Sportowego Wiarusy Igołomia oraz wsparciu Urzędu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce i rzecz jasna dzięki zwycięstwu w konkursie budżetu obywatelskiego, w Igołomi zorganizowano drugą już edycję Pucharu Prezesa KS Wiarusy Igołomia w kategorii orlików.

 

 

Drugą z rzędu, wygraną przez ekipą Nadwiślanki Brzesko, która zaprezentowała najbardziej kompletną drużynę. 


Nowością był występ dziewczęcej drużyny Targowianki, która jedyne punkty straciła w ostatnim pojedynku turnieju i tylko z tego powodu, nie wygrała całego turnieju! Warto nadmienić, że dziewczyny z Targowiska rocznikowo były starsze średnio o 2 lata od pozostałych ekip (i o 4 lata od ekipy Złomexu) co miało nieco zrównoważyć różnice w stylu gry między męskim, a kobiecym futbolem. Przewaga wzrostu pozwoliła targowiankom zaprezentować w pełni swoje umiejętności i szczególnie pod kątem piłkarskim, było naprawdę co podziwiać. Podopieczne Arkadiusza Borycza górowały dojrzałością piłkarską nad większością ekip. Wyróżnienia zaczynały się już w bramce wszak sztab trenerski pozostałych ekip wybrał Anielę Wełnę najlepszą bramkarką całego turnieju. W defensywie królową była Wiktoria Guściora, rasowy środkowy obrońca. Ze spokojem wyprowadzała akcje, zachowywała zimną krew, znakomicie ustawiała się w grze defensywnej noi bezbłędnie rozdawała piłki po skrzydłach. A było komu, bo cały zespół Targowianki świetnie pracował na boisku. Zawodniczki aktywnie szukały gry, wychodziły na pozycje dzięki czemu gra tego zespołu była naprawdę bardzo płynna. To zespół, który dysponował ludźmi od czarnej roboty, od asystowania i od zdobywania bramek. Świetne piłki dogrywała zwłaszcza Amelia Durbas, której centry z kornerów nie raz kończyły się celnymi główkami partnerek, a i sama potrafiła poprowadzić akcję mijając rywali. Motorem napędowym targowianek była także kapitan Julia Dziurdzia, świetnie panująca nad piłką zawodniczka nie raz ucierała nosa przeciwnikom budując w pojedynkę akcję 15-20 metrową (turniej rozgrywany był na orliku). Noi na koniec czas na snajperki. Mowa tu o Gabrieli Marciniak i Julii Sieczce. Tą pierwszą można śmiało mianować liderką ofensywy, widać szybkość podejmowania decyzji strzeleckich, z dystansu, z półdystansu czy głową w polu karnym. Świetnie wspierała ją Sieczka, której technika pozwalała na uderzenia piłki z powietrza bezpośrednio po przyjęciu ją na klatkę piersiową. Tak było choćby w meczu ze Złomexem, gdy wykazywała bodaj najwięcej aktywności pod bramką rywala. Ladies o ile z łatwością uporały się ze Złomexem to dość niespodziewanie zdominowały także całkiem solidną piłkarsko ekipę Skawinki. Wygrana 3:0 w dużej mierze dzięki dwóm trafieniom Zofii Wojdyły nakręciły zespół do walki o najwyższe lokaty. Znacznie trudniej o zwycięstwo było w starciu z gospodarzami zwłaszcza, że dziewczynom przytrafił się na początku gol samobójczy ale siła ofensywna targowianek i tym razem okazała się górą i mogły one jako jedyne w turnieju przystąpić do ostatniego pojedynku z kompletem punktów!-[FOTOGALERIA

Tego kompletu bowiem do ostatniej serii gier nie zdołali zdobyć obrońcy tytułu - Nadwiślanka Nowe Brzesko, zespół świetnie poukładany z bardzo ambitnym i nakręcającym swoich podopiecznych szkoleniowcem. Nadwiślanka królowała w tym turnieju dzięki trzem muszkieterom w drugiej linii. Brylowały tam trzy osiemdziesiątki. W środku, prawdziwy lider zespołu Mateusz Kalika (nr. 88 na koszulce) a na skrzydłach dwie podpory zespołu: supersnajper Patryk Szarata (86) oraz Krystian Suchenko (89). Ci trzej zawodnicy nabijali wszelkie statystyki. Od posiadania piłki, po asysty i gole, a na kreowaniu akcji ofensywnych kończąc. Ten tercet świetnie był także zgrany ze sobą i dodawał pewności siebie całej ekipie. Suchenko znakomicie dryblował na prawej flance, dogrywał piłki, na lewej szarżował Szarata, który najczęściej jednak brylował jako snajper. W środku był wspomniany Kalika, dla którego prowadzenie piłki prawą i lewą nogą rozglądając się jednocześnie po placu gdy nie było problem, tak samo jak bycie pod grą i agresywne napieranie na rywala z piłką. Kalika bez dwóch zdań zasługiwał na miano MVP turnieju bo piłkarsko przewyższał o klasę resztę stawki. Motorem napędowym Nadwiślanki był także szkoleniowiec, który bez względu na wynik i okoliczności wciąż motywował, wciąż wytykał, cały czas dawał bodźce do pełnej koncentracji i rzetelności wykonywania pracy na boisku. To wszystko układało się w całość, która wzorem roku ubiegłego doprowadziła ekipę z Nowego Brzeska do końcowego triumfu. Droga nie była z górki od samego początku, bo Nadwiślanka zaczęła od remisu z gospodarzami ale później pogromy w pojedynkach ze Złomexem i Skawinką doprowadziły do tego, że ostatnie starcie turnieju z Targowianką, było istnym finałem turnieju.


I pojedynek damsko-męski dwóch najlepszych ekip w turnieju okazał się prawdziwym hitem. Targowianka dzielnie stawiała czoła obrońcom tytułu i dłuższymi momentami mecz był naprawdę wyrównany. Prowadzenie objęli jednak w 10 minucie (mecze trwały 15 minut) chłopcy z Nowego Brzeska, a swoją akcję środkiem boiska na gola zamienił Nikodem Nowak. Kilkadziesiąt sekund później w podobnych okolicznościach na 2:0 podwyższył Patryk Szarata ale nie oznaczało to jeszcze końca emocji. Dziewczyny z Targowiska odpowiedziały bowiem błyskawicznie i niezwykle efektownie. Amelia Dziubas przymierzyła niemal z połowy bajecznie z lewej nogi w same widły bramki rywala i mecz nabrał jeszcze rumieńców. Wszystko rozstrzygnęło się w samej końcówce gdy Szarata i Suchenko zamknęli wynik rywalizacji.


O trzecie miejsce w turnieju rywalizowały tak naprawdę ekipy Wiarusów i Skawinki. Ale i w tej kwestii dość szybko się dużo wyjaśniło. W drugiej kolejce Wiarusy przegrały bezpośrednie starcie ze Skawinką, a w trzeciej niespodziewanie straciły punkty ze Złomexem i to Skawince dało duży handicap w walce o ostatnie miejsce na podium. Zespół Kasjusza Piwowarczyka piłkarsko zasługiwał w tej stawce co najmniej na trzecie miejsce. Nieco gorzej jednak było z konsekwencją i koncentracją na boisku, brakowało w tej ekipie lidera, człowieka który udźwignie morale zespołu w sytuacji, gdy ten traci jedną czy drugą bramkę. Ten mankament blokował nieco zwycięską ścieżkę skawinian, którzy jednak zdołali zaprezentować miły dla oka futbol, kilka przemyślanych akcji, naprawdę dobrą grę bez piłki. Czasami można było odnieść wrażenie, że dogrywane wzdłuż bramki piłki były na pamięć, bo zawsze znalazł się tam ktoś, kto domknie dośrodkowanie. Nieźle wyszkoleni technicznie i ze śladami wiedzy taktycznej skawinianie mogli ugrać w turnieju nieco więcej gdyby nie dali się zdominować choćby Targowiance czy zdołować wręcz ekipie Nadwiślanki, która od bodaj wyniku 3:0 tylko już punktowała rywala. Zespół Kasjusza Piwowarczyka miał kilka perełek w składzie. Niezwykle przebojowy i odważny na skrzydle był Przemysław Kuruk. To chłopak dość uniwersalny bo nie dość że bez kozery wdzierał się z piłką między dwóch rywali, to potrafi też uderzyć soczyście z dystansu czy świetnie szukać wolnych stref na boisku. To piłkarz, którego wielokrotnie przyłapywaliśmy przyczajonego na skrzydle, zupełnie bez krycia i pozornie zupełnie poza grą. Był skutecznym bodździem do przerzucenia ciężaru gry na jego skrzydło i zdobywania przestrzeni na boisku. Wykazywał też wysoką efektywność względem wskazówek trenera zza linii bocznej. Warto wspomnieć i Aleksandra Kuklę, chłopaka który walczy na boisku o swoje, rozpycha się w walce o lepszą pozycję i o podanie od partnerów. Skawinka w grze bez piłki naprawdę w tym turnieju imponowała.


Czwartą siłą turnieju byli gospodarze, zespół Radosława Nowaka. Siłą tej ekipy były w tych “orlikowych” warunkach głównie indywidualności. Kilku zawodników pokazało całkiem ciekawe umiejętności techniczne czy stricte piłkarskie. Dryg do dryblowania i markowania kontaktu z piłką wykazywał Filip Kundzinowicz, trudny do okiełznania był Jakub Adamski, który świetnie zastawiał się mając piłkę i równie umiejętnie pracował ciałem w odbiorze piłki. Niezwykłą wolą walki wykazywał się najmniejszy na murawie Dawid Caba, a takim cichym liderem zespołu był tego dnia Kamil Kural, zawodnik od czarnej roboty. Trudno było mu odebrać piłkę głównie dzięki umiejętnej pracy ciałem, świetnie czuł się w roli piwota z obrońcą na plecach, a i dzięki skutecznemu utrzymywaniu się przy piłce potrafił zaskoczyć i solową akcją przez pół boiska. Wiarusy zaprezentowały ciekawy zespół, kilka ciekawych piłkarsko postaci ale jako zespół nie były w stanie wdrapać się na podium


Złomex do Igołomi przywiózł zespół znacznie młodszy od rywali i było to widać gołym okiem, nie tylko w protokole meczowym ale wizualnie na boisku. Siły fizycznej braniczanom wyraźnie brakowało w każdym starciu ale dzięki zespołowej grze i przyzwoitej grze bez piłki, noi w dużej mierze dzięki przebojowemu i o klasę lepszemu od reszty zespołu Mateuszowi Wiśniewskiemu, udało się Złomexowi powalczyć ze Skawinką i utrzeć nosa gospodarzom.


-[FOTOGALERIA

Po turnieju odbyło się uroczyste wręczenie nagród, pucharów, statuetek i medali. Nagrody i udział w turnieju finansowane było z pieniędzy Województwa Małopolskiego w ramach konkursu na Budżet Obywatelski. Dzięki temu, uczestniczące w turnieju drużyny udział wzięły bez wpisowego. 


WYNIKI


Wiarusy - Nadwiślanka 2:2

Kural 2x - N.Nowak, Szarata

Złomex - Targowianka 1:4

M.Wiśniewski - Dziurdzia, Wojdyła 2x, Sieczka


Wiarusy - Skawinka 3:5

Salwiński, Dzięga, Kural - Możuch 3x, Kukla, Rębisz

Nadwiślanka - Złomex 6:0

Szarata 4x, Kalika, samob.


Skawinka - Targowianka 0:3

Wojdyła 2x, Sieczka

Wiarusy - Złomex 1:1

Kural - M.Wiśniewski


Nadwiślanka - Skawinka 10:0

Szarata 4x, Kalika 2x, Suchenko 2x, Nowak, Gieras

Wiarusy - Targowianka 1:2

samob. - Dziurdzia, Sieczka


Skawinka - Złomex 3:1 

Kukla 2x, Dźwigał - M.Wiśniewski

Nadwiślanka - Targowianka 4:1

N.Nowak 2x, Szarata, Suchenko - Dziubas


1. Nadwiślanka 4 10 22-3
2. Targowianka 4  9 10-6
3. Skawinka 4  6  8-17
4. Wiarusy 4  2  7-10
5. Złomex 4  1  3-14

Król strzelców: Patryk Szarata (11 goli - Nadwiślanka)

MVP Turnieju: Mateusz Kalika (Nadwiślanka)

Najlepszy bramkarz: Aniela Wełna (Targowianka Ladies)-[FOTOGALERIA

Wojciech Hajdaś (trener Nadwiślanki): - Czy postawa Targowianki jest zaskoczeniem? Myślę, że nie. Graliśmy z Targowianką Ladies już w tym roku i mniej więcej wiedzieliśmy czego się spodziewać. Wiadomo, że starsze rocznikowo dziewczęta z Targowianki górowały nad naszym zespołem fizycznie i był to faktycznie najtrudniejszy w tym turnieju rywal. Targowianka to ciekawy zespół, próbujący i wręcz grający dobrze piłką. Widzę pewną analogię do zeszłorocznej edycji gdy także zaliczyliśmy mały falstart ale później im trudniejszy był rywal to i nasza forma była wyższa. Z jednej strony to cieszy bo można powiedzieć że jesteśmy drużyną turniejową jak Niemcy, rozkręcamy się z meczu na mecz i wygrywamy ale z drugiej warto się temu przyjrzeć bo kiedyś ta słabsza dyspozycja na początku turniejów może się na nas zemścić. Co do samego turnieju to po raz kolejny słowa uznania należą się organizatorom, władzom klubu WIarusy Igołomia, które są chyba liderem w regionie jeśli chodzi o pozyskiwanie dofinansowań na wszelakie inicjatywy. Z samego budżetu obywatelskiego w ostatnich 3-4 latach Wiarusy pozyskały na szkolenie młodzieży z tego co wiem około pół miliona złotych. A przecież spójrzmy jeszcze na ten okazały obiekt, na to przecież także zarząd Wiarusów skutecznie pozyskiwał środki. Wielkie gratulacje zatem dla gospodarzy zarówno za organizację tego turnieju ale i za ogół działań przez nich prowadzonych. Liczymy na udział w kolejnej edycji i na szansę powalczenia o trzeci tytuł z rzędu.

Końcowa klasyfikacja:

1. Nadwiślanka Nowe Brzesko:
3.Sebastian Gieras, 8.Patryk Mietła, 89.Krystian Suchenko, 88.Mateusz Kalika, 84.Krystian Sendek, 86.Patryk Szarata, 20.Adrian Wielbłąd, 14.Nikodem Nowak, 2.Olaf Nowak. Trener: Wojciech Hajdas.

2. Targowianka Ladies Football Academy
: 1. Amelia Wełna - 9.Julia Dziurdzia, 7.Julia Sieczka, 12.Emilia Babraj, 17.Milena Babraj, 10.Amelia Manys, 16.Zofia Wojdyła, 14.Amelia Durbas, 17.Zuzanna Tabor, 18.Wiktoria Guściora, 9.Gabriela Marciniak. Trener: Arkadiusz Borycz.

3. Skawinka Skawina
: 1.Przemysław Kuruk, 11.Krystian Możuch, 14.Filip Murniak, 23.Tomasz Stańczyk, 15.Karol Solarz, 10.Kamil Rębisz, 7.Hubert Stożek, 6.Krzysztof Dźwigał, 16.Aleksander Kukla. Trener: Kasjusz Piwowarczyk.

4. Wiarusy Igołomia:
7.Łukasz Bętkowski - 26.Filip Kundzinowicz, 2.Robert Walczyk, 55.Kacper Dziża, 52.Michał Boligłowa, 43.Jakub Adamski, 6.Adam Salwiński, 21.Kamil Kural, 37.Dawid Caba, Artur Dzięga. Trener: Radosław Nowak.

5. Złomex Branice:
Szymon Wiśniewski, Tomasz Wiśniewski, Filip Kuczek, Michał Kuczek, Dawid Jaworski, Aleksander Białkowski, Fabian Kurzydło, Mateusz Wiśniewski, Oskar Walawander. Trener: Krystian Stanecki.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2020-08-23 13:52:50


Komentarze


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
2:0
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
4:1
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40
Arka Gdynia
:
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
:
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Puszcza II
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
0:1
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
odwołany
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
1:2
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
5:4
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
1:2
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
0:5
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Górnik Ł.
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
1:2
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
12:1
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
0:7
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:3
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
3:1
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:1
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:5
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

Centralna Liga Juniorek U-17

ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
0:5
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
6:1
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
8:2
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00