facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal Premium w delegacji

Futmal Premium w delegacji

Futmal Premium w delegacji, to nowa odsłona zapowiedzi wybranych relacji meczowych realizowanych w nadchodzący weekend/tydzień przez reporterów Futbol-Małopolska w ramach usługi Futmal Premium - www.futmal.pl/premium

 

 

Będziemy informować Was o zakresie materiałów oraz wydarzeniach piłkarskich, które w ramach tej usługi będziemy realizować i publikować w serwisie Futbol-Małopolska. Zaufało nam już wiele klubów piłkarskich zarówno w kwestii meczów ligowych jak i organizowanych turniejów, oferujemy obszerne i szczegółowe opisy meczów, galerie zdjęć, filmowe skróty, filmowe klipy promujące, a także filmowanie meczów w celach szkoleniowych. Naturalnie nie zapominamy o obecności reporterów na pozostałych wydarzeniach piłkarskich w regionie ale w związku z tym, że nie zawsze jesteśmy w stanie do ostatniej chwili zaprezentować pełnej listy obecności naszych dziennikarzy na meczach piłkarskich (sytuacja często jest dynamiczna) postanowiliśmy dotychczasowy "Futmal w delegacji" przemianować na "Futmal Premium w delegacji". Będziemy zatem zapowiadać obecność naszych reporterów (oraz prezentować ew. zapowiedzi wydarzeń) tylko tych realizowanych w ramach usługi Futmal Premium. 

FUTMAL PREMIUM W DELEGACJI, TYDZIEŃ 28.08-03.09.2020:

Turniej towarzyski, 29.08.2020
Wakacyjny Turniej o Puchar Prezesa KS Wiarusy, sb.09:00
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

V liga kobiet, 29.08.2020
Wawel Kraków - Dunajec Nowy Sącz, sb.14:00
reporterzy: Paweł Krusz (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Klasa A (Chrzanów), 29.08.2020
Start Kamień - Victoria Zalas, sb.16:00
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


PEŁNA OFERTA: FUTMAL PREMIUM 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2020-08-28 10:07:08


Futmal w delegacji  futmal premium 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
:
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
2:1
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
29.11.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00