facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekler przegrywa w Gołczy (foto/video)

Ekler przegrywa w Gołczy (foto/video)

Dobra postawa w początku sezonu Eklera Barnówka pozwalała mieć nadzieję, że zespół budowany mądrze i konsekwentnie na dłuższą metą zadomowi się w górnej połowie tabeli. Po zwycięstwach z Bibiczanką czy Strażakiem Goszcza przyszłą jednak porażka z rezerwami Słomniczanki a w miniony weekend wyprawa do Gołczy nie okazała się dla podopiecznych Grabskiego udana.

Mimo dobrego początku, bo już w pierwszym kwadransie Poplatek zdobył bramkę w zamieszaniu pod bramką Misiaka, Ekler nie był w stanie do przerwy dowieźć korzystanego rezultatu, ponieważ już w trzydziestej piątej minucie Koronbis w efektowny sposób pokonał Michała Zygułę.

Po przerwie przypomniał o sobie ponownie w tym sezonie Włodarczyk, który pięknym strzałem z rzutu wolnego dał prowadzenie swojej drużynie a jak się później okazało zapewnił jej również trzy oczka w tym spotkaniu.

Zapraszamy na bramkowy skrót tego spotkania przygotowany przez Spartak. TV oraz galerię zdjęć.

-[GALERIA






A-klasa (Kraków I), 29.08.2020
Spartak Wielkanoc Gołcza – Ekler Baranówka 2:1 (1:1)
Kornobis 35’, Włodarczyk 64’ – Poplatek 15’

Spartak: Misiak – Włodarczyk, Baran, Solarz, Peciak, Satora, Bielach, Będkowski (65. P. Żaba), Nawrot, Kornobis, Surma (80. D. Żaba)

Ekler: Zyguła – K. Kaczmarczyk (32. Piwowar), A. Kaczmarczyk (69. J. Grabski), Wierzbiński, Poplatek, Kącki (78. Chładaj), Gajoch, Ł. Grabski (70. Filipowicz), Kawula (58. Kurowski), Kluza, Kruszec

 

 

Źródło: Spartak Wielkanoc/ Spartak TV

Dodano: 2020-08-31 13:26:24


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Ekler Baranówka  Spartak Wielkanoc Gołcza 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00